مودم فیبرنوری
درخواست پیش فاکتور
0

روتر تندا Tenda

جستجو پیشرفته

معرفی روتر تندا Tenda

تندا، نام برند بسیار معروفی است که سالهاست به طراحی و تولید مهمترین و پرکاربردترین تجهیزات شبکه، نظیر مودم‌، روتر، سوئیچ‌ شبکه، دوربین مداربسته تحت شبکه IP و بسیاری از تجهیزات از این قبیل پرداخته است و از میان این تجهیزات، امروزه روتر تندا Tenda ، در بسیاری از شبکه‌ها استفاده می‌شوند و در نتیجه اتصالاتی بسیار پرسرعت را فراهم کرده‌اند.

تندا | TENDA

روتر تندا Tenda را در انواع مختلف و با ویژگی‌های منحصر به فردی تولید و عرضه کرده است، به طوری تقریبا برای هر شبکه‌ای از لحاظ ابعاد، سرعت و تعداد کاربر، می‌توان روتری مناسب و متناسب با آن شرایط انتخاب کرد و شبکه‌ای پرسرعت را راه‌اندازی کرد.

برای شبکه‌های خانگی کوچک و برای مصارف عمومی، خرید روتر‌های خاص و دارای چند باند، شاید به عنوان هزینه‌ای اضافی تلقی شود و برند تندا، روتر‌ی را تحت عنوان روتر خانگی تندا تولید کرده است که به درستی، پاسخگوی نیاز این شبکه‌های خانگی می‌باشد.

اما این تنها تولید برند تندا نیست و این برند، روتر‌های بسیار پرقدرت و پرسرعتی را نیز تولید و عرضه کرده‌ است که از آن‌ها می‌توان در شبکه‌های نیازمند سرعت بسیار بالا استفاده کرد.

[caption id="attachment_23320" align="aligncenter" width="720"]روتر تندا Tenda روتر تندا Tenda[/caption]

ویژگی‌های روتر تندا Tenda

از جمله ویژگی‌های روتر تندا Tenda می‌توان به قابلیت پشتیبانی از دو باند با فرکانس‌های 2.4 گیگاهرتز و 5 گیگاهرتز اشاره کرد که بدین وسیله، اتصالاتی بسیار پرسرعت راه‌اندازی می‌شوند.

سرعت انتقال اطلاعات در روتر تندا Tenda مخصوصا مدل‌های نوین‌تر آن بسیار خارق‌العاده است به طوری که مدلی نوین آن با نام AC23، توانایی انتقال اطلاعات تا سرعت 1733 مگابیت در ثانیه را در باند 5 گیگاهرتز، و 300 مگابیت در ثانیه را در باند 2.4 گیگاهرتز، دارا می‌باشد و در نتیجه سرعت ترکیبی آن، به سرعتی در حدود 2100 مگابیت در ثانیه می‌رسد که در نوبه خود فوق‌العاده است.

روتر‌های تندا در مدل‌های مختلفی تولید و عرضه شده‌اند به طوری که هرکدام از آن‌ها را، برای استفاده در شبکه‌ای خاص، طراحی شده‌اند و لذا بررسی این ویژگی‌ها قبل از اقدام به خرید، به عنوان اصلی اساسی تلقی می‌شود و باید به آن توجه کرد، زیرا انتخاب  Tenda Rputer مناسب با تجهیزات، باعث افزایش راندمان شبکه خواهد شد.

مشاهده بیشتر


روال کار برقچی

درخواست خرید

درخواست خرید


مشاوره و راهنمایی

اعلام قیمت

اعلام قیمت


صدور پیش‌فاکتور

آماده‌سازی کالا

آماده‌سازی کالا


ارسال کالا در همان روز

تسویه نهایی

تسویه نهایی


صدور فاکتور

ارسال کالا

ارسال کالا


در همان روز