جشنواره عید تا عید
درخواست پیش فاکتور
0

اچ پی آ | HPA

جستجو پیشرفته
رک دیواری 12 یونیت HPA عمق 60
barghchi

رک دیواری 12 یونیت HPA عمق 60

۳٬۵۵۵٬۰۰۰
۳٬۵۰۳٬۰۰۰
کاربردی‌ترین
5
رک HPA ایستاده 22 یونیت
barghchi

رک HPA ایستاده 22 یونیت

۱۱٬۹۴۰٬۰۰۰
۱۱٬۸۱۲٬۰۰۰
barghchi

رک سرور ایستاده 37 یونیت HPA

۱۴٬۵۷۵٬۰۰۰
۱۵٬۵۷۵٬۰۰۰
barghchi

رک HPA ایستاده 42 یونیت

۱۵٬۸۷۰٬۰۰۰
۱۵٬۶۶۵٬۰۰۰
barghchi

رک HPA ایستاده 37 یونیت

۱۸٬۰۷۵٬۰۰۰
۱۷٬۹۰۰٬۰۰۰
رک HPA ایستاده 27 یونیت
barghchi

رک HPA ایستاده 27 یونیت

۱۵٬۱۳۷٬۰۰۰
۱۴٬۹۸۵٬۰۰۰
barghchi

رک HPA ایستاده 17 یونیت

۹٬۴۱۰٬۰۰۰
۹٬۳۱۵٬۰۰۰
barghchi

رک HPA ایستاده 12 یونیت عمق 60

۴٬۲۷۰٬۰۰۰
۴٬۱۷۹٬۰۰۰
barghchi

رک دیواری 9 یونیت HPA

۳٬۰۰۵٬۰۰۰
۳٬۰۷۴٬۰۰۰
barghchi

رک دیواری 6 یونیت HPA

۲٬۵۶۰٬۰۰۰
۲٬۵۹۳٬۰۰۰
barghchi

رک دیواری 4 یونیت HPA عمق 45

۱٬۹۵۰٬۰۰۰
۲٬۰۰۰٬۰۰۰
یونیت فن اچ پی آسیا HPA
barghchi

یونیت فن اچ پی آسیا HPA

۸۳۰٬۰۰۰
۷۷۰٬۰۰۰

تاریخچه برند رک HPA

شرکت HPA تولید کننده یک شرکت آسیایی است که با توسعه ی روزافزون صنایع مختلف از جمله انفورماتیک توانست پیشرفت های بسیاری را تجربه نماید. حوزه ی فعالیت آن مربوط به فناوری اطلاعات و رک هایی با کیفیت بالا می باشد که تاکنون توانسته است عنوان اولین صادرکننده ی رک شبکه به اروپا ، آفریقا و خاورمیانه را کسب نماید. برند اچ پی ای HPA همچنین توانست با تولید رک هایی مشابه با رک های تولید شده برند اچ پی یک گام مهم در زمینه ی فناوری برداشته و این محصولات را با کیفیتی کاملا مشابه و قیمتی عالی تولیده و به بازار عرضه نماید.

درسال 1930 بود که فعالیت های چشم گیری در زمینه ی تولید محصولاتی با کیفیت برای جلوگیری از خروج ارز انجام داد. که همین جلوگیری از خروج ارز در دوران تحریم های اقتصادی توانست کارنامه ی این برند را بیش از پیش درخشان تر نماید. متخصصان و مهندسانی که دراین شرکت فعالیت دارند با تکیه برتجارب و دانش بالای خود توانستند محصولاتی با کیفیت بالا را تولید نموده و با عنوان برند HPA به بازار عرضه کنند. این کالاها توانستند مرغوبیتی فراتر از اجناس خارجی را کسب نموده و رشد روزافزونی در دنیای فناوری و اطلاعات داشته باشند.

برند اچ پی آ HPA تاکنون توانسته است محصولات متنوعی را تولید نموده و در بازار جهانی عرضه کند. محصولات تولیدی این برند شامل انواع مختلف رک دیواری ، رک ایستاده ، لایت  پنل ها ، طبقات متحرک ، پاور ماژول ، داکت پنل ، بلانک پنل و یونیت های متنوع برای فن می شوند. هر کدام از این محصولات ویژگی های خاص خود دارند. کاربردهای فوق العاده ی آن ها بسیار چشمگیر می باشد. این برند می توانند تمامی محصولات موردنیاز شرکت های تحازی و موسسات مختلف را در این زمینه تولید نموده و در اختیار آنان قرار دهد.

محصولات و خدمات که برند رک HPA

این برند آسیایی با نام تجاری اچ پی آ HPA تاکنون توانسته خدمات بسیاری در زمینه تجهیزات شبکه و انواع مختلف رک های دیواری و ایستاده ارائه نماید. حوزه ی عملکردی این برند بسیار گسترده بوده و نمی توان آن ها را تنها به همین چند مورد ختم نمود. اما به طور کلی می توان گفت برند اچ پی ای دارای بخش هایی مختلفی می باشد که هر کدام از این بخش ها به تولید انواع مختلف ملزومات شبکه مشغول می باشند.

