جشنواره عید تا عید
درخواست پیش فاکتور
0
جستجو پیشرفته
پچ پنل Cat6a به طور خاص برای کابل شبکه CAT6a طراحی شده است و برای سیم کشی در فاصلۀ بالاتر بسیار مناسب بوده و تداخل و نویز سیستم برای اترنت و سایر سیستم‌ها با کارایی را بالا به حداقل می‌رساند. این نوع پچ پنل یا به کیستون شبکه مجهز است یا جای نصب آن را دارد. کابل های CAT6a قابلیت پشتیبانی از انتقال داده تا 10 گیگابایت بر ثانیه در پهنای باند 500 مگاهرتز را دارند. بنابراین، اگر به دنبال سیستم شبکه ای هستید که بتواند برای بیش از یک دهه دوام بیاورد و عملکرد بهتری را برای قدرت از طریق اترنت و سیستم های بی سیم ارائه، شما باید کابل های CAT6a و به طبع از پچ پنل CAT6a استفاده کنید. تجربه ثابت کرده است که استفاده از تجهیزات پسیو شبکه مجهزتر و به روزتر برای آینده‌نگری کسب و کارهای بزرگ بهتر عمل کرده‌اند.

انواع پچ پنل CAT6a:

انواع پچ پنل CAT6a در مدل‌های loaded (بدون قابلیت اضافه کردن کیستون شبکه) در مودهای unloaded (با قابلیت اضافه کردن کیستون) و با تکنولوژی‌های منحصر به فرد تولیدکنندگان در بازار عرضه شده‌اند. این پچ پنل ها در انواع مختلف و در اندازه‌های متنوع ساخته شده و براساس تعداد پورت، می‌توان تا مدل‌هایی دارای بیش از 100 پورت را نیز تهیه کرد.

ضرورت استفاده از پچ پنل CAT6a؛ چرا باید پچ پنل CAT6a تهیه کنیم؟

به دلیل سرعت تصاعدی رشد تکنولوژی در دهه اخیر شبکه‌های مدرن و بزرگ تجاری و اداری نیز به سرعت در حال رشد هستند که جابه‌جایی داده را با سرعت بالا و با کیفیت هرچه بهتر طلب می‌کند. بنابراین استفاده از پچ پنل CAT6a ضروری خواهد بود زیرا مدل‌های پایین‌تر امکان  مدیریت و بررسی تجهیزات شبکه را به طور بهینه و به‌ویژه برای سال‌های آتی فراهم نخواهند کرد . از ضرورات دیگر این نوع پچ پنل تکنولوژی به کار رفته در آنها برای تشخصی در صورت بروز مشکلات احتمالی است که می‌توان به سادگی آن مشکل را شناسایی و رفع کرد.

پچ پنل CAT6a SFTP:

پچ پنل CAT6a SFTP به پنل‌هایی اشاره دارد که با کابل‌ و پچ کورد شبکه SFTP کاملا سازگاری داشته و برای راه‌اندازی شبکه‌های بزرگی که نیاز به محافظت دوچندان دارند بسیار مناسب است. لازم به ذکر است که SFTP به معنای محافظت هم برای زوج‌سیم‌های داخل کابل و هم برای کل کابل است.

پچ پنل CAT6a FTP:

پچ پنل CAT6a FTP به پنل‌هایی اشاره دارد که با کابل‌ و پچ کورد شبکه FTP کاملا سازگاری دارند و FTP به معنای محافظت از نوع فویل است برای زوج‌ سیم‌های تابیده شده است.

خرید پچ پنل لگراند CAT6a:

برای خرید پچ پنل لگراند CAT6a گزینه‌های متعددی با توجه نوع حفاظت و امکانات دیگر دارید که در ادامه به آن‌ها خواهیم پرداخت.

خرید پچ پنل لگراند 24 پورت CAT6A SFTP:

پچ پنل لگراند 24 پورت CAT6A SFTP یکی از پرفروش ترین پچ پنل های بازار محسوب می شود که معمولا دیتاسنترها و مراکز داده برای نصب مورد استفاده قرار می گیرد. پچ پنل لگراند شامل چهار یونیت شش پورته است که در مجموع امکان نصب 24 پچ کورد را فراهم می‌کند. این مدل کیستونی است و به شما اجازه می‌دهد که خودتان کیستون ها را سوار کنید. [caption id="attachment_21637" align="aligncenter" width="696"]خرید پچ پنل لگراند 24 پورت CAT6A SFTP خرید پچ پنل لگراند 24 پورت CAT6A SFTP[/caption] این محصول قابلیت نصب کابل شبکه لگراند CAT6 SFTP را بر روی خود دارد که این دسته از کابل ها عموما برای انتقال دیتاهایی مانند صدا و تصویر که نیاز به پهنای باند و سرعت انتقال بالایی دارند مورد استفاده قرار می گیرند.

