درخواست پیش فاکتور
0

کابل شبکه بلدن

جستجو پیشرفته

کابل شبکه بلدن

کابل شبکه با انواع مختلف، قابلیت های مختلفی را نیز خواهد داشت، کابل شبکه بلدن نام کابلی است که از برند یا شرکت تولید کننده بلدن می باشد و ویژگی های مختص به خود را دارد، کابل بلدن مشابه هر کابل شبکه دیگری دارای ویژگی های مشترکی نیز می تواند باشد و باعث شود تا استفاده از آن به صورت بهینه تر معرفی گردد.

ویژگی ها و مشخصات فنی کابل belden متنوع است که موارد آن نیز مختص به ویژگی های بلدن می باشد، به عنوان نمونه مشخصه رنگ در این نوع کابل با رنگ خاکستری نشان داده شده است و دارای تمایز خاصی در میان سایر کابل های شبکه است.

از آن جا که نوع کابل شبکه برای مشخصه کابل شبکه بلدن از نوع بسیار ساده آن یعنی  کابل شبکه utp است ویژگی بسیار خوبی به شمار آمده و قیمت مناسبی را برای آن به ارمغان خواهد آورد، به طور معمول برای کابل شبکه belden می توان طول 305 متر را در نظر گرفت و این ویژگی برای معرفی محصول بسیار کار آمد است و می توان غلاف این کابل با زوج سیم های به هم تابیده را به خوبی مشاهده نمود.

مشخصه طبقه بندی در این محصول با توجه به نوع کابل شبکه متفاوت است و می تواند مقادیری همچون کابل شبکه CAT5، کابل شبکه CAT5e ، کابل شبکه CAT6 و نیز کابل شبکه CAT7 به شمار آورد، با این ویژگی ها مشخص می شود که سرعت انتقال داده چقدر است.

به عنوان مثال کابل بلدن با مشخصه نام کالای BELDEN Cable CAT6 model UTP به این صورت تفسیر می شود که کابل شبکه از برند بلدن می تواند کابل شبکه CAT6 را داشته باشد که سرعت انتقال داده آن در حد 100 مگابیت بر ثانیه است و با سرعت بیان شده می تواند انتقال داده را تا طول 305 متر نیز انجام دهد.

خرید کابل شبکه بلدن belden

برای خرید کابل شبکه بلدن میتوانید از بخش بالای همین صفحه محصول مورد نظر خود را انتخاب و بر روی آن کلیک کنید تا اطلاعات و مشخصات کاملی از محصولات را مشاهده و اقدام به خرید کنید. همچنین برای ارتباط با بخش فروش و مشاوره برای خرید محصول می توانید با شماره 35000020 021 تماس حاصل فرمایید.

مشاهده بیشتر


روال کار برقچی

درخواست خرید

درخواست خرید


مشاوره و راهنمایی

اعلام قیمت

اعلام قیمت


صدور پیش‌فاکتور

آماده‌سازی کالا

آماده‌سازی کالا


ارسال کالا در همان روز

تسویه نهایی

تسویه نهایی


صدور فاکتور

ارسال کالا

ارسال کالا


در همان روز