جشنواره عید تا عید
درخواست پیش فاکتور
0

کیستون شبکه SFTP

همانظور که می‌دانید، کیستون شبکه SFTP از موارد پرتقاضا بین انواع مختلف به شمار می‌آید. در این مطلب قصد این را داریم تا در مورد کیستون شبکه SFTP  و تولیدات این محصول توسط برندهای لگراند، امپ، نگزنس، سوپیتا و دانوب صحبت کنیم. همچنین در مورد تفاوت این نوع کیستون با نوع بدون شیلد و توضیح اینکه باید با آن از چه کابل شبکه ای استفاده کرد، نیز سخن به میان خواهیم آورد. در نهایت نیز نکاتی را به شما یاد‌‌‌‌آور می‌شویم تا در هنگام خرید کیستون شبکه SFTP انتخاب درستی داشته باشید. پس با برقچی همراه باشید.

آیا باید کیستون تهیه کنم یا نه؟

کیستون یک قطعه اساسی در شبکه است که برای برقراری ارتباط کابل با دیگر تجهیزات شبکه مثل سوئیچ، روتر و... مورد استفاده قرار می‌گیرد. هرجا که کابل شبکه به پورت مادگی وصل می‌شود، کیستون شبکه نیاز است و باید تهیه شود. کیستون‌ها معمولا در تمامی پروژه‌های نصب ترانک مورد استفاده قرار می‌گیرند. کیستون شبکه SFTP نوعی از کیستون شبکه است که دارای شیلد می‌باشد. شیلد در واقع یک نوع لایه حفاظتی از جنس فلز است که هدف از بکارگیری آن کاهش نویز و نوسانات شبکه می‌باشد. کیستون شبکه شیلددار (SFTP) در برابر امواج الکترومغناطیسی شبکه مقاومت بسیار زیادی دارد. در موقعیت‌هایی که تراکم کابل و دیگر تجهیزات شبکه زیاد است باید از کیستون شبکه SFTP استفاده کنید. در نهایت خرید کیستون شبکه SFTP شیلددار و استفاده از آن به حفظ دیتای شبکه کمک زیادی می‌کند.

راهنمای خرید بهترین برند کیستون  SFTP

شرکت‌های معتبر و شناخته شده بسیار زیادی به تولید کیستون شبکه پرداخته‌اند. ما قصد داریم شرکت‌های مطرح در زمینه تولید کیستون را به شما عزیزان معرفی کنیم. در ادامه به بررسی این برندها می‌پردازیم.

1) بررسی خرید کیستون شبکه SFTP لگراند:

این شرکت یک شرکت فرانسوی است. شرکت لگراند معروف است و در تولید انواع تجهیزات شبکه یکی از شرکت‌های پیشتاز جهان به حساب می‌‌آید. بهترین کیستون شبکه لگراند در دو نوع بدون شیلد و فویل (UTP) و شیلددار (SFTP) تولید می‌شوند، این کیستون‌‌ها بیشتر استانداردهای Cat5e و Cat6 را پشتیبانی می‌کنند. ویژگی قابل توجه کیستون‌های این برند این است که تمامی آن‌ها قابلیت قفل شدن را دارند، چنین ویژگی ای باعث می‌شود تا برای نصب به هیچ‌گونه ابزاری نیاز نداشته باشید. کیستون‌های شرکت لگراند شاتر دارند که باعث می‌شود از نفوذ گرد و غبار به درون آن جلوگیری کند.

2) بررسی خرید کیستون شبکه SFTP امپ:

شرکت AMP شرکت آمریکایی در زمینه تولید تجهیزات شبکه است، محصولات این شرکت در چین تولید می‌شوند. کیستون‌های شبکه شرکت امپ در دونوع 90 و 180 درجه بصورت ساده و قفل‌شونده وجود دارند؛ کیستون‌های شبکه این شرکت بیشتر از استانداردهای Cat5e و  Cat6 پشتیبانی می‌کنند. کیستون‌های امپ می‌توانند بر روی هرگونه پریز شبکه و فریم پچ‌پنل نصب شوند. در کنار خرید کیستون شبکه SFTP امپ در انواع شیلددار و بدون شیلد، برای نصب به ابزار پانچ نیاز خواهد داشت.

3) بررسی خرید کیستون شبکه  SFTP سوپیتا:

سوپیتا یک شرکت ایرانی است. این شرکت  از سال 1362 فعالیت خود را در زمینه انواع تجهیزات شبکه مانند کیستون، داکت، رک و... آغاز کرده است. این برند کیستون‌های شبکه باکیفیتی را تولید می‌کند که قیمت آن‌ها بسیار مناسب است. محصولات کیستون سوپیتا در دو نوع SFTP وUTP تولید می‌شوند؛ اکثر آن‌ها استاندارد Cat6 را پشتیبانی می‌کنند. سرعت انتقال داده‌های کیستون‌های سوپیتا 10 گیگا بایت بر ثانیه است.

