جشنواره عید تا عید
درخواست پیش فاکتور
0
پچ كورد فيبرنوری نگزنس 3 متری SC-LC SM DX
پچ كورد فيبرنوری نگزنس 3 متری SC-LC SM DX-1
پچ كورد فيبرنوری نگزنس 3 متری SC-LC SM DX-2

پچ کورد فیبرنوری نگزنس 3 متری SC-LC SM DX

Nexans Fiber Optic Patch Cord SC-LC SM DX 3 meters
(0)
0 دیدگاه
0 پرسش
برند کالا:
وضعیت کالا:

کاملا نو

گارانتی :

ضمانت 7 روز بازگشت کالا

کوپن تخفیف
انتخاب کد تخفیف
بنر اصلی برقچی
 
گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا
مشاهده
وضعیت محصول:ناموجود
زمان و هزینه ارسال:مشاهده
سریع‌ترین ارسال:-
expert barghchi
گفتگو با کارشناسان
استعلام قیمت کالا برای همکاران و کارفرمایان

ویژگی های محصول

  • نوع: Single Mode
  • نوع کانکتور: SC-LC
  • متراژ: 3m
  • سرعت بالا
  • اختلال کم
  • انعطاف‌پذیری بسیار بالا
  • ساختار: Duplex
  • رنگ زرد
  • برند نگزنس

مشخصات کالا

رنگ
زرد
جنس
پلاستیک
متراژ
3 متری
نوع
Singlemode
نوع ساختار
Duplex (DX)
نوع کانکتور
SC-LC
برند
نگزنس | Nexans
کشور سازنده
فرانسه

دیدگاه کاربران

بدون امتیاز
از مجموع 0 دیدگاه
  • عملکرد و کارایی
  • ارزش خرید
  • کیفیت
  • کارایی
دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

پرسش و پاسخ

کارشناسان ما آماده پاسخگویی به پرسش‌های شما هستند