مودم فیبرنوری
درخواست پیش فاکتور
0

اکسس پوینت تندا

جستجو پیشرفته
اکسس پوینت بی‌ سیم تندا مدل AP4
barghchi

اکسس پوینت بی سیم تندا مدل Tenda AP4

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
اکسس پوینت بی‌سیم 300Mbps تندا مدل AP5
barghchi

اکسس پوینت بی سیم 300Mpbs تندا مدل Tenda AP5

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

بررسی اکسس پوینت تندا

امروزه تجهیزات بسیار زیادی در شبکه مورد استفاده قرار می‌گیرد و برند‌ها و شرکت‌های مختلفی در سراسر دنیا، به تولید این تجهیزات اکتیو می‌پردازند. برند نام آشنای تندا، با تولید اکسس پوینت‌ تندا توانسته است نیاز بسیاری از شبکه‌ها را در کشور‌های مختلف، برطرف سازد. تصور کنید که در یک فرودگاه یا یک پارک مدرن قرار دارید و می‌خواهید به اینترنت پرسرعت متصل شوید. اکسس پوینت همان دستگاهی است که برای اتصال شما و هزاران کاربر دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

اکسس پوینت تندا در حقیقت دستگاهی ‌هستند که می‌توانند اینترنت موجود در شبکه را برای تعداد بسیاری از افراد فراهم کنند تا کاربران در این مکان‌ها، بتوانند به صورت وایرلس به اینترنت متصل شوند. اکسس پوینت‌ های تندا ، به عنوان یکی از پیشروترین و مدرن‌ترین اکسس‌ پوینت‌های حال حاضر دنیا شناخته می‌شوند و به همین دلیل در بسیاری از فرودگاه‌ها، پارک‌ها، مراکز تجاری، میدان‌های شهر و مکان‌های عمومی از این قبیل مورد استفاده قرار می‌گیرند.

مدل های مختلف اکسس پوینت تندا

اکسس پوینت‌ تندا در انواع مختلف و با ویژگی‌های بعضا منحصر به فردی تولید و عرضه شده‌اند به طوری که کاربران در هر شبکه، با توجه به تعداد کاربران موجود، سرعت و کیفیت اتصال و بسیاری المان‌های دیگر می‌توانند به انتخاب هر کدام از مدل‌های آن‌ها بپردازند. به عنوان مثال با توجه به تعداد کاربران قابل اتصال، اکسس پوینت‌ تندا مدل I9، قابلیت اتصال 25 کاربر به طور همزمان و اکسس پوینت های تندا I21 قابلیت اتصال 70 کاربر به شبکه را دارا می‌باشند. تعدد مدل‌ها در اکسس پوینت‌ های تندا به قدری است که کاربران برای استفاده آن‌ها در شبکه‌های مختلف، باید به دقت به بررسی ویژگی‌های هرکدام از آن‌ها بپردازند. همچنین به دلیل ویژگی‌های مختلف هرکدام از اکسس پوینت‌های تندا، بررسی آن‌ها کار سخت و زمانبری است. برند تندا برای حل این مشکل، در سایت رسمی خود به نشانی TENDACN.COM، مشخصات تمامی محصولات خود را قرار داده است تا کاربران بتوانند به راحتی به بررسی آن‌ها بپردازند و از مزایای بیشمار اکسس پوینت‌ تندا در شبکه‌های خود، بهره‌مند شوند.

خرید اکسس پوینت تندا

برای خرید اکسس پوینت تندا از بخش بالای این صفحه میتوانید محصول مورد نظر خود را انتخاب و اقدام به خرید کنید. همچنین برای مشاوره با بخش فروش می توانید با شماره 35000020-021 تماس حاصل فرمایید.
مشاهده بیشتر


روال کار برقچی

درخواست خرید

درخواست خرید


مشاوره و راهنمایی

اعلام قیمت

اعلام قیمت


صدور پیش‌فاکتور

آماده‌سازی کالا

آماده‌سازی کالا


ارسال کالا در همان روز

تسویه نهایی

تسویه نهایی


صدور فاکتور

ارسال کالا

ارسال کالا


در همان روز