4) بررسی خرید کیستون شبکه SFTP دانوب:

شرکت دانوب نیز، یک شرکت ایرانی در زمینه تولید انواع تجهیزات شبکه است. کیستون‌های برند ایرانی دانوب تضمین پاس کردن تست فلوک را دارند و در دو نوع بدون شیلد و فویل و شیلددار تولید می‌شوند. این دسته از کیستون‌ها از استاندارد  Cat6 پشتیبانی می‌کنند. [caption id="attachment_22562" align="aligncenter" width="696"]خرید کیستون شبکه SFTP خرید کیستون شبکه SFTP[/caption]

کیستون SFTP با کیستون UTP چه فرقی دارد؟

کیستون‌های SFTP  دارای شیلدهستند، پوشش حفاظتی شیلد به شبکه این امکان را می‌دهد تا از ورود نویز و اختلالات مغناطیسی شبکه جلوگیری کند. کیستون‌های شیلددار در برابر نوسانات و اختلالات ورودی به شبکه مقاومت زیادی دارند. کیستون‌های شیلددار در مکان‌هایی که تراکم کابل و تجهیزات شبکه زیاد است کاربرد دارد؛ جنس کیستون‌های SFTP از فلز می‌باشد؛ اما کیستون های UTP بدون شیلد هستند این کیستون‌ها قابلیت حذف نویز ندارند، در شبکه‌های خانگی و ادارات کوچک استفاده می‌شوند و جنس آن‌ها پلاستیکی است.

کیستون‌های SFTP مناسب چه نوع کابل شبکه‌ ای است؟

پس از خرید کیستون‌های شبکه SFTP باید حتما از کابل شبکه SFTP استفاده کنید. کابل شبکه مانند کیستون شبکه در دو نوع SFTP و UTP تولید می‌شود. کابل شبکه شیلددار، از ورود نویز و نوسانات الکترومغناطیسی جلوگیری می‌کند با توجه به این که کیستون شبکه شیلددار هم همین قابلیت را دارد استفاده این نوع کیستون شبکه و کابل شبکه باهم امکان‌پذیر می‌باشد. با استفاده کابل متناسب با کیستون شبکه، شبکه دچار اختلال نمی‌شود و انتقال داده‌ها به درستی و با سرعت بالا صورت می‌گیرد. به طور کلی استفاده از یک نوع برند کیستون و کابل شبکه بسیار توصیه می‌شود چرا که محصولات یک شرکت هماهنگی و سازگاری بیشتری با هم دارند؛ برای مثال اگر از کیستون شبکه SFTP لگراند استفاده می‌کنید بهتر است از کابل شبکه SFTP لگراند استفاده کنید. [caption id="attachment_22563" align="aligncenter" width="696"]کیستون‌های SFTP مناسب چه نوع کابل شبکه‌ ای است؟ کیستون‌های SFTP مناسب چه نوع کابل شبکه‌ ای است؟[/caption]

خرید کیستون شبکه SFTP لگراند

برای خرید کیستون شبکه SFTP لگراند این نکته را مد نظر داشته باشید که این مدل در دو نوع تولید می‌شود؛ این دو از پرکاربردترین پرفروش‌ترین کیستون‌های موجود در بازار می‌باشند. 1) بررسی خرید کیستون شبکه SFTP از نوع باریک لگراند Cat6: این کیستون دارای شیلد می‌باشد در نتیجه می‌تواند از ورود نویز به داخل شبکه جلوگیری کند. سرعت انتقال اطلاعات آن 1گیگابایت بر ثانیه است و پهنای باند 250 مگاهرتز دارد.جنس بدنه کیستون SFTP لگراند از فلز است. این محصول از نوع کیستون 180 درجه است، قابلیت قفل شوندگی دارد و دارای یک ماژول است. [caption id="attachment_22564" align="aligncenter" width="696"]خرید کیستون‌های SFTP خرید کیستون‌های SFTP[/caption] 2) بررسی خرید کیستون شبکه SFTP  از نوع پهن لگراند Cat6: شیلد دارند؛ محفظه پورت آن‌ها از ورود گرد و غبار جلوگیری می‌کند؛ قابلیت قفل‌شوندگی دارند؛ دو ماژول دارند و  بر روی خود فیس پلیت دارند.

خرید کیستون شبکه  SFTP نگزنس

با تهیه کیستون شبکه  Cat6  SFTP این برند، یکی از کیستون‌های پرکاربرد را در اختیار خواهید داشت. این کیستون قابلیت انتقال اطلاعات را با سرعت 1گیگابایت بر ثانیه و پهنای باند 250 مگاهرتز دارد. قابلیت حذف نویز دارد و  از نوع کیستون 180درجه است که برای نصب به آچار پانچ نیاز دارد.

نتیجه گیری:

در نظر داشتیم تا نکاتی درباره‌ی خرید کیستون شبکه SFTP را به شما یادآور شویم تا هنگام خرید کیستون شبکه SFTP انتخاب درستی داشته باشید و بتوانید یک محصول با کیفیت و قیمت مناسب تهیه کنید. با این حال با توجه به نیازی که در شبکه دارید و بودجه ای که برای خرید تعیین کرده اید، اقدام به خرید این محصول نمایید. لازم به ذکر است که در بخش فروشگاهی برقچی قیمت خرید کیستون شبکه SFTP  در دسترس شما خواهد بود.
مشاهده بیشتر


روال کار برقچی

درخواست خرید

درخواست خرید


مشاوره و راهنمایی

اعلام قیمت

اعلام قیمت


صدور پیش‌فاکتور

آماده‌سازی کالا

آماده‌سازی کالا


ارسال کالا در همان روز

تسویه نهایی

تسویه نهایی


صدور فاکتور

ارسال کالا

ارسال کالا


در همان روز