درخواست پیش فاکتور
0

سوکت شبکه شانه دار

جستجو پیشرفته

بررسی سوکت شبکه شانه دار

در شبکه ابزار های مختلفی استفاده می شود که سوکت یکی از آن ها می باشد، از آن جا که سوکت شبکه به عنوان اصلی ترین ابزار شبکه در برقراری اتصال سخت افزار به کار می رود، عملکرد انتقال داده تنها با همین اتصالات برقرار است و چشم پوشی از آن کار  درستی نخواهد بود، بنابراین می توان یک نوع دیگر از سوکت های شبکه به نام سوکت شبکه شانه دار را به شما معرفی نمود.

از آن جا که سوکت شبکه شانه دار  با توجه به ویژگی نام آن یک نوع جدید از سوکت شبکه است، می توان به شانه دار بودن آن اشاره داشت، سوکت شانه دار ، سوکتی است که در انتهای خود دارای یک شانه برای گستردگی بیشتر آن است که این امر باعث می شود در زمان اتصال با کابل شبکه بتواند سایه ای از خود را برای احاطه بیشتر روی کابل   اعمال نماید.

امروزه استفاده از سوکت شبکه شانه دار  رایج  شده است و بیشتر کارشناسان شبکه تصمیم به تهیه سوکت شانه دار  خواهند کرد زیرا می دانند هزینه ای که در قبال آن پرداخت می کنند می تواند کاراییی مناسب تری را در شبکه ایجاد نماید.

همان طور که مشخص است سوکت شبکه شانه دار  مشابه سایر سوکت های شبکه دارای تنوع بسیار است به عنوان مثال می توان نوع کابل شبکه، نوع جنس پین یا جنس بدنه سوکت شانه دار ، نوع پوشش یا فویل سوکت شبکه شانه دار  و برخی مشخصه های دیگر را مورد ارزیابی قرار داد و متوج شد که این سوکت برای چه قابلیت هایی استفاده می شود.

به عنوان مثال سوکت شانه دار  از نوع و مدل سوکت شبکه امپ Cat7 SFTP شانه دار نقره ای می تواند یکی از نمونه های پر فروش آن به شمار آید که با قابلیت شیلد و فویل می تواند با کابل CAT7 متصل شود، این سوکت در زمره جدید ترین سوکت های شبکه است که با سرعت و مقدار بسیار زیادی می تواند داده را در شبکه انتقال دهد.

خرید سوکت شبکه شانه دار

برای خرید سوکت شبکه شانه دار میتوانید از بخش بالای همین صفحه محصول مورد نظر خود را انتخاب و بر روی آن کلیک کنید تا اطلاعات و مشخصات کاملی از محصولات را مشاهده و اقدام به خرید کنید. همچنین برای ارتباط با بخش فروش و مشاوره برای خرید محصول می توانید با شماره 35000020 021 تماس حاصل فرمایید.

مشاهده بیشتر


روال کار برقچی

درخواست خرید

درخواست خرید


مشاوره و راهنمایی

اعلام قیمت

اعلام قیمت


صدور پیش‌فاکتور

آماده‌سازی کالا

آماده‌سازی کالا


ارسال کالا در همان روز

تسویه نهایی

تسویه نهایی


صدور فاکتور

ارسال کالا

ارسال کالا


در همان روز