درخواست پیش فاکتور
0

سوکت شبکه AMP

جستجو پیشرفته

معرفی سوکت شبکه امپ AMP

یکی دیگر از انواع تجهیزات شبکه، سوکت های شبکه است، سوکت شبکه امپ AMP یکی از انواع سوکت شبکه است که برای اتصال با کابل های مختلف شبکه به کار برده می شود، به عنوان مثال می توان گفت که سوکت شبکه AMP  می تواند برای اتصال به کابل شبکه cat6 به کار برده شود و به صورت های مختلف مثلاً UTP کار انتقال داده را انجام دهد.

سوکت شبکه امپ AMP در زمان فروش داخل کارتن هایی کوچک قرار داده می شود و با تعداد 100 تایی بسته بندی می شود، جالب است بدانید که در این بسته ها انواع مختلف کابل هایی که می توان به آن متصل کرد شامل Cat 6 ، Cat 5e، Cat 7 است که برای هر یک از این بسته انواع کابل به لحاظ ارتباطات utp، FTP و حتی Sftp متفاوت است.

در حقیقت سوکت شبکه AMP از جنس های مختلف ساخته می شود و معمولاً از ترکیبات طلا، مس ، آلومینیون و یا پلاستیک است، در این بین توجه داشته باشید که جنس بدنه و یا پین های سوکت شبکه AMP  50 میکرون است که با سرعت بسیار بالا داده ها را انتقال می دهد و قیمت های متفاوتی را نیز به خود اختصاص خواهد داد.

مشخصات فنی سوکت شبکه امپ AMP

مشخصات فنی و مهم سوکت شبکه امپ AMP در وزن بسیار جالب است و در حدود 300 گرم ساخته می شود، شرکت سازنده آن نیز همان طور که از نامش پیداست شرکت AMP می باشد، سوکت هایی که در این بسته قرار داده شده اند معمولاً از نوع Cat6 است و در بسته های 100 تایی جا سازی می شوند.

در سوکت شبکه امپ کانکتور های Rj45 وصل می شوند، پس هر قطعه ای که با این کانکتور سازگاری داشته باشد می تواند به آن متصل گردد، در انواع شبکه های محلی و نیز محیط های اختصاصی سرور ها بسیار استفاده می شود، در حقیقت باید گفت که نوع کانکتور تنها یکی از تجهیزات پسیو و غیر فعال در شبکه است که نیازی به انرژی ندارد.

خرید سوکت شبکه امپ AMP

برای خرید سوکت شبکه امپ AMP میتوانید از بخش بالای همین صفحه محصول مورد نظر خود را انتخاب و بر روی آن کلیک کنید تا اطلاعات و مشخصات کاملی از محصولات را مشاهده و اقدام به خرید کنید. همچنین برای ارتباط با بخش فروش و مشاوره برای خرید محصول می توانید با شماره 35000020 021 تماس حاصل فرمایید.

مشاهده بیشتر


روال کار برقچی

درخواست خرید

درخواست خرید


مشاوره و راهنمایی

اعلام قیمت

اعلام قیمت


صدور پیش‌فاکتور

آماده‌سازی کالا

آماده‌سازی کالا


ارسال کالا در همان روز

تسویه نهایی

تسویه نهایی


صدور فاکتور

ارسال کالا

ارسال کالا


در همان روز