مودم فیبرنوری
درخواست پیش فاکتور
0

اکسس پوینت تی پی لینک

expert
گفتگو با تیم فروش
استعلام قیمت کالا برای پروژه ها و کارفرمایان
جستجو پیشرفته

بررسی اکسس پوینت تی پی لینک TP-Link

در عصر تکنولوژی، کمتر انسان مدرنی را می‌توان پیدا کرد که یا نام برند پی تی لینک را نشنیده باشد یا در شبکه‌های خود، از تجهیزات این برند استفاده نکرده باشد. برند تی پی لینک با تولید مدرن‌ترین و پیشرفته‌ترین تجهیزات اکتیو شبکه ، مانند اکسس پوینت تی پی لینک TP-Link توانسته است به عنوان یکی از برترین برند‌های تولید کننده در عرصه شبکه تبدیل شود. اکسس پوینت تی پی لینک TP-Link در شبکه‌های مختلف و در سراسر جهان مورد استفاده قرار می‌گیرد و بدون شک یکی از پر سرعت‌ترین اکسس پوینت‌ های موجود در جهان می‌باشد.

مدل های مختلف اکسس پوینت تی پی لینک TP-Link

اکسس پوینت تی پی لینک TP-Link در مدل‌های مختلف و با ویژگی‌های منحصر به فرد تولید و عرضه می‌شوند و برای شبکه‌های خانگی و تجاری، قابل استفاده می‌باشند. اکسس پوینت تی پی لینک TP-Link در مدل‌های مختلف، سرعت‌های اتصال منحصر به فردی را برای کاربران فراهم می‌کنند به طوری که به عنوان مثال مدل TL-WA801ND، قابلیت اتصال تا سرعت 300 مگابیت در ثانیه و اکسس پوینت تی پی لینک در مدل TL-WA901ND، قابلیت اتصال تا سرعت 450 مگابیت در ثانیه را، برای کاربران فراهم می‌کنند. باید توجه کرد که اکسس پوینت‌های تی پی لینک، با قابلیت اتصال تا سرعت 1200 مگابیت در ثانیه نیز موجود می‌باشند که از جمله مدل‌های آن‌ها، می‌توان به اکسس پوینت TP-Link مدل AP300 اشاره کرد.

همچنین اکسس پوینت‌ تی پی لینک در مدل‌های مختلف، توانایی اتصال کاربران بسیاری را به شبکه دارا می‌باشند و به همین دلیل از آن‌ها در بسیاری از شبکه‌های روز دنیا، استفاده می‌شود. برند تی پی لینک، به عنوان یکی از پیشروترین برند‌های حال حاضر دنیا در عرصه طراحی و تولید تجهیزات شبکه، شناخته می‌شود و با تولید اکسس پوینت‌های خود، توانسته است روز به روز به موفقیت‌های بیشتری دست پیدا کند. باید توجه کرد، بسیاری از اکسس پوینت‌های تی پی لینک، قابلیت اتصال به یکدیگر در شبکه را دارا می‌باشند و لذا همین امر باعث شده است که اکسس پوینت‌ های تی پی لینک ، به عنوان یکی از اصلی‌ترین گزینه‌ها در شبکه‌های دارای کاربران بسیار زیاد، تبدیل شود.

خرید اکسس پوینت تی پی لینک TP-Link

برای خرید اکسس پوینت تی پی لینک از بخش بالای این صفحه میتوانید محصول مورد نظر خود را انتخاب و اقدام به خرید کنید. همچنین برای مشاوره با بخش فروش می توانید با شماره 35000020-021 تماس حاصل فرمایید.

مشاهده بیشتر