درخواست پیش فاکتور
0

سوکت شبکه SFTP

جستجو پیشرفته

بررسی سوکت شبکه SFTP

در بازار تجهیزات شبکه اقلام مختلفی از ابزار های مورد نیاز وجود دارد یکی از آن ها سوکت شبکه SFTP می باشد، این سوکت یکی از ابزار هایی است که در شبکه به وفور از آن استفاده می شود البته جالب است بدانید که کاربرد اصلی آن بر اساس نیاز شبکه صورت می گیرد. از آن جا که سوکت شبکه SFTP یک سوکت با واژه های S و F است می توان دریافت که شیلد و فویل اجزای تشکیل دهنده آن هستند که بر روی ویژگی های اصلی آن تأثیر مستقیم خواهند داشت، S واژه ای از شیلد که برای محافظت از کابل متصل شده به آن استفاده می شود و فویل نیز از وجود روکش آلومینیومی این ابزار رو نمایی می کند. سوکت SFTP همچون هر سوکت دیگری که در بازار شبکه عرضه می شود در دسته های 100 تایی داخل بسته به فروش می رسد تا در زمان استفاده از آن بتوان تعداد مناسبی از آن را در اختیار داشت، بر اساس نوع نیازی که به سوکت شبکه وجود دارد سوکت SFTP یکی از کاربردی ترین سوکت ها برای شبکه هایی است که قصد دارند آن را از معرض تداخلات و نویز های مغناطیسی رهایی بخشند و به نوعی در فضایی عاری از الکترو مغناطیس به انتقال داده در شبکه استفاده شوند.

مشخصات فنی سوکت شبکه SFTP

سوکت شبکه SFTP در میان دیگر سوکت های موجود در شبکه از جنس بدنه و پین مناسب تری بر خوردار است، به عنوان مثال جنس بدنه آن از فلز است و جنس پین آن برای اتصال با انواع کابل شبکه از مس – CCC است، این دو جنس در ساختار اصلی سوکت شبکه SFTP استفاده می شود. سوکت  SFTP از لحاظ مشخصات فنی دارای وزن بسیار اندکی است که حتی می توان برخی از آن ها را با وزن کمتر از 01/0 کیلوگرم مشاهده نمود، ابعاد این ابزار کاربردی در شبکه نیز با سه واحد طول، عرض و ارتفاع به صورت 3*2*1 است که با واحد سانتی متر اندازه گیری شده است.

خرید سوکت شبکه SFTP

برای خرید سوکت شبکه SFTP میتوانید از بخش بالای همین صفحه محصول مورد نظر خود را انتخاب و بر روی آن کلیک کنید تا اطلاعات و مشخصات کاملی از محصولات را مشاهده و اقدام به خرید کنید. همچنین برای ارتباط با بخش فروش و مشاوره برای خرید محصول می توانید با شماره 35000020 021 تماس حاصل فرمایید.

مشاهده بیشتر


روال کار برقچی

درخواست خرید

درخواست خرید


مشاوره و راهنمایی

اعلام قیمت

اعلام قیمت


صدور پیش‌فاکتور

آماده‌سازی کالا

آماده‌سازی کالا


ارسال کالا در همان روز

تسویه نهایی

تسویه نهایی


صدور فاکتور

ارسال کالا

ارسال کالا


در همان روز