درخواست پیش فاکتور
0

سوکت شبکه UTP

جستجو پیشرفته

بررسی سوکت شبکه UTP

از ابزار های مهم و کاربردی موجود در شبکه سوکت شبکه UTP است این سوکت یکی از ساده ترین ودر عین حال معروف ترین سوکت شبکه است، کارایی سوکت شبکه UTP در میان انواع مختلفی از سوکت های شبکه شناخته شده تر است. سادگی سوکت شبکه UTP باعث شده تا در تمام شبکه ها قابل استفاده شود، اما خوب است بدانید که تهیه انواع دیگری از سوکت های شبکه با توجه به ماهیت شبکه می تواند متفاوت باشد و البته قیمت بیشتری را نیز در بر خواهد داشت.

از آن جا که سوکت UTP با توجه به مناسب بودن و ساده بودن ویژگی های ساختاری آن در مقایسه با انواع سوکت های شبکه قیمت ارزان تری دارد، این قیمت با توجه به کیفیتی که به شبکه مورد نظر داده می شود بسیار اندک است به گونه ای که می توان خرید و تهیه آن را به کارشناس هر شبکه پیشنهاد داد. سوکت شبکه UTP می تواند در شبکه این امکان را فراهم آورد که داده در زمان انتقال در شبکه دچار نویز نشود و یا درگیر با جریانات الکترو مغناطیسی موجود در شبکه نباشد زیرا وجود همین عوامل باعث کندی در سرعت انتقال داده و یا عدم ارسال داده در شبکه خواهد شد.

مشخصات سوکت شبکه UTP

سوکت شبکه UTP مشابه سوکت های دیگر به لحاظ محصول در دسته سوکت یا کانکتور شبکه گنجانده می شود و دارای ابعاد و وزن بسیار کمی خواهد بود، برای فروش این محصول یا ابزار باید بدانید که تعداد 100 تایی این محصول در جعبه کوچکی بسته بندی شده است تا کارشناسان شبکه برای خرید آن به صورت عمده هزینه مناسب تری را پرداخت نمایند. لازم به ذکر است طراحی مناسب و ویژگی های ظاهری و ساختاری سوکت UTP باعث شده است تا با توجه به خصوصیات اصلی آن بتواند به عنوان یک سوکت مناسب برای انتقال داده شناخته شود و استفاده از آن برای ارسال داده در شبکه رایج تر از سایر سوکت های شبکه باشد.

خرید سوکت شبکه UTP

برای خرید سوکت شبکه UTP میتوانید از بخش بالای همین صفحه محصول مورد نظر خود را انتخاب و بر روی آن کلیک کنید تا اطلاعات و مشخصات کاملی از محصولات را مشاهده و اقدام به خرید کنید. همچنین برای ارتباط با بخش فروش و مشاوره برای خرید محصول می توانید با شماره 35000020 021 تماس حاصل فرمایید.

مشاهده بیشتر


روال کار برقچی

درخواست خرید

درخواست خرید


مشاوره و راهنمایی

اعلام قیمت

اعلام قیمت


صدور پیش‌فاکتور

آماده‌سازی کالا

آماده‌سازی کالا


ارسال کالا در همان روز

تسویه نهایی

تسویه نهایی


صدور فاکتور

ارسال کالا

ارسال کالا


در همان روز