درخواست پیش فاکتور
0
جستجو پیشرفته

بررسی مفصل فیبر نوری هوایی

هدف ما از این مقاله ارائه اطلاعاتی جامع از مفصل فیبر نوری هوایی می باشد.

همچنین در همین ابتدا به شما کاربران گرامی اعلام می داریم که اگر قصد خرید محصولات برقی و مخابراتی نظیر مفصل فیبر نوری هوایی را دارید حتما از فروشگاه معتبری مانند فروشگاه برقچی خرید خود را انجام دهید. این فروشگاه عرضه کننده به روز ترین ، با کیفیت ترین محصولات برقی و مخابراتی است، همچنین این فروشگاه آماده ارائه خدمات به صورت کلی و جزئی با قیمتی مناسب به هموطنان عزیز می باشد.

مفصل فیبر نوری هوایی چیست؟

از مفصل فیبر نوری هوایی در قسمت هایی که فیبر نوری مورد استفاده است به کار برده می شود و سبب حفظت و مراقبت از ارتباط می گردد.

مفصل فیبر نوری هوایی دارای یک واشر از جنس لاستیک است و مناسب برای استفاده اولیه یا به اصطلاح آب بندی می باشد، همچنین از این مفصل ها در قسمت هایی که جنس آن ها از چوب یا فلز است هم استفاده می شود و عملکرد مناسبی از خود به جای می گذارد.

لایه پوشش دهنده مفصل هوایی به گونه ای است که توان مقاومت در برابر اسید را هم دارد.

شرح اطلاعاتی از مفصل هوایی مدل ۲۴ کور

یک نوع از مدل های مختلفی از مفصل فیبر نوری هوایی اختصاص دارد به مدل ۲۴ کور، این مفصل به گونه ای طراحی و ساخته شده که در برابر حوادث طبیعی و غیر طبیعی، همچنین مواد اسیدی و شیمیایی دارای مقاومت است و دچار آسیب و خرابی نخواهد شد. مدل و ساختاری که برای این نوع مفصل فیبر نوری هوایی در نظر گرفته شده است به شکل یک دوک که حالتی تیز و برجسته دارد می باشد و به همین علت مناسب استفاده در محیط های خارجی و فضای باز است.

مفصل فیبر نوری هوایی مدل ۲۴ کور در مقابل سرما، گرما و رطوبت هم مقاوم است و حالت خود را به طور کامل حفظ می نماید.

همچنین از این مفصل در امورات مربوط به شبکه هم استفاده می شود.

مفصل فیبر نوری و کاربردهای آن

مفصل فیبر نوری شامل دو گروه با نام های مفصل افقی و مفصل عمودی هستند، از مفصل های فیبر نوری در محیط های هوایی، زمینی و... استفاده می شود.

مفصل های فیبر نوری عمومأ از جنس ای بی اس ساخته می شوند و دارای مقاومت بالایی بوده و علاوه بر این موارد نصب و استفاده از این مفصل ها راحت می باشد، طراحی این مفصل ها به گونه ای است که دارای دو قسمت ورودی و خروجی بوده و از سیم ها و کابل هایی که درون آن ها قرار داده می شود به خوبی نگه داری می کنند و از آسیب ها دور می مانند. در هنگام ساخت تمامی مفصل های فیبر نوری استانداردهای لازم اعمال می شود و محصولات تولید شده دارای کیفیت بالایی بوده و مورد تایید مصرف کنندگان قرار گرفته است.

مشاهده بیشتر


روال کار برقچی

درخواست خرید

درخواست خرید


مشاوره و راهنمایی

اعلام قیمت

اعلام قیمت


صدور پیش‌فاکتور

آماده‌سازی کالا

آماده‌سازی کالا


ارسال کالا در همان روز

تسویه نهایی

تسویه نهایی


صدور فاکتور

ارسال کالا

ارسال کالا


در همان روز