خرید پچ پنل 24 پورت لگراند SFTP CAT6A LCS3:

پچ پنل 24 پورت لگراند SFTP CAT6A LCS3 نیز با 24 پورت یکی از پرفروش‌ترین محصولات لگراند است که با 24 پورت و قابلیت unloaded (اضافه کردن کیستون) به 6 یونیت 4 پورتی مجهز است. این مدل آخرین سری کمپانی لگراند است که نسبت به سری قبل یا lCS2 بهبودهایی را از نظر ظاهری و عملکردی داشته است. [caption id="attachment_21639" align="aligncenter" width="696"]خرید پچ پنل 24 پورت لگراند SFTP CAT6A LCS3 خرید پچ پنل 24 پورت لگراند SFTP CAT6A LCS3[/caption]

خرید پچ پنل اینفیلینک CAT6a مدل 24 پورت FTP IP-PP6A24S:

پچ پنل اینفیلینک CAT6a از معدود پچ پنل‌هایی است که با قیمت بسیار مناسب در بازار یافت می‌شود. البته این قیمت ارزان دلیلی برای ضعیف بودن عملکرد این پچ پنل نیست و باید گفت که این مدل سازگار با Base-T 10 G (10 گیگابیت اترنت) بوده و امکان شناسایی آسان مدار با استفاده از برچسب گذاری Infilink را دارد. همچنین از مدیریت کابل پشتیبانی کرده و در مطابقت کامل با TIA 568-B.2-1 می‌باشد. این مدل متناسب با رک استاندارد 19 اینچی طراحی شده است. [caption id="attachment_21643" align="aligncenter" width="696"]خرید پچ پنل اینفیلینک Cat6a مدل 24 پورت Cat6A FTP IP-PP6A24S خرید پچ پنل اینفیلینک Cat6a مدل 24 پورت Cat6A FTP IP-PP6A24S[/caption]

خرید پچ پنل 24 پورت کی نت (K-Net) STP K-N1122:

پچ پنل 24 پورت همراه با کیستون شیلددار CAT6a STP کی نت K-net مدل K-N1122 از محصولات کی نت نیز با 24 پورت به بازار عرضه شده است. اگرچه این پچ پنل قابلیت اضافه کردن کیستون را ندارد اما قابلیت‌های دیگر آن این ضعف را جبران می‌کند. این محصول به همراه 24 عدد کیستون پانچی، به ابزاری مناسب جهت برقراری ارتباط غیرمستقیم میان کابل های شبکه و تجهیزات درون رک تبدیل گردیده است. [caption id="attachment_21644" align="aligncenter" width="696"] خرید پچ پنل 24 پورت همراه با کیستون شیلددار CAT6a STP خرید پچ پنل 24 پورت همراه با کیستون شیلددار CAT6a STP[/caption] استفاده از این ابزار مزیت هایی همچون، ایجاد امنیت برای کابل ها، تشخیص و عیب یابی راحت در شبکه و همچنین امکان گسترش شبکه بدون اتلاف زمان و هزینه مازاد را دارا می باشد. امکان پشتیبانی از کابل های شیلددار، طول 19 اینچ و ارتفاع 1 یونیت، زاویه ی تخت، سینی نگهدارنده کابل و همچنین وجود محفظه ای در جلوی پچ پنل جهت نوشتن یادداشت از دیگر مشخصات این پچ پنل شبکه می‌باشد.

جمع بندی:

همان‌طور که اشاره شد پچ پنل CAT6a مناسب استفاده در شبکه‌های سریع با پچ کورد و کابل شبکه CAT6a است و میزان مسافت و پهنای انتقال داده ای را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. بنابراین با توجه به امکاناتی از قبیل پشتیبانی از انتقال داده تا 10 گیگابایت بر ثانیه در پهنای باند 500 مگاهرتز، این پنل های گزینۀ مناسبی برای خرید و استفاده در شبکه اترنت مجهزتر و به روزتر برای آینده‌نگری کسب و کارهای بزرگ است.
مشاهده بیشتر


روال کار برقچی

درخواست خرید

درخواست خرید


مشاوره و راهنمایی

اعلام قیمت

اعلام قیمت


صدور پیش‌فاکتور

آماده‌سازی کالا

آماده‌سازی کالا


ارسال کالا در همان روز

تسویه نهایی

تسویه نهایی


صدور فاکتور

ارسال کالا

ارسال کالا


در همان روز