درخواست پیش فاکتور
0

مودم زولتریکس

جستجو پیشرفته

معرفی مودم زولتریکس

امروزه، ارتباطات و روابط بین انسانی، و همینطور روابط تجاری، وارد سطح دیگری شده است به طوری که ارتباطات مجازی، حرف اول را می‌زنند و به همین دلیل مرز‌های جغرافیایی دیگر معنایی ندارند. تجهیزات بسیار زیادی باید در کنار یکدیگر به درستی کار کنند تا بتوان از مزایای این ارتباطات پرسرعت، برخوردار شد که از جمله مهمترین آن‌ها می‌توان به مودم‌ و روتر‌ اشاره کرد. همینطور در سراسر دنیا، برند‌های بسیار زیادی در بازار طراحی و تولید تجهیزات شبکه با یکدیگر به رقابت می‌پردازند. برند ایرانی زولتریکس، یکی از برند‌های مدرن تولید کننده تجهیزات اکتیو شبکه است و با تولید تجهیزاتی از قبیل مودم زولتریکس، در میان شبکه‌های داخلی و خارجی، به شهرت رسیده است. برند زولتریکس، مدل‌های مختلف مودم زولتریکس را تولید و عرضه کرده است و کاربران و تکنسین‌های شبکه‌های کوچک خانگی و همینطور شبکه‌های مدرن اداری، اقدام به انتخاب و استفاده از این مودم‌های با کیفیت می‌نمایند. باید توجه کرد، به دلیل اینکه برند زولتریکس، از مشخصات و ویژگی‌های بعضا منحصر به فردی در ساخت مدل‌های مختلف مودم زولتریکس استفاده کرده است، لذا انتخاب درست مدل مناسب و متناسب با ویژگی‌های شبکه، از اهمیت بالای برخوردار است و لازم است کاربران پیش از اقدام به خرید، به بررسی دقیق ویژگی‌های هرکدام از مدل‌های مودم زولتریکس بپردازند.

همچنین، تعداد مدل‌های زولتریکس باعث شده است، کار بررسی دقیق همه جانبه مشخصات و ویژگی‌های هرکدام از مدل‌های مودم زولتریکس، با دشواری زیادی همراه شود. برند زولتریکس برای حل این مشکل، اقدام به راه‌اندازی سایت رسمی خود به نشانی www.zoltrixkish.ir کرده است و تمامی محصولات خود را در آن سایت قرار داده است. همچنین مشخصات و ویژگی‌های هرکدام از مدل‌های مودم زولتریکس ، توسط این برند خوش‌نام ایرانی، به تفکیک در این سایت قرار داده شده است و لذا کار بررسی و انتخاب مودم را برای کاربران و تکنسین‌های شبکه‌های خانگی و اداری، به آسانی میسر ساخته است. همچنین نکته دیگر قابل اهمیت در امر انتخاب مودم‌های شبکه، توجه به نوع شبکه و نحوه اتصال به شبکه است.

باید توجه کرد که امروزه در بسیاری از کشور‌ها، از دو نوع اینترنت به صورت متداول و سراسری، بیش از دیگر روش‌های اتصال به اینترنت استفاده می‌شود. این دو روش، روش اتصال به اینترنت ADSL و اتصال به اینترنت از طریق شبکه‌های اینترنت همراه 3G یا 4G می‌باشد. برند زولتریکس، با هدف فراهم کردن نیاز کاربران در شبکه‌های مختلف، مدل‌های مختلف مودم زولتریکس را، به طور کل در دسته‌بندی‌های این محصول مناسب برای اتصال به اینترنت ADLS و مودم زولتریکس مناسب برای اتصال به شبکه‌های اینترنت همراه 3G یا 4G تولید و عرضه کرده است. این امر به این معنی است که مدل‌های مختلف مودم زولتریکس می‌تواند برای استفاده در انواع شبکه‌های مختلف داخلی و خارجی مورد استفاده قرار گیرد و همین امر به شهرت این برند خو‌ش‌نام ایرانی، افزوده است. در ادامه به بررسی برخی از مدل‌های زولتریکس براساس دو دسته‌بندی مدل‌های مودم تولید شده برای اینترنت ADLS و مودم زولتریکس مناسب برای اتصال به اینترنت‌های همراه 3G یا 4G، پرداخته خواهد شد تا کاربران بتوانند با چشم باز اقدام به خرید مودم زولتریکس مورد نظر خود، کنند.

