portable modem

پیگتل فیبرنوری نگزنس SC مالتی مود

برند:

:SC Simplex- Multimode ویژگی‌های پچ‌ کورد فیبرنوری

  • Multimode
  • تعداد فیبر: Simplex
  • نوع کانکتور: SC
شناسه محصول : N123.5MCA 
سریعترین ارسال: پنج شنبه 5 خرداد

موجودی استعلام شود

قیمت کالا

17%

15,000 تومان

برای خرید محصولاتی که امکان فروش آنلاین ندارند میتوانید از طریق لینک های بالا اقدام به خرید کنید

پیگتل فیبرنوری SC مالتی مود نگزنس

 

Simplex SC/UPC 50/125 OM2 Multimode Fiber Optic Pigtail

کد محصول : N123.5MCA 
برند : نگزنس (Nexans)

مشخصات فنی :

  • SC
  • Simplex
  • Multimode
  • رنگ کابل  فیروزه ای
  • متراژ: 1.5 متری
ارزش خرید از دیدگاه فروشنده
    متراژ

    1 متری

    تعداد فیبر

    Simplex

    نوع فیبر نوری

    دیدگاهها

    • عملکرد و کارایی
    • کیفیت ساخت
    • ارزش ساخت
    • دوام

    دیدگاه خود را درباره این کالا بیان کنید

    افزودن نظر جدید

    هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.