جشنواره عید تا عید
درخواست پیش فاکتور
0

کیستون شبکه شیلد دار

کیستون شبکه بر اساس نوع شیلد، دارای انواع مختلفی است که یکی از پرکاربردترین انواع آن، کیستون شبکه شیلددار یا همان SFTP می‌باشد. به همین دلیل در این مقاله قصد داریم به معرفی کیستون شبکه SFTP، تفاوت آن با کیستون شبکه UTP، دسته بندی‌های مختلف آن و همچنین معتبرترین برندهای تولید کننده این نوع کیستون بپردازیم. پیشنهاد میکنیم تا انتهای مقاله با ما همراه باشید تا هنگام خرید کیستون شبکه شیلددار، بهترین گزینه متناسب با نیاز خود را انتخاب کنید.

کیستون شبکه شیلددار:

کیستون قطعه کوچکی است که در ادواتی از قبیل کامپیوتر و دیگر وسایل مورد استفاده قرار می‌گیرد. به این صورت که کابل شبکه یا LAN با متصل شدن به کیستون، موجب اتصال شبکه‌های ارتباطی و اینترنتی می‌گردد. کیستون شبکه شیلددار مخصوص کابل شبکه SFTP می‌باشد که سبب کاهش نویزها در شبکه است. این وسیله را می‌توانید هم از جنس فلز هم از جنس پلاستیک باتوجه به بهره‌گیری خود تهیه کنید. این وسیله دارای مزایا، کاربرد، برندهای گوناگون، انواع و ... است که در ادامه به آن‌ها اشاره می کنیم. خرید کیستون شبکه شیلددار

تفاوت کیستون شبکه شیلددار با کیستون شبکه بدون شیلد:

1- کیستون شبکه شیلددار در قیاس با کیستون شبکه بدون شیلد دارای قابلیت حفاظت در برابر کاهش نویزها است. 2- کیستون شبکه شیلددار مقاومت بیشتری نسبت به کیستون شبکه بدون شیلد دارد. 3-این مدل در مقایسه با کیستون شبکه بدون شیلد، افزایش کیفیت دیتای شبکه بیشتری را خواهد داشت. 4-کیستون شبکه شیلددار برای فضای کسب و کار بهتر است در حالی که کیستون شبکه بدون شیلد مناسب برای مصارف شخصی است. 5- نسبت به کیستون شبکه بدون شیلد از هزینه بیشتری برخوردار است. کیستون شبکه شیلددار در چه محل‌های دیگری نصب می‌شود؟ این ابزار به غیر از رایانه و تلفن در محل‌های مختلفی مانند: باکس توکار داخل دیوار، باکس روکار روی دیوار، باکس کف خواب، فیس پلیت، پچ پنل شبکه و ... نصب می‌شود.

ساختارکیستون شبکه شیلددار:

به طور کلی، این وسیله از دو جنس تولید می‌شود: - فلزی SFTP این وسیله با این نوع جنس، باید شیلددار و فویل‌دار باشند. - پلاستیکی  UTP این ابزار با این نوع جنس باید بدون شیلد و فویل باشند. البته برای کیستون شبکه شیلددار، از جنس پلاستیکی استفاده نمی‌کنند چون آن جنس برای کیستون شبکه بدون شیلد ساخته شده، همچنین قیمت کیستون شبکه از جنس فلز گران‌تر از جنس پلاستیک است.

انواع و مدل‌های کیستون شبکه شیلددار

در این لیست مدل‌های مختلف این دسته از کیستون را مشاهده می‌کنید:
  • Cat5
  • Cat5e
  • Cat6
  • Cat6a
  • Cat7
  • Cat7a
  • Cat8

خرید کیستون شبکه شیلددار چه کاربردی می ­تواند برای ما ما داشته باشد؟

با خرید این مدل کیستون علاوه بر اینکه امکان انتقال داده در شبکه مهیا می‌شود، از بروز نویز و ورود امواج طیف الکترومغناطیس در شبکه جلوگیری به عمل می­ آید. در واقع بهتر است بگوییم با خرید این مدل کیستون با یک تیر دو نشان زده اید. مزایای خرید کیستون شبکه شیلددار: استانداردهای بین‌المللی را شامل می‌شود. این محصول برچسب‌‌هایی با رنگ‌های متفاوت دارد که باعث سادگی در استفاده از آن خواهد شد. همچنین داشتن ابزار پانچ خودکار، دارا بودن قفل‌های ویژه و کاهش هزینه‌های نگهداری، از دیگر مزایایی است که با خرید کیستون شبکه شیلددار نصیب شما می‌شود.

برندهای معروف و مطرح کیستون شبکه شیلددار چیست؟

شرکت‌های ایرانی: برندهای ایرانی این نوع از کیستون، دانوب، البرز و سوپیتا هستند. شرکت‌های خارجی: برندهای خارجی این دسته از کیستون‌ها نگزنس و لگراند هستند که در بسیاری از مکان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند.

قیمت خرید کیستون شبکه شیلددار:

قیمت این قطعه به عوامل مختلفی که در بخش ذیل ذکر می‌شود بستگی دارد. این عوامل از قبیل: مدل، نوع کاربرد، جنس این کالا و دیگر موارد، در کنار برند آن باعث می‌شود قيمت ‌آن تغییراتی را داشته باشد.

خرید کیستون شبکه شیلددار چگونه امکان‌پذیر است؟

کیستون‌ شبکه شیلددار در انواع برندها اعم از داخلی و خارجی در بسیاری از فروشگاه‌های سطح شهر موجود است. همچنین در فضای اینترنت نیز این کالا به وفور یافت می‌شود. در این بین اما اگر می‌خواهید از یک جای مطمئن خرید کنید یا جدیدترین قیمت خرید کیستون‌ شبکه شیلددار مطلع شوید، حتما به بخش فروشگاهی برقچی وارد شوید.

نتیجه گیری:

در مطلبی که از نظر گذراندید متوجه شدید که کیستون شیلددار یک قطعه بسیار مهم و پرکاربرد در محیط های پر از نویز است و داشتن چنین مزیتی چقدر در چنین محیط هایی کاربردی است. همچنین این قطعه ضروری با توجه به کارایی شما از آن انتظار دارید انواع و عملکرد متفاوتی دارد. اگر می‌خواهید از این ابزار استفاده کنید باید به خوبی در این باره شناخت داشته باشید تا بتوانید خرید مناسبی داشته باشید. در پایان از شما دعوت می‌کنیم تا برای خرید کیستون شبکه شیلددار یا  کسب اطلاعات بیشتر، به دیگربخش‌های وبسایت برقچی مراجعه فرمایید.
مشاهده بیشتر


روال کار برقچی

درخواست خرید

درخواست خرید


مشاوره و راهنمایی

اعلام قیمت

اعلام قیمت


صدور پیش‌فاکتور

آماده‌سازی کالا

آماده‌سازی کالا


ارسال کالا در همان روز

تسویه نهایی

تسویه نهایی


صدور فاکتور

ارسال کالا

ارسال کالا


در همان روز