پچ کورد فیبرنوری LC-ST Duplex - OM 2 multimode

پچ کورد فیبرنوری لگراند LC-ST داپلکس مالتی مود

Patch cord fibre optic - OM 2 multimodules (50/125 μm) - LC/ST duplex

لگراند (Legrand)

نا موجود


:LC-ST Duplex – multimode ویژگی‌های پچ‌ کورد فیبرنوری

  • نوع کابل: Multimode
  • تعداد فیبر:  Duplex
  • نوع کانکتور: LC-ST
  • نوع پولیش: UPC

در حال حاضر این محصول در انبار موجود نیست و در دسترس نمی باشد.

پچ‌کورد فیبرنوری لگراند LC-ST داپلکس مالتی‌مود

مشخصات فنی پچ‌کورد فیبرنوری LC-ST:

کابل‌های رابط فیبرنوری (پچ‌کورد فیبرنوری) جهت برقراری ارتباط بین پریزهای دیواری و تجهیزات و یا بین تجهیزات فعال و پچ پنل‌ها استفاده شود. این کابل‌ها در انواع دو رشته و یا تک رشته single mode و multi mode وجود دارند. همچنین با توجه به کانکتورهای موجود در مدل‌های ST _SC _MTRJ _LC و یا ترکیباتی از آن‌ها نوع ارتباط تفاوت می‌کند.

 

۰/۵ ( ۰ نظر )
متراژ

2 متری

برند

تعداد فیبر

نوع فیبر

نوع پولیش

نوع کانکتور

۰/۵ ( ۰ نظر )

0.0 مجموعا
0
0
0
0
0

اولین نفری باشید که برای (پچ کورد فیبرنوری لگراند LC-ST داپلکس مالتی مود) نظر می دهید.

هنوز هیچ نقدی نشده است.