درخواست پیش فاکتور
0
جستجو پیشرفته

معرفی رک شبکه HPI

رک HPI اچ پی آی از هیدرو پردازش صنعت در انواع رک ایستاده و رک دیواری و مناسب برای تجهیزات مخابراتی تا دیتاسنتر تولید می­شوند که با بکارگیری انواع استانداردها در ساخت و طراحی و همچنین مقاومت بالای فیزیکی و غیره توانسته به جایگزین فوق العاده­ای برای برندهای خارجی محسوب شود. در ادامه به بررسی تخصصی این محصولات می­ پردازیم.

رک شبکه HPI (هیدرو پردازش صنعت) در انواع ایستاده و دیواری و مناسب برای انواع استفاده­ های شبکه و تجهیزات مخابراتی، اتاق سرور و دیتاسنتر با کیفیت بسیار بالا و اطمینان بخش ساخته می­شوند تا بتوانید تجهیزات و زیر ساخت­ های شبکه­ای خود را که تمامی آنها بسیار گران قیمت هستند برای محافظت در برابر ضربه و آسیب فیزیکی، گرد و غبار، گرما، پاشش مایعات و همچنین منظم کردن آنها در یک مکان مشخص برای سهولت دسترسی و بررسی از آنها استفاده کنید.

رک HPI اچ پی آی همانند واحدهای بین المللی با یونیت مشخص می­شود که هر Unit حدود 5 سانتی متر بوده که در حالت استاندارد از 4 تا 47 یونیت متغیر هستند و باید ببینید به چه ظرفیتی نیاز دارید به عنوان مثال در شبکه ­های خانگی (رک HPA دیواری) که حجم بسیار کمتری مورد نیاز است از 4 تا 15 یونیت ساخته می­شوند و در انواع ایستاده تا 47 یونیت می­رود.

ویژگی­ها و مشخصات فنی رک شبکه HPI

رک HPI هم از استانداردهای معمول پیروی می­کند و هم اینکه دارای ویژگی­ها و مشخصات کلی است که استفاده از این محصولات را بسیار زیاد کرده است:

  • عمق رک شبکه HPI بسته به نوع استفاده در انواع 35 تا 100 سانتی متر تولید می­گردند که این عامل نیز بسته به حجم تجهیزات دارد.
  • عرض استاندارد باید 19 اینچ باشد که در تمامی محصولات این شرکت رعایت شده است به جز مواردی که بنابر درخواست خریدار عرض­ه ای غیر استاندارد نیز تولید شوند.
  • درب جلوی رک سرور به صورت فریم های فلزی (آلومینیوم با پوشش رنگ کوره­ای الکترواستاتیک) و مقاوم در برابر ضربات و شوک ­های خارجی
  • در صورت نیاز می­توانید تا 4 فن معمولا با سایز 12 برای آن در قسمت بالا و پایین تعبیه کنید.
  • بسته به اینکه تجهیزات شبکه، سرور و دیتاسنتر داخل رک اچ پی آی قرار بگیرد تحمل وزن و امنیت متناسب با آن در نظر گرفته شده است.
  • دارای چرخ­ های قفل شونده و پایه­ های ضد زلزله در انواع ایستاده­ رک HPI
  • پایه­ ها قابل تراز کردن هستند.

خرید رک HPA

برای خرید رک HPA میتوانید از بخش بالای همین صفحه محصول مورد نظر خود را انتخاب و بر روی آن کلیک کنید تا اطلاعات و مشخصات کاملی از محصولات را مشاهده و اقدام به خرید کنید. همچنین برای ارتباط با بخش فروش و مشاوره برای خرید محصول می توانید با شماره 35000020 021 تماس حاصل فرمایید.

مشاهده بیشتر


روال کار برقچی

درخواست خرید

درخواست خرید


مشاوره و راهنمایی

اعلام قیمت

اعلام قیمت


صدور پیش‌فاکتور

آماده‌سازی کالا

آماده‌سازی کالا


ارسال کالا در همان روز

تسویه نهایی

تسویه نهایی


صدور فاکتور

ارسال کالا

ارسال کالا


در همان روز