جشنواره عید تا عید
درخواست پیش فاکتور
0
جستجو پیشرفته
پچ پنل 24 پورت لگراند SFTP CAT6 LCS3
barghchi

پچ پنل 24 پورت لگراند SFTP CAT6 LCS3

۱۳٬۷۰۰٬۰۰۰
۱۳٬۵۰۰٬۰۰۰
قوی‌ترین
پچ پنل 24 پورت لگراند UTP CAT6 LCS3
barghchi

پچ پنل 24 پورت لگراند UTP CAT6 LCS3

۸٬۹۰۰٬۰۰۰
۸٬۱۰۰٬۰۰۰
پچ پنل دی لینک UTP CAT6
barghchi

پچ پنل دی لینک UTP CAT6

۲٬۲۰۰٬۰۰۰
۲٬۰۰۰٬۰۰۰
پچ پنل نگزنس SFTP CAT6
barghchi

پچ پنل نگزنس SFTP CAT6

۲٬۹۵۰٬۰۰۰
۲٬۹۰۰٬۰۰۰
پچ پنل نگزنس 24 پورت CAT6 UTP
barghchi

پچ پنل نگزنس CAT6 UTP

۱٬۸۰۰٬۰۰۰
۱٬۷۰۰٬۰۰۰
5
پچ پنل لگراند 24 پورت CAT6 SFTP
barghchi

پچ پنل لگراند 24 پورت CAT6 SFTP

۴٬۳۰۰٬۰۰۰
۴٬۱۰۰٬۰۰۰
5
پچ پنل لگراند 24 پورت CAT6 UTP
barghchi

پچ پنل لگراند 24 پورت CAT6 UTP

۳٬۰۰۰٬۰۰۰
۲٬۹۰۰٬۰۰۰
پچ پنل اشنایدر 24 پورت CAT6 UTP
barghchi

پچ پنل اشنایدر 24 پورت CAT6 UTP

۲٬۱۰۰٬۰۰۰
۱٬۹۰۰٬۰۰۰
پچ پنل CAT6 از تجهیزات پسیو شبکه همانطور که از نام آن پیداست برای مدیریت کابل شبکه CAT6 در برنامه های اترنت گیگابیتی طراحی شده است. با استفاده از این پچ پنل شبکه کاربران در کنار سیستم مدیریت کابل به راحتی می توانند کابل ها را مدیریت کرده و در فضای رک مرکز داده صرفه جویی کنند. پچ پنل CAT6 دارای چگالی بالا برای ارائه عملکرد مورد نیاز برای شبکه‌ها و برنامه‌های ارتباط داده نسل جدید و فعلی است. این پنل‌های با چگالی بالا، نسخه‌های پورت متفاوتی مانند پچ پنل 24، 48 پورت را ارائه می‌دهند.

تفاوت بین پچ پنل CAT6 و پچ پنل CAT6a:

در واقع تفاوت زیادی بین پچ پنل CAT6 و CAT6a وجود ندارد. پچ پنل CAT6 برای مدیریت کابل  CAT6 و پچ پنل CAT6a برای مدیریت کابل CAT6a استفاده می شود. بنابراین تفاوت اصلی بین پچ پنل CAT6 و پچ پنل CAT6a در اندازه کابل شبکه مشخص شده برای کابل شبکه cat6 و کابل شبکه CAT6a نهفته است (کابل های CAT6a ضخیم تر و حجیم تر از کابل های CAT6 هستند) ممکن است این سوال پیش بیاید آیا پچ پنل CAT6 میتواند با کابل CAT6a کار کند؟ همان‌طور که اشاره شد کابل CAT6a نسخه بهبود یافته کابل CAT6 است. اما کانکتورهای RJ45 یکسانی دارند. بنابراین شکی نیست که کابل CAT6a را می توان به پچ پنل CAT6 وصل کرد. البته از آنجایی که کابل های CAT6a ضخیم تر و حجیم تر از کابل های CAT6 هستند، حداقل خم مربوطه بزرگتر خواهد بود بنابراین به اندازه کافی ایمن نخواهد بود که نیازمند دقت و حوصلۀ بیشتری برای نصب است.

انواع پچ پنل CAT6:

انواع پچ پنل CAT6 بر اساس تعداد پورت‌ها، قابلیت PoE و داشتن یا نداشتن محافظ و هم‌چنین قابلیت اضافه کردن یا نکردن کیستون شبکه طبقه‌بندی می‌شوند که در ادامه به آن می‌پردازیم.

پچ پنل CAT6 UTP:

پچ پنل cat6 UTP برای کابل شبکه UTP طراحی شدند تا عملکرد این نوع کابل ها را بهینه سازی و مدیریت شبکه را آسان تر کنند. با توجه به رایج بون کابل های UTP این نوع پچ پنل نیز در بازار بسیار رایج است. از این نوع می‌توان به پچ پنل شبکه امپ CAT6 UTP اشاره کرد.

