درخواست پیش فاکتور
0

ایسوس | Asus

جستجو پیشرفته
Stock Asus X556 laptop
barghchi

لپ تاپ استوک ایسوس مدل X556

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
روتر گیمینگ RT-AX86U ایسوس مدل AX5700
barghchi

روتر گیمینگ RT-AX86U ایسوس مدل AX5700

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
روتر ایسوس مدل RT-AX92U
barghchi

روتر ایسوس مدل RT-AX92U

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
روتر بی سیم دو بانده ایسوس مدل RT-AC51U
barghchi

روتر بی سیم دو بانده ایسوس مدل RT-AC51U

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
روتر بی سیم ایسوس مدل +RT-N12
barghchi

روتر بی سیم ایسوس مدل +RT-N12

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
روتر بی سیم ایسوس مدل RT-AC51
barghchi

روتر بی سیم ایسوس مدل RT-AC51

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
روتر بی سیم ایسوس مدل RT-AC59U
barghchi

روتر بی سیم ایسوس مدل RT-AC59U

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
روتر بی سیم ایسوس مدل RT-AC1200 V2
barghchi

روتر بی سیم ایسوس مدل RT-AC1200 V2

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

معرفی برند ایسوس برند ایسوس (ASUS) یکی از برند های مشهور در جهان است، نام اصلی این برند از چهار واژه آخر کلمهPegasus  گرفته شده است، این برند محصولات متنوعی از رایانه و تجهیزات جانبی آن را تولید می کند که دارای بهترین کیفیت در سطح جهان است، این برند رتبه نخست را در تولیدات کامپیوتری و تجهیزات شبکه دارد. 

تاریخچه برند ایسوس ASUS 

برند ایسوس با مرکزیت تایپه پایتخت تایوان به تولید محصولات متنوع رایانه ای پرداخته است، از آن جا که این شرکت در رتبه های برتر تولید کنندگان جهانی قرار دارد آشنایی با محصولات و ویژگی های آن می تواند راهگشای خوبی برای استفاده از فناوری های نوین روز خواهد بود. 

محصولات ایسوس

 شرکت ASUS محصولات متنوع رایانه ای خود و تجهیزات شبکه را با تعدد بسیار تولید می کند، در حقیقت کیفیت این محصولات نیز به گونه ای است که مشتریان زیادی در سطح جهان وجود دارد که رضایت کامل از خرید محصول داشته اند و همه روزه بر تعداد طرفداران این برند افزوده می شود. محصولات رایانه ای و تجهیزات شبکه ایسوس بسیار است برخی از این محصولات در لیست زیر آمده تا شناخت مختصری از تولیدات انبوه برند ایسوس به دست آید، این محصولات عبارت هستند از: مادر بورد، مادر بورد سرور سیستم PC، سیستم سرور، لپ تاپ، نمایشگر های کریستال مایع (LCD) کارت ویدئو ، کارت ویدئوی سه بعدی ، دستگاه های اینترنت پهن باند تلفن های همراه، رایانه های جیبی ، دیسک گردان های نوری خدمات تولیدی مختلف شامل هیولت، پاکارد و IBM مهمترین تولیدات

تجهیزات شبکه ایسوس شامل انواع روتر ، انواع روتر های بی سیم، قطعات شبکه، ابزار های حکاکی بر روی دیسک و وب بین (وب کم) محصولات فوق در شرکت ASUS بر طبق استاندارد های روز دنیا همراه با تکنولوژی ها و فناوری های نوین عصر حاضر ساخته می شود، از آن جا که متخصصین برتری در شرکت ایسوس فعالیت دارند خروجی های این برند نیز بر اساس توانمندی های متخصصین برتر ایسوس پردازش می شود. در میان تولیدات شرکت ایسوس ، تولید لپ تاپ و مادر بورد های ایسوس با کیفیت بسیار عالی تولید می شود، در میان  انواع نمایشگر ها، نمایشگر های کامپوتکس از نوع padfone رونمایی شده است، همچنین انواع لمسی در دو طرف نیز از پروسه های تولید جدید برند ASUS به شمار می آید. 