محصولات HPA و رک های منحصر به فرد آن

همانگونه که بیان شد شرکت آسیایی اچ پی ای HPA تاکنون توانسته خدمات بسیاری در حوزه فناوری و اطلاعات ارائه نماید. یکی از خدمات این شرکت در حوزه ی تجهیزات شبکه می باشد که امروزه بسیاری از شرکت های تجاری را در برمی گیرد. درواقع می توان گفت این برند تمام رک ها و ملزوماتی را که یک شرکت تجاری در زمینه ی شبکه ی خود لازم دارد را تولید نموده و در اختیارآنان قرار می دهد. حوزه ی کاری شرکت اچ پی ای HPA به طورمعمول تمام شرکت های بزرگ ، سازمان ها و نهاد های متوسط و کوچک را در برگرفته و شما می توانید با استفاده محصولات این برند معتبراقدام به تجهیز نمودن محیط کار خود در زمینه ی فناوری و اطلاعات نمایید.

انواع رک های دیواری 4 یونیت ، رک دیواری 6 یونیت ، رک دیواری 9 یونیت ، رک های ایستاده 12 یونیت و... مربوط به شرکت اچ پی ای هم اکنون به عنوان مطرح ترین محصولات در سطح جهانی شناخته می شوند. کیفیت بالای محصولات تولیدی توسط این برند توانسته طرافداران بسیاری را کسب نماید.این شرکت رک های خود را با همان نام تجاری اچ پی ای HPA تولید نموده و دراختیار مصرف کنندگان قرار می دهد.

 این رک ها با کیفیت منحصر به فرد خود می توانند در زمینه فعالیت های شبکه ای کمک های بزرگ و شایانی با شما نمایند. قابلیت هایی که برای رک های تولید شده توسط شرکت اچ پی ای HPA در نظر گرفته شده است بسیار قدرتمند بوده و برای انجام فرآیندهای مربوط به شبکه بسیار کارایی و کاربرد بالایی دارند. شما می توانید از این دسته رک ها درشبکه های بزرگ نیزاستفاده نمایید و از کاربردها و قابلیت های بی نظیر آن بهره مند شوید.

رک های 4 یونیت برند اچ پی ای HPA دارای استاندارد 19 اینچ می باشند و درب جلوی آن ها کاملا شیشه ای بوده و ساختار آن ها مجهز به قفل سوئیچی می باشد.این رک ها مجهز به قابلیتی با عنوان ورود کابل از سقف و کف رک می باشند و می توان پاورهای موردنظر خود را برروی آن ها نصب نموده و مورد استفاده قرار داد. شما می توانید این رک ها را برروی دیوار نضب کرده و از قابلیت های بی نظیر آن در زمینه ی شبکه بهره مند گردید. این رک ها پیچ و      مهره های خاص خود را دارند و ابعادی که برای آن ها در نظر گرفته شده است دارای ارتفاع 23 سانتی متر ، عرض 57 سانتی متر و عمق 45 سانتی متر می باشند.

رک های ایستاده 32 یونیتی برند اچ پی ای قابلیت های منحصر به فردی دارند. ویژگی هایی که برای این دسته از رک های شرکت اچ پی ای HPA در نظر گرفته است می توانند کمک های بسیاری به شرکت های مختلف نمایند.  از ویژگی های این رک ها می توان به استاندارد 19 اینچی ، پنل های جانبی بازشو و قفل دار ، درب های شیشه ای سکوریت ، چرخ قفل دار ، نشانگر ارتفاع ، قفل سوئیچی ، ضامن و داشتن قابلیت نصب فن اشاره نمود.

رک 22 یونیت تولید شده توسط برند HPA و کیفیت بالای آن ها

این رک ها نیز توسط برند اچ پی ای HPA تولید شده و به بازارعرضه می شوند. کیفیت بالای این رک ها سبب شده است از افراد بسیاری اقدام به تهیه ی آن ها نموده و برای راه اندازی شبکه های خود ازآن ها استفاده نمایند. عمقی که برای این رک ها در نظر گرفته شده است معادل 60 سانتی متر بوده و به 4 عدد چرخ قفل دار مجهز می باشند. همچنین این رک ها دارای پنل های بغل بازشویی هستند که قفل دار بوده و می توانند برای شما قابلیت های بی نظیری به همراه داشته باشند.

خرید محصولات HPA

برای خرید محصولات اچ پی ای HPA میتوانید از بخش بالای همین صفحه محصول مورد نظر خود را انتخاب و بر روی آن کلیک کنید تا اطلاعات و مشخصات کاملی از محصولات را مشاهده و اقدام به خرید کنید. همچنین برای ارتباط با بخش فروش و مشاوره برای خرید محصول می توانید با شماره 35000020 021 تماس حاصل فرمایید.

مشاهده بیشتر