جشنواره عید تا عید
درخواست پیش فاکتور
0

کیستون شبکه 90 درجه

جستجو پیشرفته
همانطور که می‌دانید کیستون یکی از پایه ای ترین تجهیزات شبکه است و انواع مختلفی دارد. اما ما منحصرا در این مطلب بنا داریم نکات لازم برای خرید کیستون شبکه 90 درجه را برای شما بازگو کنیم. از آن جا که کیستون 90 درجه، خود یک استاندارد خاص در بین کیستون‌ها است ما به توضیح این نوع در بین برندهای مختلف اشاره می‌کنیم. همچنین در مورد متریال این برند نیز توضیحاتی را ارائه خواهیم کرد و نهایتا اشاره کوتاهی به نحوه کیستون زنی خواهیم داشت.  لذا از شما دعوت می‌کنیم برای اینکه بتوانید کیستون مناسب نیاز خود را خریداری کنید، با برقچی همراه باشید.

انواع برندهای تولید کننده کیستون 90 درجه

خرید کیستون شبکه 90 درجه که یکی از پرکاربرد ترین تجهیزات داخلی شبکه LAN است، اهمیت بالایی دارد. این قطعه در ابعاد کوچک و با وزنی حدود 7 گرم ساخته می‌شود و رنگ آن سفید است.  کیستون 90 با توجه به اسمی که بر آن گذاشته شده، دارای  زاویه 90 درجه است و ساختار بدنه آن از پلی کربنات است. مضاف بر این در کیستون نامبرده، رساناهایی با روکش طلا به کار رفته است و دارای آستانه  حرارتی 20 تا 40 درجه سانتی گرادی است. به عنوان مثال یک سری کیستون 90 درجه در دو مدل ساده و قفل شونده از شرکت امپ وارد بازار شده اند و از کیفیت خوبی برخوردار هستند. اما باز هم اگر قصد خرید کیستون شبکه 90 درجه را دارید، باید به برند آن توجه کنید. [caption id="attachment_22637" align="aligncenter" width="696"]خرید کیستون شبکه 90 درجه خرید کیستون شبکه 90 درجه[/caption]

محل نصب کیستون شبکه

کیستون‌ها در بسیاری از بخش‌ها امکان نصب دارند. بخش‌هایی مثل داکت و ترانک یا داخل کامپيوترها، سوئیچ‌ها و دیگر ابزارهای الکترونیکی که در شبکه به کار برده می‌شوند.

نصب کیستون شبکه 90 درجه

ابزارهایی که بعد از خرید کیستون شبکه 90 درجه برای نصب به آن احتیاج داریم، شامل مواردی چون آچار پانچ، سیم چین، سیم لخت کن و کیستون شبکه می‌باشد. برای نصب کیستون می‌بایست ابتدا بدانیم که قرار است کیستون را به فرمت کلاس B نصب کنیم یا کلاس A. سپس کابل شبکه که به صورت 4 زوج سیم است را از هم باز کرده و روکش هر کدام را به اندازه 4 سانتی متر بر می‌داریم. از آنجا که بر روی هر کیستون جدول رنگ وجود دارد، طبق جدول رنگی که بر روی کیستون وجود دارد، کابل ها را متصل می‌کنیم. در پایان نیز بعد از متصل کردن زوج سیم‌ها برای حصول اطمینان، از پروسه وار انجام شده تست می‌گیریم. [caption id="attachment_22639" align="aligncenter" width="696"] نصب کیستون شبکه 90 درجه نصب کیستون شبکه 90 درجه[/caption]

جنس کیستون‌ شبکه 90 درجه

کیستون‌‌های بر اساس جنسی که ساخته می‌شوند، به دو دسته فلزی و پلاستیکی تقسیم بندی می‌شوند. از کیستون‌‌های فلزی در بسیاری از جاها استفاده می‌شود، در حالی که از کیستون‌های پلاستیکی برای کابل‌های  UTP استفاده می‌کنند.

قیمت کیستون‌ شبکه 90 درجه

قیمت کیستون‌ها بسته به انواع مختلفی که دارد و همچنين رنگ، برند و جنس می‌تواند تفاوت داشته باشد. از بهترین تجهیزاتی که در بازار وجود دارد می‌توان به کیستون دانوب، لگراند، نگزنس، دی لینک و... اشاره کرد. تمامی برندهایی که نام بردیم کیستون شبکه‌ در Category های مختلفی و در زوایای 90 و 180 تولید می‌کنند. در ادامه شما می‌توانید برای خرید کیستون شبکه 90 درجه، به نمایندگی و سایت های معتبر مراجعه کرده و محصول خود را خریداری کنید. اگر می‌خواهید از طریق اینترنتی خرید کنید باید با دقت محصول و نوع آن را بررسی کنید.

نتیجه گیری

با توجه به مطالبی که از نظر گذراندید، طبیعتا متوجه شدید که کیستون شبکه 90 درجه در زمره موارد پر کاربرد در شبکه است و می‌تواند در پروسه انتقال داده در شبکه کمک شایانی برای شبکه دامینی شما باشد. اما همواره این نکته را مد نظر داشته باشید که قبل از خرید ابتدا نیاز سنجی کرده و با دقت در انتخاب یک فروشگاه معتبر، اقدام به خرید کیستون شبکه 90 درجه نمایید.
مشاهده بیشتر


روال کار برقچی

درخواست خرید

درخواست خرید


مشاوره و راهنمایی

اعلام قیمت

اعلام قیمت


صدور پیش‌فاکتور

آماده‌سازی کالا

آماده‌سازی کالا


ارسال کالا در همان روز

تسویه نهایی

تسویه نهایی


صدور فاکتور

ارسال کالا

ارسال کالا


در همان روز