cisco-switch

پچ کورد فیبرنوری لگراند LC-LC داپلکس سینگل مود

برند:

:LC-LC Duplex – singlemode ویژگی‌های پچ‌ کورد فیبرنوری

  • نوع فیبر: Singlemode
  • تعداد کور:  Duplex
  • نوع کانکتور: LC-LC
  • نوع پولیش: UPC
سریعترین ارسال: شنبه 2 بهمن

موجودی استعلام شود

قیمت کالا

70,000 تومان

برای خرید محصولاتی که امکان فروش آنلاین ندارند میتوانید از طریق لینک های بالا اقدام به خرید کنید

پچ کورد فیبرنوری لگراند LC-LC داپلکس سینگل‌مود

مشخصات فنی پچ کورد فیبرنوری LC-LC:

  • برند: لگراند(Legrand) فرانسه
  • نوع کانکتور: LC-LC
  • تعداد کور: Duplex
  • نوع فیبر: Singlemode
  • رنگ کابل :زرد
  • رنگ کانکتور: آبی

کابل های رابط فیبرنوری (patch cord) جهت برقراری ارتباط بین پریزهای دیواری و تجهیزات و یا بین تجهیزات فعال و پچ پنل ها استفاده شود. این کابل ها در انواع دو رشته و یا تک رشته single mode و multi mode وجود دارند. همچنین با توجه به کانکتورهای موجود در صورت های ST _SC _MTRJ _LC و یا ترکیباتی از آن ها نوع ارتباط تفاوت می کند.

Product characteristics

OS1/OS2 (UPC) singlemode optical cords

  • Max. optical losses: 0.3 dB
  • For OS1 9/125 μm singlemode installations, OS1 type
  • For OS1/OS2 9/125 μm singlemode installations, OS1/OS2 type
  • Yellow sheaths
ارزش خرید از دیدگاه فروشنده
  • ارزش خرید در برابر قیمت
  • امکانات و قابلیت ها
  • طراحی و کیفیت ساخت
تعداد کور

DX

نوع فیبر

SM

نوع کانکتور

LC-LC

متراژ

1 متری, 2 متری, 3 متری, 5 متری, 10 متری, 15 متری, 20 متری

برند

لگراند | Legrand

نوع پولیش

UPC

دیدگاهها

  • عملکرد و کارایی
  • کیفیت ساخت
  • ارزش ساخت
  • دوام

دیدگاه خود را درباره این کالا بیان کنید

افزودن نظر جدید

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.