درخواست پیش فاکتور
0

ترانکینگ البرز

جستجو پیشرفته

معرفی ترانکینگ البرز

کشور ایران، سالهاست که با استفاده از برند‌های مختلف ایرانی، به تولید و عرضه تجهیزات شبکه می‌پردازد و به همین دلیل توانسته است به بازار تجهیزات شبکه ، وارد شود و حرفی برای گفتن داشته باشد. برند ایرانی البرز، به عنوان یکی از این برند‌های ایرانی پیشرو شناخته می‌شود که با تولید مدل‌های مختلف ترانکینگ البرز، شهرت بسیاری به دست آورده است. ترانکینگ البرز در مدل‌ها و ابعاد مختلفی تولید و عرضه شده است و همین امر باعث شده است که از آن‌ها به عنوان یکی از مهمترین روش‌های مدیریت کابل، در شبکه‌های مختلف استفاده شود.

متعلقات ترانکینگ البرز

یکی از متداول‌ترین مدل‌های ترانکینگ البرز که امروزه مورد توجه بسیاری از تکنسین‌های برق و همینطور کاربران شبکه قرار گرفته است، ترانکینگ البرز با ابعاد 105*50 می‌باشد. این ابعاد به خصوص در ترانک البرز باعث می‌شود از این ترانک در شبکه‌های کوچک خانگی و حتی شبکه‌های اداری بزرگ، استفاده شود و به سبب این استفاده، نظمی خیره‌کننده در محیط‌های خانگی و اداری فراهم شود. باید توجه کرد که برای استفاده حداکثری از قابلیت‌های شبکه و برقراری نظمی دقیق در محیط، علاوه بر انتخاب مدل ترانکینگ البرز مورد نظر، باید به متعلقات دیگری که برای این ترانکینگ‌ها تولید شده‌اند توجه کرد. از جمله متعلقاتی که توسط برند البرز و برای ترانک البرز تولید و عرضه شده است می‌توان به سه راهی‌ها، زاویه‌های خارجی و داخلی، مسدود کننده‌ها، کادر‌های نصب ماژول و بسیاری از تجهیزات دیگر اشاره کرد که همه و همه برای برقراری نظم و مدیریت آسان شبکه‌ها تولید شده‌اند.

ترانک البرز به همراه متعلقات تولید شده توسط این برند نام‌آشنای ایرانی، بدون شک می‌تواند نیاز بسیاری از شبکه‌های داخلی و خارجی را در ابعاد مختلف خانگی کوچک و اداری و تجاری بزرگ را برآورده سازد. همچنین امروزه ترانکینگ البرز، به دلیل کیفیت بالای ساخت، به صورت سراسری در ایران مورد استفاده قرار می‌گیرد و به صورت جایگزینی عالی برای برند‌های خارجی شناخته می‌شود.

مشاهده بیشتر


روال کار برقچی

درخواست خرید

درخواست خرید


مشاوره و راهنمایی

اعلام قیمت

اعلام قیمت


صدور پیش‌فاکتور

آماده‌سازی کالا

آماده‌سازی کالا


ارسال کالا در همان روز

تسویه نهایی

تسویه نهایی


صدور فاکتور

ارسال کالا

ارسال کالا


در همان روز