قطعات جانبی و تجهیزات شبکه ایسوس انواع اولترابوک های هارد دیسک و فضای ذخیره سازی نیز با درایور های SSD تنوع خاصی دارد ، علاوه بر این تبلت  های متناسب با عصر جدید رایانش های ابری نیز در شرکت ایسوس تولید می شود که همه آن ها از کیفیت بسیار مناسب و کاربر پسندی برخوردار است، با این تفاسیر تجهیزات مختلف شبکه نیز برای استفاده از سیستم های رایانه ای مورد استفاده قرار می گیرد. در این شرکت تجهیزات شبکه ایسوس به صورت متنوع در حوزه روتر های بی سیم قرار دارد ، روتر یکی از وسیله های مهم در برقراری ارتباط بین شبکه است که منجر می شود تا مسیر یابی های مختلف به درستی انجام گیرد. 

برند ASUS با استفاده از فناوری های نوین روز توانسته است محصول تجهیزات شبکه خود را در دسته روتر ها ، با عنوان روتر های بی سیم  و روتر های WiFi قرار داد، این محصول بر طبق استاندارد های نوین روز دنیا در شرکت ایسوس تولید می شود. در حقیقت می توان گفت برند ایسوس در تولید محصولات رایانه و شبکه به همراه تجهیزات جانبی آن گام بزرگی در پیشرفت فناوری های رایانه ای و شبکه ای داشته است به گونه ای که بیش از 4385 جایزه را در زمینه های مختلف تولیدی از آن خود نموده است، صحت موضوع از آن جا قابل درک است که برند ایسوس به عنوان برند شماره 1 در کل جهان مورد تحسین قرار گرفته است. 

در یک عبارت به صورت خلاصه می توان انواع مادربورد ها، کارت های گرافیک ، کارت های صدا، نوت بوک ها، تبلت ها، گوشی های موبایل هوشمند ، تجهیزات متنوع شبکه ، تجهیزات سرور و غیره را نام برد که در رده های مختلف شبکه می توان آن را جا سازی نمود. شایان ذکر است که محصولات تجهیزات شبکه ایسوس با روش های مختلف قابل تهیه است ، به عنوان مثال توزیع گسترده و مناسب را  از طریق سایت های نمایندگی فروش محصولات و تجهیزات جانبی می توان قرار داد. محصولات حرفه ای تجهیزات شبکه ایسوس با قابلیت های برتر در راه اندازی شبکه در شرکت ایسوس در پروسه تولید قرار داده می شود این طبقه بندی در قیمت آن تأثیر دارد و باعث می شود تا فناوری های نوین روانه بازار شده و مورد بهره برداری قرار گیرد. عبارت فوق بیان می کند که برند ASUS در میان رقبای خود در تولید محصولات رایانه و شبکه در رتبه بهتری قرار دارد و باعث می شود تا مشتریان آن نیز با دریافت محصول شاهده کیفیت برتر شده و رضایت خود را به صورت کامل دریافت نمایند. 

تعمیر تجهیزات شبکه ایسوس ASUS جالب است بدانید که تعمیر تجهیزات شبکه ایسوس بر اساس توانایی متخصصان و کارشناسان شبکه انجام می شود که در میان آن ها برترین تعمیرات شبکه انجام شده است، روتر (Router) های برند ASUS با مدل های متنوع آن توانسته است بازار خرید تجهیزات شبکه در حوزه مسیر یابی را به خود اختصاص دهد. تبحر و تجربه متخصصین برند ASUS در میان سایر رقبای خود در رتبه بالاتری قرار دارد و اتاق های فکر این افراد در راستای ارائه خدمات برتر شرکت ASUS راه اندازی شده است و سعی می شود تا زمینه پیشرفت تولیدات ایسوس به درستی بستر سازی شود.

 لازم به ذکر است که شرکت های معتبر برند ASUS در زمینه تعمیرات ایسوس توانسته است تا خدمات مختلف را در زمینه های مختلف رایانه و شبکه ارائه نماید، این خدمات شامل : 

1- مشاوره های کامل و حرفه ای در حوزه رایانه و  تجهیزات شبکه 

2- عیب یابی رایانه و تجهیزات متنوع شبکه به منظور ارتقای کیفی محصولات بیان می شود. قطعات مختلف کامپیوتر در زمینه واحد های تعمیری ASUS به طرزی نوین قابل رفع و ایراد است، این اقدامات باعث می شود تا رفع ایرادات کارت های شبکه در مرکز تعمیر تجهیزات کامپیوتر ایسوس با سهولت بیشتری انجام گیرد.

مشاهده بیشتر