پچ کورد فیبرنوری SC-LC داپلکس سینگل‌مود لگراند

پچ کورد فیبرنوری لگراند SC-LC داپلکس سینگل مود

Patch cord fibre optic - singlemodules (9/125 μm) - SC/LC duplex 

لگراند (Legrand)

موجود


:SC-LC Duplex – singlemode ویژگی‌های پچ‌ کورد فیبرنوری

  • نوع کابل: Singlemode
  • تعداد فیبر:  Duplex
  • نوع کانکتور: SC-LC
  • نوع پولیش: UPC

40,000 تومان116,000 تومان

پاک کردن

پچ کورد فیبر نوری لگراند SC-LC داپلکس سینگل‌مود

مشخصات فنی پچ کورد فیبر نوری SC-LC:

  • برند: لگراند(Legrand) فرانسه
  • نوع کانکتور: SC-LC
  • تعداد کانکتور: Duplex
  • نوع کابل: Singlemode
  • رنگ کابل: زرد
  • رنگ کانکتور: آبی

کابل های رابط فیبرنوری (Patch cord) جهت برقراری ارتباط بین پریزهای دیواری و تجهیزات و یا بین تجهیزات فعال و پچ پنل ها استفاده شود. این کابل ها در انواع دو رشته و یا تک رشته single mode و multi mode وجود دارند. همچنین با توجه به کانکتورهای موجود در صورت های ST _SC _MTRJ _LC و یا ترکیباتی از آن ها نوع ارتباط تفاوت می کند.

۰/۵ ( ۰ نظر )
متراژ

1 متری, 2 متری, 3 متری, 5 متری, 10 متری, 15 متری, 20 متری

برند

نوع کانکتور

تعداد فیبر

نوع فیبر

نوع پولیش

نوع فیبرنوری

۰/۵ ( ۰ نظر )

0.0 مجموعا
0
0
0
0
0

اولین نفری باشید که برای (پچ کورد فیبرنوری لگراند SC-LC داپلکس سینگل مود) نظر می دهید.

هنوز هیچ نقدی نشده است.