پچ کورد فیبر نوری SC-SC

پچ کورد فیبرنوری نگزنس SC-SC سیمپلکس سینگل مود

Patch cord fibre optic - singlemodules - SC/SC simplex

نگزنس (Nexans)

موجود


:SC-SC Simplex-Singlemodeویژگی‌های پچ‌ کورد فیبرنوری

  • نوع کابل: Singlemode
  • تعداد فیبر: Simplex
  • نوع کانکتور: SC-SC

20,000 تومان58,000 تومان

پاک کردن

پچ‌کورد فیبرنوری نگزنس SC-SC سیمپلکس سینگل مود

مشخصات فنی پچ کورد فیبر نوری SC-SC:

  • برند : نگزنس (Nexans)
  • نوع کانکتور: SC-SC
  • تعداد کانکتور: Simplex
  • نوع کابل: Singlemode
  • رنگ کابل: زرد
  • رنگ کانکتور: آبی
۰/۵ ( ۰ نظر )
برند

متراژ

1 متری, 2 متری, 3 متری, 5 متری, 10 متری, 15 متری, 20 متری

تعداد فیبر

نوع کانکتور

نوع فیبر

نوع فیبرنوری

۰/۵ ( ۰ نظر )

0.0 مجموعا
0
0
0
0
0

اولین نفری باشید که برای (پچ کورد فیبرنوری نگزنس SC-SC سیمپلکس سینگل مود) نظر می دهید.

هنوز هیچ نقدی نشده است.