درخواست پیش فاکتور
0

سوکت شبکه Cat7

جستجو پیشرفته

بررسی سوکت شبکه Cat7

امروزه، با وجود استفاده سراسری از تکنولوژی وایرلس و اتصالات بی‌سیم، هنوز بسیاری از شبکه‌های کوچک و بزرگ، از کابل‌ شبکه و اترنت برای انتقال اطلاعات استفاده می‌کنند و در این میان کابل‌های شبکه با استاندارد CAT7 به عنوان مدرن‌ترین و سریع‌ترین کابل‌های شبکه، شناخته می‌شوند. سوکت شبکه CAT7 ، قطعه‌ای است که برای برقراری اتصال میان کابل‌ها و پچ‌ کورد‌ شبکه CAT7 و تجهیزات مختلف موجود در شبکه، ساخته ‌شده‌ است و برقراری این اتصال، به وسیله آن‌ها میسر می‌شود. کابل‌ها و پچ‌کورد‌های شبکه CAT7 به دلیل ساختار درونی منحصر به فردشان، باید از اتصالی متناسب استفاده کنند.

این امر به این معنی است که برای استفاده از مزایای کابل‌ها و پچ‌کورد‌های شبکه CAT7 و انتقال اطلاعات با سرعت بسیار بالا از طریق آن‌ها، باید حتما از سوکت شبکه CAT7 به عنوان نقطه اتصال میان کابل و تجهیزات شبکه استفاده شود و همین امر به اهمیت انتخاب و استفاده از سوکت CAT7 می‌افزاید. علاوه بر این، به دلیل حساسیت بالای کابل‌های شبکه CAT7 و قیمت بالای آن‌ها، نحوه اتصال سوکت شبکه CAT7 به این کابل‌ها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است به طوری که به صورت مستقیم، بحث انتقال سیگنال و اطلاعات را در شبکه، تحت تاثیر قرار می‌دهد. برند‌های مختلف ایرانی و بین‌المللی مطرح در بحث تولید تجهیزات شبکه، روزانه به طراحی و تولید مدل‌های مختلف سوکت CAT7 می‌پردازند و شبکه‌های مختلف به طور مستقیم از آن‌ها به عنوان قطعه‌ای برای اتصال میان کابل‌ها و تجهیزات مدرن شبکه، استفاده می‌کنند.

عملیات سوکت زنی برای اتصال مدل‌های مختلف این محصول به کابل‌ها و پچ‌کورد‌های شبکه که در ساختار آن‌ها از استاندارد CAT7 استفاده شده است، توسط ابزار‌های خاص سوکت زن، انجام می‌شود. همانطور که ذکر شد، باید توجه کرد که به دلیل حساسیت بالای کابل‌های شبکه CAT7، عملیات سوکت زنی، باید به تکنسین‌های خبره شبکه واگذار شود تا بتوان در شبکه از امکانات مختلف آن‌ها استفاده کرد و راندمان کلی شبکه را با استفاده از این سوکت شبکه CAT7، افزایش داد.

خرید سوکت شبکه Cat7

برای خرید سوکت شبکه Cat7 میتوانید از بخش بالای همین صفحه محصول مورد نظر خود را انتخاب و بر روی آن کلیک کنید تا اطلاعات و مشخصات کاملی از محصولات را مشاهده و اقدام به خرید کنید. همچنین برای ارتباط با بخش فروش و مشاوره برای خرید محصول می توانید با شماره 35000020 021 تماس حاصل فرمایید.

مشاهده بیشتر


روال کار برقچی

درخواست خرید

درخواست خرید


مشاوره و راهنمایی

اعلام قیمت

اعلام قیمت


صدور پیش‌فاکتور

آماده‌سازی کالا

آماده‌سازی کالا


ارسال کالا در همان روز

تسویه نهایی

تسویه نهایی


صدور فاکتور

ارسال کالا

ارسال کالا


در همان روز