پیگتل فیبرنوری نگزنس SC سینگل مود

0(0) |0 دیدگاه کاربران
برند:

:SC Simplex- Singlemode ویژگی‌های پیگتیل فیبرنوری

  • نوع کابل: Singlemode
  • تعداد فیبر: Simplex
  • نوع کانکتور: SC
شناسه محصول : N123.4MCY
سریعترین ارسال: دوشنبه 29 شهریور

موجود در انبار

قیمت لیست:20,000 تومان

تخفیف شما:4,000 تومان

قیمت:20%16,000 تومان

برای خرید محصولاتی که امکان فروش آنلاین ندارند میتوانید از طریق لینک های بالا اقدام به خرید کنید

مشخصات پیگتل فیبرنوری نگزنس SC سینگل مود

Simplex SC/UPC 9/125 Single Mode Fiber Optic Pigtail

کد محصول: N123.4MCY

برند: نگزنس (Nexans)

مشخصات فنی :

  • SC
  • Simplex
  • Singlemode
  • رنگ کابل : زرد
  • متراژ 1 متری
ارزش خرید از دیدگاه فروشنده
  • ارزش خرید در برابر قیمت
  • امکانات و قابلیت ها
  • طراحی و کیفیت ساخت
متراژ

1 متری

تعداد فیبر

Simplex

نوع فیبر نوری
ضخامت فیبر

0.9میلی‌متر, 2میلی‌متر, 3میلی‌متر

دیدگاهها

  • عملکرد و کارایی
  • کیفیت ساخت
  • ارزش ساخت
  • دوام

دیدگاه خود را درباره این کالا بیان کنید

افزودن نظر جدید

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.