, ,

پچ کورد فیبر نوری LC-LC داپلکس سینگل مود نگزنس

نگزنس (Nexans)

:LC-LC Duplex- Singlemodeویژگی‌های پچ‌ کورد فیبرنوری

  • نوع کابل: Singlemode
  • تعداد فیبر: Duplex
  • نوع کانکتور: LC-LC

پچ کورد فیبر نوری LC-LC داپلکس سینگل مود نگزنس

کد محصول: N123.4LLY2  
برند: نگزنس (Nexans)

مشخصات فنی:

  • نوع کانکتور: LC-LC
  • تعداد کانکتور: Duplex
  • نوع کابل: Singlemode
  • رنگ کابل: زرد
  • رنگ کانکتور: آبی
  • متراژ: دو متری

متراژ

2 متری

برند

نوع کانکتور

تعداد فیبر

نوع فیبر

نوع فیبرنوری

بر اساس 0 ​​بازبینی

0.0 مجموعا
0
0
0
0
0

اولین نفری باشید که برای “پچ کورد فیبر نوری LC-LC داپلکس سینگل مود نگزنس”نظر میدهید.

هنوز هیچ نقدی نشده است.

اطلاعات فروشنده

  • نام فروشگاه: امین کریمی
  • فروشنده: امین کریمی
  • آدرس:
  • 5.00 5.00 امتیاز از 1 دیدگاه
  • ثبت نام

رمز عبور خود را گم کرده اید؟ لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید. شما یک ایمیل بازیابی رمز عبور از سمت ما دریافت خواهید کرد که می توانید بعد از آن رمز عبور جدید برای خود تنظیم کنید.
ما اطلاعات شخصی شما را با هیچ کس به اشتراک نمی گذاریم.