درخواست پیش فاکتور
0

هواکش صنعتی

هر آنچه از هواکش صنعتی می خواهید، اینجا هست!

در این مقاله به بررسی هواکش صنعتی خواهیم پرداخت، ابتدا اطلاعات مختصری در رابطه با این هواکش در اختیار شما بزرگواران قرار می دهیم، هواکش یکی از لوازم حیاتی و با اهمیت برای تهویه هوای محیط است که امروزه استفاده از این محصول رشد قابل توجهی داشته است.

شرحی دقیق، کامل و کاربردی از هواکش صنعتی

شاید تاکنون بارها متوجه هواکش ها در محیط هایی مانند کارخانه ها، تولیدی ها، رستوران ها، بستنی فروشی ها و... شده باشید، علت استفاده از هواکش ها در چنین محیط هایی تهویه و جایگزینی هوای تازه به جای هوایی که در محیط ماندگار شده و به همین دلیل است که امروزه هواکش صنعتی به یک بخش مهم و وابسته به شرایط زندگی و کاری افراد تبدیل شده است.

از مزیت های هواکش صنعتی می توان به این مورد اشاره داشت، در محیط هایی که افراد با مواد شیمیایی کار می کنند، همانطور که می دانیم این مواد برای سلامتی انسان بسیار مضر و خطرناک است و اگر هواکش ها هوای محیط را تهویه نکنند به مرور استفاده از مواد شیمیایی سبب آسیب های جدی برای ریه ها و قسمت های تنفسی بدن می شود.

طراحی هواکش صنعتی به گونه ای است که قابلیت نصب بر روی سقف و یا دیوار را داشته و این کالا در ابعاد و سایزهای گوناگونی ساخته شده و در اماکن بسیاری مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین هواکش های صنعتی دارای ۶ پره می باشند، و جنس آن ها از فلز است.

انواع هواکش صنعتی  از نظر جهت پراکنده سازی هوا در محیط

هواکش صنعتی به طور کلی شامل ۳ گروه می باشد که در ذیل بیان شده است.

۱. هواکش هایی که جهت حرکت پروانه آن ها متقاطع است.

۲. هواکش هایی که آن ها را فن محور می نامند.

۳. هواکش هایی که جهت حرکت آن ها به صورت گریز از نقطه مرکزی است.

هواکش صنعتی آکسیال چند مدل دارد؟

۱. فن آن به شکل پروانه است.

۲. جهت حرکت آن به حالت لوله ای است.

۳. جهت حرکت آن به حالت پره است.

فروشگاه برقچی مجموعه ای است که به تولید کالاها و محصولات متنوعی مانند انواع کلید و پریز، لامپ و چراغ، هواکش صنعتی، کابل و سیم ها و... می پردازد و این محصولات متناسب با آخرین پیشرفت های روز دنیاست. هدف این شرکت ارائه محصولات و خدمات مورد نیاز و ضروری به مشتریان آن هم با هزینه های مناسب، و در نهایت خواستار جلب رضایت و خرسندی مشتریان است.

مشاهده بیشتر


روال کار برقچی

درخواست خرید

درخواست خرید


مشاوره و راهنمایی

اعلام قیمت

اعلام قیمت


صدور پیش‌فاکتور

آماده‌سازی کالا

آماده‌سازی کالا


ارسال کالا در همان روز

تسویه نهایی

تسویه نهایی


صدور فاکتور

ارسال کالا

ارسال کالا


در همان روز