مودم فیبرنوری
درخواست پیش فاکتور
0

زولتريكس | Zoltrix

جستجو پیشرفته

معرفی برند زولتريكس Zoltrix

ما دراین مقاله سعی داریم تا به بررسی خدمات و امکاناتی که برند زولتریکس برای مشتریان خود در نظرگرفته است بپردازیم. برند زولتريكس Zoltrix ازجمله برندهایی می باشد در زمینه ی شبکه و اینترنت فعالیت داشته و توانسته است عنوان پدر اتصال به دنیای نوین اینترنت در ایران را به دست آورد. شرکت زولتریکس کیش توانسته است با تکیه بر تجارب مهندسین خود روزهای سختی را پشت سر گذاشته و هم اکنون محبوبیت های ویژه ای را در سطح کشورکسب نماید. درادامه این مقاله خدمات و محصولاتی را که این برند دراختیار شما قرار می دهد را مورد بررسی قرار داده و ویژگی های بارزهر کدام را برای شما بیان می نماییم.

تاریخچه برند زولتریکس

برند زولتريكس Zoltrix فعالیت خود را در سال 1376 آغاز نمود و با پشت سر گذاشتن دوره های دشوار و سخت توانست پیشرفت های چشمگیری را به دست آورد. این برند در زمانی کار خود را شروع کرد اکثر افراد اطلاعات زیادی در زمینه ی تجهیزات کامپیوتری نداشتند و همین امرموجب پیدایش مشکلات متعددی برای این شرکت گردید. شرکت زولتریکس با تولید مودم های باکیفیت می تواند کمک های بسیاری به شما در زمینه ی شبکه و اینترنت نماید و شما می توانید با استفاده از مودم زولتریکس به انجام فعالیت های خود بپردازید. برند زولتريكس Zoltrix با وجود تمام مشکلاتی که با آن ها مواجه گردید توانست همچنان بازار مودم ایران را در دست گرفته و در این زمینه پیشرفت های بسیاری نماید.

پس از طی نمودن سالیان متوالی برند زولتریکس بازهم توانست در عرصه فناوری و اطلاعات پیشرفت نموده و علاوه بر تولید مودم با تکیه بر دانش مدیران خود توانست گام های بزرگ دیگری در زمینه آی تی درایران بردارد. دراین باره می توان گفت این برند توانست کارت های صدا را معرفی نموده و برخی از حافظه های متنوع را با وجود مشکلات فراوان به عرصه ی سخت افزارایران وارد نماید.

یکی دیگر از خدماتی که برند زولتريكس Zoltrix به مردم ایران ارائه نمود مطرح نمودن گارانتی های مختلف برای محصولات تولیدی می باشد. بنابر گفته مدیران خود این شرکت درآن زمان مسئله ای به نام گارانتی به هیچ عنوان مطرح نبوده است اما این برند توانست با طرح گارانتی برای محصولات خود پیشرفت های بسیاری نماید.

مودم های تولید شده توسط برند زولتريكس Zoltrix

همانگونه که بیان شد برند زولتريكس Zoltrix در زمینه تولید وعرضه ی مودم توانسته است گام های مهم و تاثیرگذاری درکشور بردارد. مودم هایی که توسط این برند تولید می گردند قابلیت های ویژه ای برای کاربران به همراه دارند و می توان آن ها را در دسته ی محصولات با کیفیت قرارداد.

همانگونه که می دانید دنیای اینترنت امروزه در سراسر دنیا با استقبال چشمگیری مواجه شده است به گونه ای که اکثر افراد برای انجام کارهای خود به اینترنت احتیاج دارند و فناوری ها و تکنولوژی های نوظهورازبستر اینترنت برای انجام فرآیندهای خود استفاده می کنند و این بستر تاکنون به طور چشمگیری در سراسر دنیا محبوب گردیده است. قاعدتا شما برای اتصال به اینترنت به مودم احتیاج دارید و مودم ADSL  می توانند قابلیت های بسیاری را برای شما به همراه داشته باشند. مودم هایی که توسط برند زولتریکس تولید می گردند یک سری محصولات کاملا حرفه ای بوده و می توانند در زمینه ی سرعت بالای اتصال به شما کمک های شایانی نمایند. این مودم ها ویژگی هایی دارند که درمدل های مختلف تولید شده و برای استفاده ی شما در بازار عرضه  می شوند. درادامه به بیان ویژگی های یک نمونه از محصولات برند زولتريكس Zoltrix می پردازیم تا اطلاعات بیشتری نسبت به این محصولات به دست آورید.