مودم زولتریکس ADSL

برند زولتریکس، به تولید و عرضه مدل‌های مختلف مودم ADSL زولتریکس پرداخته است توانسته است با اتکا به کیفیت و ویژگی‌های منحصر به فرد هرکدام از آن‌ها، بسیاری از شبکه‌های داخلی و خارجی را تحت تاثیر قرار دهد. از جمله این ویژگی‌های منحصر به فرد که در ساختار بیشتر مدل‌های مودم ADSL زولتریکس از آن استفاده شده است، قابلیت به اشتراک گذاری اینترنت پرسرعت میان تجهیزات شبکه است که در حقیقت وظیفه دستگاه دیگری در شبکه، به نام روتر می‌باشد. این امر به این معنی است که بیشتر مدل‌های مودم زولتریکس مناسب برای اتصال به اینترنت ADSL، به صورت مودم روتر تولید شده‌اند و به همین دلیل، در صورت استفاده از آن‌ها دیگر نیازی به خرید روتر‌ها در شبکه نخواهد بود. از جمله مدل‌هایی از این محصول که به صورت مودم روتر تولید شده‌اند می‌توان به مودم زولتریکس ZW444، ZW555، ZW888 و بسیاری از مدل‌های دیگر اشاره کرد که همه و همه، می‌توانند علاوه بر دریافت اطلاعات اینترنت، پس از ترجمه، آن اطلاعات را برای استفاده تجهیزات دیگر موجود در شبکه، فراهم سازند.

یکی دیگر از ویژگی‌های منحصر به فرد که در ساختار برخی از مدل‌های مودم زولتریکس، تعبیه شده است، پورت‌های USB است که از طریق آن می‌توان قطعات مختلفی نیز هارد‌ و حافظه‌های USB را به مودم متصل کرد و اطلاعات را از طریق آن به اشتراک گذاشت. همچنین امکان اتصال مودم‌های همراه 3G نیز در برخی از مدل‌های این مودم نظیر مودم زولتریکس ZW919، موجود می‌باشد و این به این معنی است که می‌توان اینترنت‌های همراه را نیز از طریق این مودم‌های فوق‌العاده ADSL زولتریکس، میان تجهیزات شبکه به اشتراک گذاشت.

مودم زولتریکس همراه 3G 4G

برند زولتریکس، علاوه بر تولید مدرن‌ترین و پیشرفته‌ترین مدل‌های مختلف مودم ADLS زولتریکس، با هدف برطرف ساختن نیاز کاربران خاص شبکه، اقدام به تولید و عرضه مدل‌های مودم زولتریکس به صورت مودم همراه کرده است و به همین دلیل بسیاری از شبکه‌ها را تحت تاثیر خود قرار داده است. از جمله این مودم‌های بسیار پیشرفته همراه، می‌توان به مدل ZR19 اشاره کرد که به صورت مودم روتر تولید شده است و ویژگی‌های منحصر به فردی دارد. بررسی تمام ویژگی‌ها و مشخصات مدل‌های مختلف مودم زولتریکس 3G کار زمان‌بری است و نیاز به ساعت‌ها تحقیق و بررسی همه‌جانبه دارد. اما به عنوان نمونه می‌توان به قابلیت پشتیبانی از پروتکل‌های HSPA، GSM، GPRS، EDGE و HSPA+ در بسیاری از مدل‌های مودم همراه زولتریکس اشاره کرد که باعث می‌شود با استفاده از آن، بتوان به بیشتر شبکه‌های اینترنت‌های همراه دسترسی پیدا کرد. همچنین به عنوان مثال، قابلیت اتصال تا 10 کاربر به صورت همزمان در برخی از مدل‌های مودم همراه، مانند زولتریکس ZR19، گزینه دیگری است که مورد توجه بسیاری از کاربران شبکه‌های مختلف قرار گرفته است.

قابلیت‌های فراوان دیگری همانند قابلیت پشتیبانی از کارت حافظه، پیامک و بسیاری قابلیت‌های دیگر را می‌توان در مدل‌های مختلف ساختار مودم زولتریکس همراه، برشمرد اما همانطور که اشاره شد بررسی تمام این ویژگی‌ها کاری بسیار زمان‌بر است. برند خوش‌نام زولتریکس، با طراحی و تولید مدل‌های مختلف مودم زولتریکس خود، توانسته است کشور ایران را به بازار جهانی تجهیزات شبکه وارد کند و با توجه به کیفیت منحصر به فرد، بسیاری از شبکه‌های داخلی را، در برابر واردات تجهیزات شبکه نظیر مودم‌ها، بی‌نیاز کند.

مشاهده بیشتر


روال کار برقچی

درخواست خرید

درخواست خرید


مشاوره و راهنمایی

اعلام قیمت

اعلام قیمت


صدور پیش‌فاکتور

آماده‌سازی کالا

آماده‌سازی کالا


ارسال کالا در همان روز

تسویه نهایی

تسویه نهایی


صدور فاکتور

ارسال کالا

ارسال کالا


در همان روز