, ,

پچ کورد فیبر نوری SC-SC سیمپلکس مالتی مود نگزنس

نگزنس (Nexans)
در دسترس:

10 در انبار


:SC-SC Simplex-multimode ویژگی‌های پچ‌ کورد فیبرنوری

  • نوع کابل: Multimode
  • تعداد فیبر: Simplex
  • نوع کانکتور: SC-SC

40,000 تومان45,000 تومان

صاف

پچ‌کورد فیبر نوری SC-SC سیمپلکس مالتی‌مود

مشخصات فنی پچ کورد فیبر نوری SC-SC:

  • کد محصول : N123.2CCO2 
    برند : نگزنس (Nexans)مشخصات فنی :

    • نوع کانکتور : SC-SC 
    • تعداد کانکتور : Simplex
    • نوع کابل : Multi Mode
    • رنگ کابل :  نارنجی
    • رنگ کانکتور کرم
متراژ

10 متری, 5 متری, 3 متری, 2 متری, 1 متری, 0/5 متری

برند

تعداد فیبر

نوع کانکتور

بر اساس 0 ​​بازبینی

0.0 مجموعا
0
0
0
0
0

اولین نفری باشید که برای “پچ کورد فیبر نوری SC-SC سیمپلکس مالتی مود نگزنس”نظر میدهید.

هنوز هیچ نقدی نشده است.

اطلاعات فروشنده

  • نام فروشگاه: امین کریمی
  • فروشنده: امین کریمی
  • آدرس:
  • 5.00 5.00 امتیاز از 1 دیدگاه
  • ثبت نام

رمز عبور خود را گم کرده اید؟ لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید. شما یک ایمیل بازیابی رمز عبور از سمت ما دریافت خواهید کرد که می توانید بعد از آن رمز عبور جدید برای خود تنظیم کنید.
ما اطلاعات شخصی شما را با هیچ کس به اشتراک نمی گذاریم.