روتر مودم ADSL برند زولتریکس مدل 888ZW

این نوع از روترهای تولید شده توسط برند زولتریکس کیفیت بالایی داشته و محصولاتی کاملا حرفه ای می باشند. همانگونه که می دانید مودم ها از ابزاری هستند که امروزه درعرصه ی اینترنت کاربردهای بسیاری دارند و به طور چشمگیری از آن ها استفاده می گردد. مودم ها باید ویژگی های خاصی داشته باشند و بتوانند امنیت و دسترسی های ما را کاملا کنترل نموده و مشکلات متعددی را برای کاربران ایجاد ننمایند. قیمت مناسب مودم های زولتریکس تاثیر فراوانی درمحبوبیت آن ها داشته است و ازکیفیت قابل قبولی نیز بهره مند می باشند.

از قابلیت های مودم برند زولتریکس با این مدل می توان به Anti Hack اشاره نمود که امکانات بسیاری برای شما به همراه دارد. این قابلیت این امکان را به شما می دهد تا امنیت اطلاعات و دسترسی به مودم خود را تضمین نموده و با خیالی آسوده به استفاده از آن ها بپردازید. سرعت اشتراک گذاری اطلاعات برای این نوع از مودم زولتریکس بسیار بالا بوده و قدرت فراوانی در این زمینه دارد.

دراین نوع از مودم زولتريكس Zoltrix درگاه هایی تعبیه گردیده که این درگاه ها برای اتصال USB می باشند. این درگاه ها به شما کمک می نمایند تا با اتصال حافظه های جانبی به مودم اطلاعات و فایل های خود را با سرعت بیشتری برای دوستان خود به اشتراک بگذارید. فناوری های خاصی برای این مردم ها در زمینه ی امنیت در نظرگرفته شده است که از میان آن ها می توان به فناوری CLOUD اشاره نمود که به شما این امکان را می دهد تا بتوانید از راه دور دستگاه خود را مدیریت نموده و قابلیت های آن را کنترل نمایید.

استانداردهایی که برای مودم های زولتريكس Zoltrix در نظر گرفته شده است کاملا معتبر بوده و شما می توانید با خیالی آسوده اقدام به تهیه ی محصولات مختلف این برند نمایید. این مودم ها می توانند با قابلیت های بارز خود و امکانات چشمگیر و بی نظیر سازگاری کاملی با سیستم عامل های مختلف داشته باشد و امکانات متنوعی را برای شما فراهم کنند. شما می توانید با استفاده از راهنماهایی که همراه با این مودم ها در اختیار شما قرار می گیرد تمام قابلیت ها و امکانات این سری از محصولات برند زولتریکس را بررسی نموده و تنظیمات لازم را برای این دستگاه انجام دهید. این محصولات با کیفیت بالای خود می توانند امنیت و دسترسی فوق العاده ای برای شما به ارمغان آورند.

خرید محصولات زولتريكس Zoltrix

برای خرید محصولات زولتريكس Zoltrix میتوانید از بخش بالای همین صفحه محصول مورد نظر خود را انتخاب و بر روی آن کلیک کنید تا اطلاعات و مشخصات کاملی از محصولات را مشاهده و اقدام به خرید کنید. همچنین برای ارتباط با بخش فروش و مشاوره برای خرید محصول می توانید با شماره 35000020 021 تماس حاصل فرمایید.

مشاهده بیشتر