درخواست پیش فاکتور
0

ترانکینگ لگراند

جستجو پیشرفته
پرفروش‌ترین

نتیجه‌ای یافت نشد!

اگر قصد خرید ترانک لگراند را دارید ما در این مطلب اطلاعات لازم برای شناخت ترانک لگراند انواع و قیمت آن را خدمت شما ارائه میکنیم.

معرفی ترانکینگ لگراند

برند مشهور فرانسوی لگراند را شاید به جرأت بتوان به عنوان یکی از با کیفیت‌ترین برند‌های تولید کننده‌ تجهیزات مورد استفاده در شبکه شناخت و این برند با تولید مدل‌های مختلف ترانکینگ لگراند ، توانسته است تا حد بسیار زیادی بازار جهانی را در زمینه مدیریت کابل‌های شبکه، قبضه کند.

[caption id="attachment_45271" align="aligncenter" width="1150"]ترانکینگ لگراند ترانکینگ لگراند[/caption]

کیفیت بالای ساخت این محصول باعث شده است که به صورت سراسری در شبکه‌های داخلی و خارجی که به زیبایی و کیفیت می‌اندیشند،خرید ترانک لگراند انجام شود.

این ترانک را می‌توان به عنوان یکی از متنوع‌ترین ترانک های موجود در شبکه شناخت به طوری که مدل‌های مختلف آن در ابعاد و اندازه‌های مختلفی تولید و عرضه شده‌اند و به راستی پاسخگوی نیاز شبکه‌های با ابعاد مختلف برای خرید ترانک لگراند می‌باشند.

انواع ترانکینگ لگراند

از جمله مدل‌های مختلف برای خرید ترانک لگراند می‌توان به legrand-trunking با ابعاد 80*50، با ابعاد 105*50، با ابعاد 150*50 و ترانک لگراند با ابعاد 195*50 اشاره کرد. این تنوع در اندازه، همانطور که ذکر شد، باعث می‌شود بتوان از ترانک لگراند در بسیاری از شبکه‌های خانگی کوچک و اداری بزرگ استفاده کرد و بسیاری از کابل‌ها را با استفاده از آن‌ها، در درون محیط منتقل ساخت.

همچنین لازم به ذکر است که بسیاری از مدل‌های ترانکینگ لگراند با درب نرم تولید و عرضه شده‌اند و در صورت لزوم به راحتی می‌توان ماژول‌های موجود در محیط همانند پریز‌های برق و تلفن را روی آن تعبیه کرد. در نتیجه با استفاده از ترانک لگراند و با توجه به کیفیت بسیار بالایی که در ساخت آن‌ها استفاده شده است، می‌توان به راحتی به انتقال انواع مختلف کابل‌های موجود در شبکه، همانند کابل‌های اترنت، کابل‌های فیبرنوری و حتی کابل‌های برق و تلفن پرداخت.

امروزه ترانک لگراند به عنوان یکی از مهمترین گزینه‌ها برای مدیریت کابل‌های موجود در محیط شناخته می‌شود. کاربران بسیار زیادی در سراسر دنیا، از مدل‌های مختلف ترانکینگ لگراند استفاده می‌کنند و با استفاده از آن‌، نظمی خیره کننده را در محیط خانگی یا اداری خود، فراهم می‌آورند.

خرید ترانک لگراند

برای خرید ترانک لگراند میتوان با توجه به بودجه ای که در اختیار دارید از سایت برقچی اقدام کنید.

قیمت ترانک لگراند

قیمت ترانک لگراند با توجه به سایز آن و نوع آن که میتواند دفنی ، ستونی و دیواری باشد متفاوت است.
مشاهده بیشتر


روال کار برقچی

درخواست خرید

درخواست خرید


مشاوره و راهنمایی

اعلام قیمت

اعلام قیمت


صدور پیش‌فاکتور

آماده‌سازی کالا

آماده‌سازی کالا


ارسال کالا در همان روز

تسویه نهایی

تسویه نهایی


صدور فاکتور

ارسال کالا

ارسال کالا


در همان روز