پچ پنل CAT6 SFTP:

پچ پنل CAT6 SFTP نیز مناسب کابل شبکه SFTP طراحی شده‌اند. این نوع پچ‌ پنل ها برای شبکه‌های شلوغ که احتمال تداخل الکتریکی بالاست برای کاهش کراس تاک مناسب هستند.

پچ پنل CAT6 PoE:

اگر با تکنولوژی PoE آشنا باشید می‌دانید دستگاهی که به این تکنولوژی مجهز باشد مانند یک منبع تغذیۀ برق برای کابل‌های مربوطه عمل می‌کند و کابل ها حامل جریان برق خواهند بود. در این جا منظور از پچ پنل CAT6 PoE نیز پچ‌پنل هایی هستند که در چند یا همۀ پورت های خود دارای انژکتور (مبدل) PoE هستند و به عنوان رابطی بین دستگاه PoE و کابلهای عمل می‌کنند.

خرید پچ پنل 24 پورت CAT6 دی لینک:

[caption id="attachment_21601" align="aligncenter" width="696"]پچ پنل 24 پورت CAT6 دی لینک پچ پنل 24 پورت CAT6 دی لینک[/caption] پچ پنل دی لینک UTP CAT6 با 24 پورت دارای شش ماژول پورت RJ45 میباشد که برای سیم های رشته ای و جامد 22-26 AWG استفاده شده و با هر دو ابزار پانچ کردن 110 و Krone سازگار است. این پچ پنل شبکه loaded است یعنی کیستون شبکه های مورد نیاز از قبل بر روی آن نصب شده اند. این پچ پنل دی لینک بدون شیلد است که برای کابل شبکه بدون شیلد طراحی شده است. . در قفسه های استاندارد 19 اینچ سوار می شود . عملکرد انتقال Cat6 مطابق با استاندارد ANSI / TIA / EIA 568B.2 است . طراحی شده تا کابل ها را به راحتی و به حالت عمودی هدایت کرده و نیاز به میله های نگهدارنده کابل را به صورت افقی کاهش دهد

خرید پچ پنل لگراند 24 پورت CAT6 sftp:

[caption id="" align="aligncenter" width="639"]خرید پچ پنل لگراند 24 پورت cat6 sftp خرید پچ پنل لگراند 24 پورت cat6 sftp[/caption] برای خرید پچ پنل لگراند 24 پورت CAT6 sftp پیشنهاد ما دو گزینه پچ پنل لگراند 24 پورت CAT6 SFTP و پچ پنل 24 پورت لگراند SFTP CAT6 LCS3 با قابلیت unloaded یا اضافه کردن کیستون می‌باشد. این پچ پنل‌ها علاوه بر اینکه با محافظت بالا از سیم کشی شما برقراری اتصال و نگهداری داده ها را با بالاترین کیفیت امکان‌پذیر می‌کنند به عنوان یک یونیت در رک قرار گرفته و همچنین به شما امکان اتصال کانکتورهای متفاوت و تعویض کانکتورهای خراب را می‌دهند. از میان این دو سری LCS3 از نسل بعدی تجهیزات شبکه لگراند است که بهبودهای بسیار زیاد و با راه حل های جدید توسط لگراند معرفی شد که در حال حاظر جزو مدرن ترین تجهیزات شبکه لگراند محسوب می شود.

خرید پچ پنل 16 پورت CAT6:

اگر به دنبال خرید پچ پنل 16 پورت CAT6 با کیفیت بالا و قابلیت PoE هستید پیشنهاد ما به شما پچ پنل PoE ایکوییپ 16 پورت CAT6 UTP Loaded MTP1601X است. البته باید در نظر داشته باشید این پچ پنل از نوع بدون محافظ بوده و قابلیت اضافه کردن کیستون ندارد. [caption id="attachment_21602" align="aligncenter" width="696"]خرید پچ پنل 16 پورت cat6 خرید پچ پنل 16 پورت cat6[/caption] این پچ پنل قابلیت کار کردن با برق همراه با ولتاژ 48 ولت و جریان 3.3 آمپر را داشته و علاوه بر دیتا قادر است که از طریق کابل شبکه برق مورد نیاز تجهیزات شبکه ایی که از قابلیت PoE پشتیبانی می کنند، را تامین نماید. ا میزان توان مصرفی هریک از پورت های آن برابر با 10 تا 30 وات و توان کلی آن برابر با 160 وات می باشد. این محصول یکی از پر فروش ترین تجهیزات پسیو شبکه است که می توان از آن به عنوان یک رابط بین کابل شبکه و تجهیزات شبکه استفاده نمود و همچنین قابلیت نصب بر روی رک های 1 یونیت را دارد.

