جشنواره عید تا عید
درخواست پیش فاکتور
0

کیستون شبکه 180 درجه

همانطور که مستحضر هستید، کیستون شبکه یکی از مهمترین اجزای لازم برای پیاده سازی یک شبکه است. در محتوای پیش روی شما بنا داریم در مورد کیستون شبکه 180 درجه صحبت کنیم و هر آنچه لازم است درباره آن بگوییم تا در مورد خرید کیستون شبکه 180 درجه برای شما ابهامی باقی نماند. در این محتوا درباره جنس کیستون، برندها اعم از ایرانی و خارجی، کیستون از نظر داشتن شیلد، نحوه نصب و عوامل اثرگذار بر روی قیمت این قطعه سخن به میان خواهیم آورد. بنابراین از شما دعوت می‌کنیم با برقچی همراه باشید تا در خصوص این موارد بیشتر بحث کنیم.

جنس کیستون‌ شبکه 180 درجه

به طور کلی موادی که در ساخت کیستون‌ها به کار می‌رود، از جنس فلز یا پی وی سی است. استفاده از کیستون‌های فلزی در زمانی مرسوم است که در یک محیطی قرار داشته دارید که به دلیل وجود کابل‌های برق میدان مغناطیسی به وجود می‌آید و شما به نویزگیر احتیاج دارید. اما در حالت کلی و بین کاربرانی که میدان مغناطیسی اطراف آن‌ها وجود ندارد، استفاده از کیستون پلاستیکی مرسوم تر است. [caption id="attachment_22635" align="aligncenter" width="696"]خرید کیستون شبکه 180 درجه خرید کیستون شبکه 180 درجه[/caption]

طبقه بندی کیستون‌ها

معمولا بر اساس نیاز و کارایی کیستون‌ها با توجه به معیارهای ذیل دسته بندی می‌شوند: [caption id="attachment_22634" align="aligncenter" width="696"]خرید کیستون شبکه 180 درجه خرید کیستون شبکه 180 درجه[/caption]

انواع برندهای کیستون شبکه 180درجه

لگراند، نگزنس، دی لینک و آمپ  که همه این‌ها کیستون 180 درجه تولید می‌کنند. برندهای یاد شده همگی خارجی هستند. اگر بخواهیم به برندهای ایرانی تولید کننده این دسته از کیستون‌ها اشاره کنیم، می‌توانیم به دانوب، سوپیتا و غیره اشاره کنیم.

کیستون شبکه ازجهت نوع شیلد

کیستون UTP کیستون SFTP

راهنمای خرید کیستون شبکه 180 درجه

برای خرید کیستون 180 درجه باید به خوبی اهمیت آن را بشناسید چرا که این کیستون در زمره مهم‌ترین قطعات در ساختار شبکه است. درصورتی که می‌خواهیم از این نوع کیستون استفاده کنید باید توجه کنید که حتما کابل شبکه به این قطعه پانچ شود. پانج کیستون 180 درجه آسان است و می‌توانید به راحتی و بدون استفاده از آچار شبکه این کار را انجام دهید. البته نوع دیگری هم از مدل کیستون 180 درجه وجود دارد که برعکس این مدل نیازی به ابزار پانچ کردن برای آن ندارید.

نحوه نصب کیستون‌ شبکه

به منظور پیاده سازی صحیح نصب کیستون شبکه، حتما باید افرادی باشند که در این کار مهارت لازم را داشته باشند. مثلا قبل از نصبط فرد نصاب باید گرد و غبار بخش داخلی کیستون شبکه را پاک کند و روکش پی وی سی را بیش از حد استفاده نکند. معمولا استفاده تا حد 3 الی 4 سانتی متر برای این کار مناسب است. نهایتا اجرای صحیح موارد نامبرده کیفیت انتقال دیتای شبکه را بالا خواهد برد.

قیمت خرید کیستون شبکه 180 درجه

قیمت خرید کیستون‌ شبکه 180 درجه بستگی به برند، نوع ،جنس و... دارد.  برند های معتبری مثل لگراند، آمپ، دی لینک و... این کیستون‌ها را  با کیفیت‌های خوب به بازار عرضه می‌کنند. با این حال اگر امکان پرداخت هزینه بالایی ندارید،  می‌توانید همین کیستون را از برند ایرانی تهیه کنید که کیفیت و کارایی خوبی هم دارد. برای خرید کیستون 180 درجه می‌توانید از نمایندگی یا سایت‌های معتبر یا فروشگاه‌های خوب این قطعه پرکاربرد را تهیه کنید. اگر به صورت اینترنتی خرید می‌کنيد حتما این قطعه را از وب‌سایت‌های معتبر تهیه کنید. در این بین نیز فروشگاه اینترنتی برقچی این کیستون را با قیمت مناسب ارائه می‌دهد.

جمع بندی

همانطور که گفتیم کیستون‌ها جز مهم ترین تجهیزات شبکه هستند پس باید در خرید آن‌ها دقت کافی را داشته باشیم، چرا که با خرید یک مدل اشتباه سرعت شبکه دستخوش تغییر خواهد شد. علاوه بر این در تعداد زیاد و یک شبکه بزرگ این تفاوت در انتخاب می‌تواند بار مالی بسیار بیشتری را ایجاد کند. در پایان مطالب ذکر شده باید خاطر نشان کنیم که اگر بنا دارید که در مورد خرید کیستون شبکه 180 اطلاعات بیشتری کسب کنید، به مجله خبری وبسایت مراجعه کنید.
مشاهده بیشتر


روال کار برقچی

درخواست خرید

درخواست خرید


مشاوره و راهنمایی

اعلام قیمت

اعلام قیمت


صدور پیش‌فاکتور

آماده‌سازی کالا

آماده‌سازی کالا


ارسال کالا در همان روز

تسویه نهایی

تسویه نهایی


صدور فاکتور

ارسال کالا

ارسال کالا


در همان روز