تندا | TENDA

مشاهده همه 12 نتیجه

مشاهده همه 12 نتیجه

جستجو پیشرفته

معرفی برند تندا

در میان برند های مختلف جهان برخی از برند ها از امتیاز های ویژه ای بر خوردار هستند، برند تندا (Tenda) یکی از این برند هاست، این برند در سال های اخیر در شرکت تندا معروفیت یافته است، کمپانی تجهیزات شبکه تندا یک شرکت یا کمپانی وسیع در زمینه تولیدات متنوع تجهیزات شبکه است.

تاریخچه برند تندا

برند تندا در سال 1999 میلادی معروفیت یافت، این برند در کشور چین تأسیس گردید و نو آوری بسیار مهم خود را با عنوان R & D معرفی کرده است، R & D به معنای دو واحد تحقیق و توسعه است، بنابراین می توان استنتاج نمود که محصولات متنوع برند تندا بدون شک در آزمایش های مختلف تولید قرار گرفته و بهترین عامل و پارامتر برای آن تعیین گردیده است.

دو شهر پیشرفته و فعال چین یعنی شنژن و چنگدو با 1000 پرسنل در راستای R & D فعالیت دارند، در حقیقت کارخانه اصلی برند Tenda دارای 3000 کارمند و متخصص در تولید است که پروژه های کلان خود را برای پروسه های ساخت تجهیزات شبکه دنبال می کنند.

انواع محصولات برند تندا

با شناختی که از شرکت تندا دریافت شد بهتر است با محصولات آن  نیز آشنا شد و انواع آن ها را در حوزه های مختلف طبقه بندی نمود، این دسته بندی با توجه به کاربری های آن می تواند متنوع  باشد و هر یک از آن ها بخشی از نیاز های جامعه را به لحاظ فناوری های نوین روز تأمین نماید، این حوزه ها عبارت هستند از:

  • تجهیزات متنوع شبکه خانگی
  • تجهیزات مختلف شبکه تجاری
  • انواع سوییچ های شبکه
  • پهنای باند CPE
  • Gateway یا دروازه های ارتباطی در شبکه
  • انواع پاورلاین ها
  • پهنای باند موبایل و گوشی های همراه
  • IP Camera و دوربین های مدار بسته تحت شبکه
  • انواع کارت های شبکه شامل pci / usb
  • انواع روتر های برند تندا در مدل هایی چون D151 V2 و غیره

حوزه های ذکر شده در فوق در زمان تولید محصول دارای تنوع بسیار بوده و عملکرد های بی نظیر آن ها منجر شده تا امواج پایداری را در تجهیزات وایرلس شبکه ایجاد نماید، توجه داشته باشید که این تجهیزات در زمان استفاده بسیار ساده بوده و نصب آن ها آسان است.

برند تندا علارغم تازه تأسیس بودن دارای ویژگی هایی است که در مقایسه با سایر  قابلیت های مختلف تجهیزات شبکه تندا با برند های مختلف در یک رقابت تنگاتنگ قرار گرفته است، این رقابت باعث شده است تا در فرآیند تولید به جذب استعداد های زیادی حوزه شبکه دست یابد.

استراتژی بسیار مهم برند Tenda مربوط به مدیران آن می باشد که با راهکار های مختلف سعی نموده اند تا با شراکت  های بی نظیر استراتژیکی به تولید محصول با کیفیت بپردازند، ابن تعریف بیان می کند که در سال  2012 دو قرار داد کاری Tenda و Broadcom برای تولید بهتر محصول به امضای طرفین رسیده است.

ساختار شرکت تندا

کمپانی تندا یک شرکت وسیع با پرسنل کاری و متخصصین بسیار است، برای این کمپانی می توان تیمی متشکل از 160 پرسنل را اشاره نمود، این تمی به طور واقعی سعی دارد تا مشکلات توزیع کنندگان و حتی مشتریان محصولات تندا را به طور کامل حل نماید.

با نوع تفکری که برند Tenda برای تولید محصولات خود در پیش گرفته است می توان به ساختار شرکت تندا اشاره نمود، این ساختار متشکل از بخش تحقیق، بخش توسعه ، بخش فروش ، بخش بازار یابی و غیره خواهد بود ، تمامی این بخش ها به نوعی با یکدیگر ارتباط نزدیک دارند و به عنوان مکمل های یکدیگر به کار گرفته می شوند.

پروژه های در دست اقدام شرکت تندا بر اساس تکنولوژی های روز دنیا بوده و بهترین اقدامات لازم برای توسعه آن ها به کار گرفته می شود، در حقیقت می توان گفت که سخت افزاری های تولید شده در شرکت Tenda دارای بهترین ویژگی های خط تولید است که با فناوری های نوین دنیا ترکیب شده است، این فناوری در ساخت روتر های مختلف و انواع تجهیزات شبکه نقش چشمگیری داشته است.

حجم فروش برند تندا

برند تندا با توجه به کیفیت بسیار خوب در تولید محصول توانسته است پروژه های تولید  خود را با محوریت توسعه بیشتر شبکه توزیع و فروش عرضه نموده است، در واقع برند Tenda در سال های اخیر توانسته است تولیدات خود را به 500 میلیون دستگاه با برند تندا برساند.

این استراتژی در افزایش میزان فروش محصولات تندا تأثیر مستقیم دارد و بیان خواهد کرد که محصولات Tenda بیش از 100 کشور جهان قابل عرضه و ارسال است، این ویژگی باعث می شود تا افزایش میزان فروش بدون شک صعود یابد.

میزان خدمات رسانی به مشتریان محصولات تندا نیز به همراه رفع مشکلات احتمالی آن دارای اهمیت است و این میزان اهمیت برای دریافت آمار های سه ماهه سوم سال 2014 طبق اعلام قبلی نزدیک به 500 دستگاه بیان شده است.

قیمت محصولات تجهیزات شبکه تندا

محصولات متنوع برند تندا بر اساس ویژگی های مختلف دارای قابلیت ها و کارایی های خاصی است که هر یک از آن ها دارای عملکرد خاص می باشد، قیمت محصولات برند Tenda با توجه به تنوع تولید محصول دارای تفاوت قیمت است.

به عنوان مثال انواع مودم های تندا با تکنولوژی های روز دنیا عجین شده است و توانسته است مدل های مختلفی از آن را به نمایش بگذارد، مدل های مختلف مودم شامل مودم های بی سیم یا وای فای ، مودم های یک آنتنه ، مودم های دو آنتنه و حتی مودم های سه آنتنه را در بر خواهد داشت.

منظور از تعداد آنتن در مودم ، آنتن های وایر لس است ، آنتن باعث می شود تا قابلیت های انعکاس امواج بی سیم در محیط آسان تر باشد و بُعد بیشتری را در فضا به خود اختصاص دهد، با این تفسیر استنباط می شود که حجم قابل توجه گسترش عملکرد مودم یا روتر های برند Tenda قابل افزایش خواهد بود.

تکنولوژی جدید شرکت تندا قابلیت های بیشتر در فناوری است که همه آن ها در بستر مجازی اینترنت و با اتصالات نوین در محیط های بزرگ نیز قابل اجرا است، این پیاده سازی منجر شده است تا برند Tenda در میان سایر برند ها برتر شده و جلوه مناسبی از آن باقی مانده باشد، این عوامل باعث می شود تا اعتبار بیشتری برای محصولات این برند ایجاد گردد.