portable modem

مودم فیبرنوری هوآوی مدل EchoLife HG8346M

Huawei EchoLife HG8346M ONT Modem
2.00 (2) |2 دیدگاه کاربران
برند:

ویژگی‌های مودم فیبرنوری هوآوی مدل EchoLife HG8346M:

  • تعداد پورت شبکه (LAN): 4 عدد
  • تعداد پورت USB 2.0: یک عدد
  • قابلیت گیگابیت (EPON / GPON)
  • نوع کانکتور فیبر نوری : SC/UPC
  • پیکربندی‌ خودکار از طریق سیستم مدیریت شبکه
  • Upstream 1.244 Gbit/s و  Downstream 2.488 Gbit/s
شناسه محصول : EchoLife HG8346M
سریعترین ارسال: سه شنبه 9 آذر

موجودی استعلام شود

قیمت لیست:1,435,000 تومان

تخفیف شما:35,000 تومان

قیمت:1,400,000 تومان 2%

برای خرید محصولاتی که امکان فروش آنلاین ندارند میتوانید از طریق لینک های بالا اقدام به خرید کنید

محدوده فرکانسی

2.4 گیگاهرتز

نوع مودم

مودم فیبرنوری

پورت USB2.0

یک

ابعاد

176*138.5*28 میلی‌متر

وزن

400 گرم

نوع کانکتور

SC/UPC

رنگ کانکتور

UPC (آبی رنگ)

نوع پچ کورد قابل اتصال

یک سر پچ‌کورد باید از نوع SC/UPC باشد

سرعت انتقال داده‌ها

1000 مگابیت بر ثانیه

سرعت پورت شبکه

مگابیت

تعداد پورت شبکه LAN و WAN

4

دوبانده

خیر

قدرت آنتن

5dBi

نوع آنتن

داخلی

2 دیدگاه برای مودم فیبرنوری هوآوی مدل EchoLife HG8346M

  • عملکرد و کارایی
  • کیفیت ساخت
  • ارزش ساخت
  • دوام

دیدگاه خود را درباره این کالا بیان کنید

افزودن نظر جدید
  1. نصیری

    بسته ۵۰ مگ مخابرات ، سرعتش تا ۱۰۰ مگ و بیشتر هم باز هست.

  2. مهیار

    سلام من این مودم رو از مخابرات خریدم ولی
    1 انتن نداشت
    2 سرعت وایرلس پایینی داره
    3 الان برای گیم چه مودمی بهتریمه
    4 بیشتر از سرعت 100 مگ نمیره با اینکه بسته 50 مگی گرفتم

    • سیدحامد علوی

      سلام
      بسته 50 مگی گرفتید و بیشتر از سرعت 100 مگ نمیره؟ یعنی چی متوچه نمیشم