جشنواره عید تا عید
درخواست پیش فاکتور
0
جستجو پیشرفته
در ساختار شبکه‌های رایانه ای از  ابزارهای مختلفی استفاده می‌شود که از مهمترین آن‌ها کیستون است. اما کیستون‌ها انواع مختلفی دارند یا بهتر است بگوییم در سطوح مختلفی طبقه بندی می‌شوند. البته ناگفته نماند که این طبقه بندی‌ها در مورد سوکت‌های شبکه نیز صدق می‌کند. در این بخش قرار است در مورد کیستون شبکه Cat7 صحبت کنیم تا راهنمای مناسبی برای خرید کیستون Cat7  به شما داده باشیم. کیستون‌ها همگی یک کار مشترک دارند و آن هم واسطه ای برای انتقال داده در شبکه است، اما با این حال تفاوت‌هایی با همدیگر دارند. در ادامه با وبسایت برقچی همراه باشید تا ویژگی‌های مرتبط با خرید کیستون شبکه Cat7  را برای شما باز کنیم.

مشخصات کیستون Cat7 چیست؟

در کل اگر بخواهیم ویژگی‌های مهم در خرید کیستون Cat7 را بازگو کنیم، می‌توانیم به موارد ذیل اشاره کنیم: . تنها از یک جنس آن هم یک فلز ساخته شده است. . در دو سایز باریک و پهن یا به اصطلاح یک ماژول و دو ماژول . به  رنگ‌ نقره‌ای به مشتریان عرضه می‌شود. . به صورت شیلد دار ساخته می‌شود. . دارای فرکانس 600 مگاهرتز . انتقال اطلاعات داده‌ها به سیگنا‌ل‌ها با سرعت 10 گیگابایت بر ثانیه . کیستون شبکه Cat7 برای سرورها و پروژه‌های بزرگ‌ و حرفه‌ به کار می‌رود. . برای ارسال داده‌ها در فاصله ای کمتر از 90 متر مناسب است. . همچنین محفظه‌ای دارد که اختلالات و نویزهای الکترومغناطیسی را کاهش می‌دهد. . نسب به مدل‌های دیگر خود از قیمت بالاتری برخوردار است؛ اما این به معنی گران‌بودن محصول نیست. . عمر مفید بالایی در حدود 15 سال دارد. . داشتن گواهی و تاییدیه طبق استانداردهای موجود بین‌المللی نیز از دیگر مزایای آن است. . برای نصب به ابزار پانچ نیاز دارد. [caption id="attachment_22632" align="aligncenter" width="696"]خرید کیستون Cat7 خرید کیستون Cat7[/caption]

بهترین برند کیستون Cat7

این ابزار را شرکت‌های ایرانی و خارجی متفاوتی تولید کرده‌اند که در اینجا قرار است بهترین‌های آن‌ها را معرفی کنیم.

شرکت‌های ایرانی تولیدکننده کیستون شبکه Cat7

البرز، دانوب و سوپیتا از مهم‌ترین برندهای داخلی تولیدکننده این ابزار هستند.

شرکت‌های خارجی عرضه‌کننده کیستون شبکه Cat7

لگراند، نگزنس و امپ نیز از بنام ترین برندها در بازار جهانی این محصول به شمار می‌آیند. با این حال کمپانی‌های دیگری هم دست به تولید این ابزار زده‌اند، اما این 6 برند جزو بنام ترین شرکت‌ها هستند و چه بهتر که محصول مد نظر خود را از این اسامی تهیه نمایید.

کیستون Cat7 مناسب چه نوع کابل شبکه‌ای است؟ (معرفی کابل شبکه مناسب)

با توجه به Category که این مدل کیستون دارد، برای انتقال بیشتر و بهتر دیتای شبکه بهتر است از کابل Cat7  استفاده شود. به نوعی همخوانی کابل شبکه با کیستون شبکه اقدام مهمی در بهبود سرعت و کیفیت شبکه را در پی خواهد داشت.

خرید کیستون Cat7 (معرفی بهترین‌ها)

همانطور که در بخش بالا گفته شد، برندهای مختلفی به تولید کیستون شبکه Cat7  اقدام می‌کنند، اما با این حال هر برندی از گزینه‌های گفته شده می‌تواند برای شما ایده آل باشد در صورتی که قبل از خرید کیستون  Cat7، بدانید چه می‌خواهید. اما با همه تفاسیر برندهایی لگراند و نگزنس از جمله بهترین‌ها در این زمینه به شمار می‌آیند و اگر محدودیت بودجه ندارید، می‌توانید روی آن‌ها حساب ویژه ای باز کنید. امکان نصب در جایگاه‌های غیر از رایانه و تلفن: . مودم . آداپتور . پچ پنل . پرینتر . تلویزیون‌های هوشمند . سوئیچ . روتر . ایکس باکس در کل تمامی کیستون‌ها به یکدیگر شباهت دارند، اما تفاوت‌های جزئی باعث تمایز آن‌ها با هم می‌شود. [caption id="attachment_22630" align="aligncenter" width="696"]خرید کیستون Cat7 خرید کیستون Cat7[/caption]

شباهت‌های کیستون Cat7 و Cat7a در چیست؟

هر دوی آن‌ها از نوع فلزی هستند، به عبارت دیگر آن‌ها در مدل شیلددار یا به اصطلاح از STP ساخته شده‌اند. این امکان باعث می‌شود که هر دو مدل امکان مقاومت در برابر امواج الکترومغناطیسی را درون خود داشته باشند و در تمامی محیط ها امکان بهره برداری از آن‌ها وجود داشته باشد.

کیستون Cat7 با کیستون Cat7a چه فرقی دارد؟

کیستون شبکه Cat7  دارای 45 درجه است؛ اما کیستون شبکه Cat7a در بازه درجه ای بین 20 تا 60 قرار دارد.

نتیجه گیری

با توجه به مطالب عنوان شده، دانستید کیستون شبکه Cat7 در قیاس با مدل‌ها دیگر از قیمت بالاتری برخوردار است؛ اما ارزش خریدی که در قبال کیفیت خود به کاربرانش می‌دهد، می‌تواند این تفاوت قیمت را جبران کند. از طرفی سرعت و کیفیت انتقال داده در شبکه آن قدر نکته مهمی است که بحث هزینه ای را بتوانید در آن نادیده بگیرید. با این حال قبل از خرید کیستون Cat7 حتما نیاز سنجی دقیقی انجام دهید. در پایان برای بررسی قیمت خرید کیستون Cat7 می‌توانید به دیگر بخش‌های وبسایت برقچی مراجعه نمایید.
مشاهده بیشتر


روال کار برقچی

درخواست خرید

درخواست خرید


مشاوره و راهنمایی

اعلام قیمت

اعلام قیمت


صدور پیش‌فاکتور

آماده‌سازی کالا

آماده‌سازی کالا


ارسال کالا در همان روز

تسویه نهایی

تسویه نهایی


صدور فاکتور

ارسال کالا

ارسال کالا


در همان روز