روتر
درخواست پیش فاکتور
0
پچ کورد فیبر نوری LC-LC

پچ کورد فیبرنوری نگزنس LC-LC داپلکس سینگل مود

LC-LC Duplex- Singlemode
5.0(1)
1 دیدگاه
0 پرسش
برند کالا:
وضعیت کالا:

کاملا نو

گارانتی :

ضمانت 7 روز بازگشت کالا

کوپن تخفیف
انتخاب کد تخفیف
گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا
مشاهده
وضعیت محصول:ناموجود
زمان و هزینه ارسال:مشاهده
سریع‌ترین ارسال:-
expert barghchi
گفتگو با کارشناسان
استعلام قیمت کالا برای همکاران و کارفرمایان
ویژگی های محصول

:LC-LC Duplex- Singlemodeویژگی‌های پچ‌ کورد فیبرنوری

  • نوع فیبر: Singlemode
  • تعداد کور: Duplex
  • نوع کانکتور: LC-LC

نقد و بررسی محصول

پچ کورد فیبرنوری نگزنس LC-LC داپلکس سینگل مود

برند: نگزنس (Nexans) مشخصات فنی:
  • نوع کانکتور: LC-LC
  • تعداد کور: Duplex
  • نوع فیبر: Singlemode
  • رنگ کابل: زرد
  • رنگ کانکتور: آبی

مشاهده بیشتر
مشخصات کالا
نوع فیبر
سینگل مود (SM)
برند
نگزنس | Nexans
نوع ساختار
Duplex (DX)
نوع کانکتور
LC-LC
دیدگاه کاربران
5.0 از 5
از مجموع 1 دیدگاه
  • عملکرد و کارایی
  • ارزش خرید
  • کیفیت
  • کارایی
دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید
1دیدگاه ثبت شده است
هوشمند
کاربر سایت
5
پچ کوردهای فیبرنوری نگزنس یکی از محبوب ترین پچ کوردهای فیبر نوری در بازار می باشند. پچ کورد فیبر نوری نگزنس LC-LC داپلکس SM نگزنس
خرید این محصول را توصیه میکنم
پرسش و پاسخ
کارشناسان ما آماده پاسخگویی به پرسش‌های شما هستند