پچ کورد فیبر نوری LC-LC داپلکس مالتی مود نگزنس

پچ کورد فیبرنوری نگزنس LC-LC داپلکس مالتی مود

Patch cord fibre optic - multimodules - LC/LC Duplex

نگزنس (Nexans)

موجود


:LC-LC Duplex- Multimode ویژگی‌های پچ‌ کورد فیبرنوری

  • نوع کابل: Multimode
  • تعداد فیبر: Duplex
  • نوع کانکتور: LC-LC

46,000 تومان158,000 تومان

پاک کردن

پچ کورد فیبرنوری نگزنس LC-LC داپلکس مالتی مود

مشخصات فنی پچ‌کورد فیبرنوری LC-LC:

  • برند: نگزنس (Nexans)
  • نوع کانکتور: LC-LC
  • تعداد کانکتور: Duplex
  • نوع کابل: Multimode
  • رنگ کابل  نارنجی
  • رنگ کانکتور  کرم

۰/۵ ( ۰ نظر )
متراژ

1 متری, 2 متری, 3 متری, 5 متری, 10 متری, 15 متری, 20 متری

برند

نوع کانکتور

تعداد فیبر

نوع فیبرنوری

۰/۵ ( ۰ نظر )

0.0 مجموعا
0
0
0
0
0

اولین نفری باشید که برای (پچ کورد فیبرنوری نگزنس LC-LC داپلکس مالتی مود) نظر می دهید.

هنوز هیچ نقدی نشده است.