portable modem

پچ کورد فیبرنوری نگزنس SC-SC سیمپلکس سینگل مود

Optical Fiber Patch cord UPC-UPC
برند:

: ویژگی‌های پچ‌ کورد فیبرنوری

  • نوع استفاده: مخصوص مودم های فیبرنوری
  • رنگ کانکتورهای فیبرنوری: آبی – آبی یا UPC-UPC
  • نوع کانکتور:  SC-SC
  • تعداد کور: Simplex
  • نوع فیبر: Singlemode
  • رنگ کابل: زرد
سریعترین ارسال: شنبه 8 بهمن

موجود در انبار

قیمت کالا

100,000 تومان

بازگشت کالا به دلیل "انصراف از خرید" در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.

پچ‌کورد فیبرنوری نگزنس SC-SC سیمپلکس سینگل مود

  • نوع استفاده: مخصوص مودم های فیبرنوری
  • رنگ کانکتورهای فیبرنوری: آبی – آبی یا UPC-UPC
  • نوع کانکتور:  SC-SC
  • تعداد کور: Simplex
  • نوع فیبر: Singlemode
  • رنگ کابل: زرد
نوع فیبر

سینگل مود (SM)

متراژ

1 متری, 2 متری, 3 متری, 5 متری, 10 متری, 15 متری, 20 متری

برند

نگزنس | Nexans

نوع پولیش

UPC-UPC

نوع کانکتور

SC-SC

نوع ساختار

simplex (SX)

5 دیدگاه برای پچ کورد فیبرنوری نگزنس SC-SC سیمپلکس سینگل مود

  • عملکرد و کارایی
  • کیفیت ساخت
  • ارزش ساخت
  • دوام

دیدگاه خود را درباره این کالا بیان کنید

افزودن نظر جدید
  1. نیما

    پچ کورد نگزنس

    من پچ کورد 10 متری رو خریداری کردم.
    ضخامت قابل قبولی داره و سالم بدستم رسید.
    ممنونم از وبسایت برقچی

    • سیدحامد علوی

      خواهش میکنم باعث افتخار ماست که مورد تایید و رضایت شما قرار گرفته

  2. رامتین

    موجودی

    چه زمانی موجود میشه و اگه نمیشه چه مدلی برای مودم فیبر نوری upc هواوی بگیرم همین محبوب ترین مودمه منظورمه؟

    • سیدحامد علوی

      در حال حاضر موجود هست

  3. حسین میرزایی

    سوال

    ضخامت این پچ کورد چند میلیمتره؟
    سرعت انتقال داده هم نوشته نشده.
    کسی میتونه راهنمایی کنه؟ سپاس

    • سیدحامد علوی

      ضخامت پچ کورد فیبرنوری نگزنس SC-SC سیمپلکس سینگل مود، 3 میلیمتر هست. سرعتش هم 1 گیگابیت در ثانیه هست

  4. دوکا

    ایول

  5. امين

    ??????