مودم فیبرنوری
درخواست پیش فاکتور
0

روتر تی پی لینک TP Link

جستجو پیشرفته
Dual Band
روتر بی سیم تی‌ پی لینک AC1900 مدل Archer C86
barghchi
اقتصادی
روتر تی‌ پی لینک Archer AX50
barghchi

روتر تی پی لینک Archer AX50

۵٬۷۵۰٬۰۰۰
۵٬۵۲۰٬۰۰۰
کاربردی‌ترین
Dual Band
روتر دوبانده تی پی لینک مدل Archer C64
barghchi
WiFi6
روتر اکسس پوینت تی پی لینک مدل AX23
barghchi

روتر اکسس پوینت تی پی لینک مدل AX23

۴۱٬۰۰۰٬۰۰۰
۴۰٬۰۰۰٬۰۰۰
روتر تی پی لینک AX3000
barghchi

روتر تی پی لینک AX3000

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

معرفی روتر تی پی لینک TP Link

موفقیت و شهرت به هیچ وجه بی دلیل نیست و برند تی‌ پی لینک، با تولید تجهیزات بسیار پرقدرت نظیر، روتر تی پی لینک TP Link ثابت کرده است که شهرتش، بی دلیل نبوده است.

تی‌ پی لینک | TP-LINK

برند تی پی لینک ، همواره به تولید روتر‌های بسیار پرقدرت پرداخته است و برای تمامی شبکه‌ها، از جمله شبکه‌های خانگی کوچک، اداری و زیرساخت‌ها، روتر‌های خارق‌العاده خود را تحت عنوان TP Link Router تولید و عرضه کرده است.

یکی از مهمترین عواملی که همواره ذهن کاربران و خریداران را درگیر می‌کند، دسترسی آسان به اطلاعات و مشخصات تجهیزات مختلف شبکه است.

[caption id="attachment_23319" align="aligncenter" width="720"]روتر تی پی لینک TP Link روتر تی پی لینک TP Link[/caption]

برای پیدا کردن مشخصات و بررسی ویژگی‌ هرکدام از روترهای تی پی لینک کافی است وارد سایت این برند شوید و با فیلتر‌های موجود، روتر‌ خود را بر اساس نوع پورت‌ها، سرعت مورد نظر و بسیاری عوامل دیگر، پیدا کنید و به بررسی مشخصات آن بپردازید.

برای شبکه‌های کوچک خانگی، TP Link Router مخصوصی طراحی شده‌اند که در صورت لزوم، می‌توان به بررسی و تهیه آن‌ها، اقدام کرد. از طرف دیگر، روترهای تی پی لینک بسیار پرقدرتی، تحت عنوان روتر‌های گیمینگ، تولید شده‌اند که از آن‌ها می‌توان به عنوان انقلابی در عرصه روتر‌های شبکه، نام برد.

ویژگی های روتر تی پی لینک TP Link

از جمله این روتر‌های بسیار بسیار پرقدرت می‌توان به TP Link Router نوین AX11000 اشاره کرد که از دو باند 5 گیگاهرتز و یک باند 2.4 گیگاهرتز پشتیبانی می‌کند و به صورت ترکیبی، برای این سه باند، سرعتی در حدود 1 گیگابیت در ثانیه را ثبت کرده است که به همین دلیل به عنوان یکی از سریعترین روتر‌های شبکه حال حاضر دنیا شناخته می‌شود.

لازم به ذکر است که بسیاری از روترهای تی پی لینک علاوه بر بهره‌گیری از تکنولوژی وایرلس و انتقال اطلاعات به صورت بی‌سیم، توانایی اتصال چندین پورت اترنت، و در برخی از مدل‌ها، چندین پورت USB، را دارا هستند که باعث می‌شود این روتر‌ها، از روتر‌های برند‌های مختلف دیگر متمایز شوند. این امر به این معنی است که با خرید روتر تی پی لینک TP Link می‌توان علاوه بر اتصالات وایرلس، دستگاه‌هایی را به صورت کابلی به آن متصل کرد و از مزایای شبکه‌ای پر سرعت، بهره برد.

مشاهده بیشتر


روال کار برقچی

درخواست خرید

درخواست خرید


مشاوره و راهنمایی

اعلام قیمت

اعلام قیمت


صدور پیش‌فاکتور

آماده‌سازی کالا

آماده‌سازی کالا


ارسال کالا در همان روز

تسویه نهایی

تسویه نهایی


صدور فاکتور

ارسال کالا

ارسال کالا


در همان روز