پچ کورد فیبرنوری لگراند ST-SC داپلکس مالتی مود

0(0) |0 دیدگاه کاربران
برند:

:ST-SC Duplex – multimode ویژگی‌های پچ‌ کورد فیبرنوری

  • نوع کابل: Multimode
  • تعداد فیبر:  Duplex
  • نوع کانکتور: ST-SC
  • نوع پولیش: UPC
deliveryسریعترین ارسال: دوشنبه 3 آبان

stockناموجود

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

در حال حاضر این محصول در انبار موجود نیست و در دسترس نمی باشد.

برای خرید محصولاتی که امکان فروش آنلاین ندارند میتوانید از طریق لینک های بالا اقدام به خرید کنید

پچ‌کورد فیبرنوری لگراند ST-SC داپلکس مالتی‌مود

مشخصات فنی پچ‌کورد فیبرنوری ST-SC:

کابل‌های رابط فیبرنوری (پچ‌کورد فیبرنوری) جهت برقراری ارتباط بین پریزهای دیواری و تجهیزات و یا بین تجهیزات فعال و پچ پنل‌ها استفاده شود. این کابل‌ها در انواع دو رشته و یا تک رشته single mode و multi mode وجود دارند. همچنین با توجه به کانکتورهای موجود در مدل‌های ST _SC _MTRJ _LC و یا ترکیباتی از آن‌ها نوع ارتباط تفاوت می‌کند.

 

ارزش خرید از دیدگاه فروشنده
    متراژ

    1 متری, 2 متری, 3 متری, 5 متری, 10 متری, 15 متری, 20 متری

    تعداد فیبر

    Duplex

    نوع فیبر
    نوع پولیش

    UPC

    نوع کانکتور

    ST-SC

    نوع فیبر نوری

    دیدگاهها

    • عملکرد و کارایی
    • کیفیت ساخت
    • ارزش ساخت
    • دوام

    دیدگاه خود را درباره این کالا بیان کنید

    افزودن نظر جدید

    هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.