پچ کورد فیبر نوری SC-LC سیمپلکس مالتی مود نگزنس

پچ کورد فیبرنوری نگزنس SC-LC سیمپلکس مالتی مود

Patch cord fibre optic - multimodules - SC/LC Simplex

نگزنس (Nexans)

موجود


:SC-LC Simplex- multimode ویژگی‌های پچ‌ کورد فیبرنوری

  • نوع کابل: Multimode
  • تعداد فیبر: Simplex
  • نوع کانکتور: SC-LC

23,000 تومان79,000 تومان

پاک کردن

پچ‌کورد فیبرنوری نگزنس SC-LC سیمپلکس مالتی‌مود

مشخصات فنی پچ‌کورد فیبرنوری SC-LC:

  •  برند : نگزنس (Nexans)
  • نوع کانکتور : SC-LC
  • تعداد کانکتور Simplex
  • نوع کابل : Multimode
  • رنگ کابل :  نارنجی
  • رنگ کانکتور کرم
۰/۵ ( ۰ نظر )
برند

نوع کانکتور

تعداد فیبر

نوع فیبرنوری

۰/۵ ( ۰ نظر )

0.0 مجموعا
0
0
0
0
0

اولین نفری باشید که برای (پچ کورد فیبرنوری نگزنس SC-LC سیمپلکس مالتی مود) نظر می دهید.

هنوز هیچ نقدی نشده است.