خرید پچ پنل 8 پورت CAT6:

همان‌طور که می‌دانیم پچ پنل برای مدیریت کابل‌های شبکه به کار می‌رود و زمانی نیاز است که تعداد کابل‌های شبکه بیش از حدی باشند که مقصد هر سیم قابل تشخیص باشد. از رو تعداد محدودی از برندها اقدام به تولید  پچ پنل با تعداد پورت پایین می‌کنند. البته بعضی از کمپانی‌ها اقدام به تولید کرده و برای خرید پچ پنل 8 پورت CAT6 می‌توان گفت که پچ پنل ترندنت بدون محافظ 8 پورت CAT6 گزینۀ مناسبی می‌باشد. [caption id="attachment_21603" align="aligncenter" width="696"]خرید پچ پنل 8 پورت cat6 خرید پچ پنل 8 پورت cat6[/caption] این پچ پنل بدون محافظ 8 پورت CAT6 اتصال 250 مگاهرتز به 8 پورت اترنت گیگابیتی RJ-45 را فراهم می کند. این پچ پنل 10 اینچی برای کاربردهای خانگی است. در این مدل شما می‌توانید به هم ریختگی کابل ها را با نگهدارنده های کابل و تای ها  کنترل کنید. در بالای هر پورت سطحی برا نوشتن به کاربران اجازه می دهد تا اتصالات مربوطه را برچسب گذاری کنند. البته اگر به دنبال پچ پنل 8 پورت SFT هستید پچ پنل ترندنت 8 پورت SFT محافظ دار گزینۀ مناسبی خواهد بود. [caption id="attachment_21604" align="aligncenter" width="696"]خرید پچ پنل 8 پورت cat6 SFTP خرید پچ پنل 8 پورت cat6 SFTP[/caption] این پچ پنل برای برنامه های شبکه اترنت مسی گیگابیتی و 10G ایده آل است. این پچ پنل برای استفاده با کابل‌های محافظ Cat6A ایده‌آل است که به طور خاص برای حذف نویز الکترونیکی EMI و crosstalk طراحی شده‌اند و از حداکثر عملکرد و یکپارچگی داده‌ها اطمینان می‌دهند.

خرید پچ پنل لگراند CAT6 UTP:

[caption id="attachment_21609" align="aligncenter" width="696"]خرید پچ پنل لگراند cat6 utp خرید پچ پنل لگراند cat6 utp[/caption] از میان پچ پنل های CAT6 باید گفت که خرید پچ پنل لگراند CAT6 UTP از محبوبیت بالایی برخوردار است. این محصول پچ پنل از نوع UTP بوده و در طبقه‌بندی CAT6 قرار دارد. همچنین دارای 24 پورت RJ45 است که اتصال quick-fixing connector می‌باشد. ویژگی‌ها: . پنل ها اتصال خودکار هر کانکتور را تضمین می کنند . مجهز به راهنمای کابل عقب برای نگه داشتن کابل ها در طول تعمیر و نگهداری . مجهز به 4 ماژول با 6 کانکتور LCS² RJ 45 CAT6 با اتصال سریع به لطف چین یکپارچه . با کد رنگ و طرح های سیم کشی T 568 A و T 568 B . همراه با برچسب های رنگی شماره گذاری شده . مطابق با استانداردهای ISO/IEC 11801 Ed. 2.0، اصلاحیه 2، EN 50173-2 و TIA/EIA 568C . پانل 19 اینچی و قابلیت جا شدن به عنوان یک یونیت

خرید پچ پنل PoE CAT6:

اگر به دنبال خرید پچ پنل CAT6 PoE هستید برند ایکوییپ اقدام به پچ پنل PoE CAT6 در تعدا پورت‌ ها متنوعی کرده است. [caption id="attachment_21605" align="aligncenter" width="696"]پچ پنل PoE CAT6 پچ پنل PoE CAT6[/caption] یکی از این مدل ها پچ پنل PoE اکوئیپ مدل 328116 با 32 پورت است که می‌توان از نقاط قوت آن به موارد زیر اشاره کرد: . مخصوص راه حل های CCTV . 16 پورت PoE . 32 پورت ورودی . ترکیب برق تا توان 480 وات . قیمت مناسب همچنین پچ پنل PoE ایکوییپ 16 پورت CAT6 UTP Loaded MTP1601X با 16 پورت نیز مناسب می‌باشد که پیش‌تر به آن اشاره کردیم.

جمع بندی پچ پنل CAT6:

همان‌طور که اشاره شد پچ پنل CAT6 از تجهیزات پسیو شبکه  برای مدیریت کابل شبکه CAT6 در برنامه های اترنت گیگابیتی طراحی شده است. همچنین با انواع پچ پنل CAT6 آشنا شدید. از همراهی شما سپاس‌گزاریم.
مشاهده بیشتر


روال کار برقچی

درخواست خرید

درخواست خرید


مشاوره و راهنمایی

اعلام قیمت

اعلام قیمت


صدور پیش‌فاکتور

آماده‌سازی کالا

آماده‌سازی کالا


ارسال کالا در همان روز

تسویه نهایی

تسویه نهایی


صدور فاکتور

ارسال کالا

ارسال کالا


در همان روز