portable modem

مودم فیبرنوری فایبرهوم AN5506-04

Fiberhome AN5506-04 ONT Modem
برند:

ویژگی‌های مودم فیبرنوری فایبرهوم AN5506-04:

  • وزن: 500 گرم
  • تعداد آنتن: 2 عدد
  • تعداد پورت شبکه: 4 عدد
  • ابعاد: 36×211×154 میلی‌متر
  • فرکانس قابل پشتیبانی: 2.4 گیگاهرتز
سریعترین ارسال: پنج شنبه 9 تیر

موجودی استعلام شود

قیمت کالا

2,200,000 تومان

برای خرید محصولاتی که امکان فروش آنلاین ندارند میتوانید از طریق لینک های بالا اقدام به خرید کنید

مشخصات مودم فیبرنوری فایبرهوم AN5506-04

AN5506-04-FS از نوع FTTH می‌باشد. این مودم فیبر نوری مخابراتی، توانایی انتقال و دریافت به صورت داده ، ویدئو و غیره در اختیار کاربران قرار می دهد تا به عنوان محبوب ترین مودم سازگار فایبرهوم برای خانواده ها و شرکت های کوچک لقب گیرد. ONT یا مودم فیبر نوری مد نظر با پارت نامبر AN5506-04-FS مناسب برای استفاده در شبکه‌های (FTTH (Fiber To The Home برای فراهم آوردن پهنای باند گسترده‌ی برای دفاتر اداری کوچک و مصارف خانگی (مجتمع‎‌های مسکونی) می‌باشند. این مودم فیبرنوری با استفاده از تکنولوژی GPON، دارا بودن پورت‌های POTS و FE/GE و امکان دسترسی وایرلس، پهنای باند بالا را برای کاربران فراهم می‌آورد. سری AN5506 GPON ONT از محصولات فایبرهوم است که برای خدمات FTTH استفاده می شود. پهنای باند بالا تا (300 مگابیت در ثانیه) ، مصرف برق کم و داده های کارایی بالا ، دسترسی صوتی و تصویری از ویژگی های این محصول است.

مشخصات ویژه AN5506-04

کیفیت ساخت بسیار بالا

در دو رنگ موجود است

پوشش آنتن دهی قوی تا 100 متر

دارای چراغ‌های رنگارنگ و پرتعداد

 

پیش نیازهای AN5506-04

یک پچ کورد فیبر نوری SC

بستر ONT منطقه مخابراتی باید فایبرهوم باشد

 

محتویات جعبه

دفترچه راهنما

آداپتور برق

کابل شبکه

کابل تلفن

 

مشخصات فنی AN5506-04

دارای 4 پورت شبکه گیگابیت

دارای دو پورت تلفن

دارای دو آنتن

نوع پچ کورد قابل اتصال: SC/UPC or SC/APC

 

برآیند نظرات

ارزش خرید از دیدگاه فروشنده
  • ارزش خرید در برابر قیمت
  • امکانات و قابلیت ها
  • طراحی و کیفیت ساخت
نوع مودم

مودم فیبرنوری

سرعت وایرلس

300Mbit/s

رنگ

سفید (AN5506-04-FS), مشکی (AN5506-04-F)

تعداد پورت شبکه

4 عدد

پورت سمت شبکه

GPON

دوبانده

خیر

قدرت آنتن

2*5dBi

تعداد پورت تلفن

2 عدد

سرعت پورت شبکه

1000*4

تعداد پورت USB

1 عدد

کاربرد پورت USB

برای شر کردن اطلاعات

امتیاز
قیمت
1,790,000 تومان
1,290,000 تومان
قدرت آنتن
2*5dBi
2*5dBi
سرعت پورت شبکه
1000*4
1000*1
تعداد پورت تلفن
2 عدد
1 عدد
دوبانده
خیر
خیر
تعداد پورت شبکه
4 عدد
2 عدد

21 دیدگاه برای مودم فیبرنوری فایبرهوم AN5506-04

  • عملکرد و کارایی
  • کیفیت ساخت
  • ارزش ساخت
  • دوام

دیدگاه خود را درباره این کالا بیان کنید

افزودن نظر جدید
  1. صابر

    ساپورت پرینتر

    این مودم و گرفتم اما پرینتر که به usb وصل میکنم چراغش سبز نمیشه،اما فلش میزنم سبز میشه،میخوام پرینتر بهش بزنم امکانش نیست؟؟تویه تنظیماتم بخشی به اسم usb پیدا نکردم برخلاف بقیه مودم ها،میشه راهنمایی کنید