مودم فیبرنوری
درخواست پیش فاکتور
0

سوئیچ شبکه PoE

expert
گفتگو با تیم فروش
استعلام قیمت کالا برای پروژه ها و کارفرمایان
جستجو پیشرفته
5
سوئیچ شبکه 48 پورت سیسکو مدل WS-C2960S-48FPS-L
barghchi

سوئيچ سيسكو WS-C2960S 48FPS-L

۱۲٬۹۰۰٬۰۰۰
۱۲٬۰۰۰٬۰۰۰
روتر سوئیچ میکروتیک CRS326-24G-2S+RM
barghchi

روتر سوئیچ میکروتیک CRS326-24G-2S+RM

۱۰٬۵۰۰٬۰۰۰
۱۰٬۱۰۰٬۰۰۰
سوئیچ 48 پورت سیسکو مدل WS-C2960-48PST-L
barghchi

سوئیچ 48 پورت سیسکو مدل WS-C2960-48PST-L

۷۸٬۵۰۰٬۰۰۰
۷٬۸۵۰٬۰۰۰
سوئیچ هوشمند D-link مدل DGS-1100-24P
barghchi

سوئیچ هوشمند D-link مدل DGS-1100-24P

۷٬۰۰۰٬۰۰۰
۶٬۱۱۱٬۰۰۰
سوئیچ 16 پورت دی لینک DES-F1016P-E
barghchi

سوئیچ 16 پورت دی لینک DES-F1016P-E

۴٬۵۰۰٬۰۰۰
۳٬۸۸۹٬۰۰۰
سوئیچ 18 پورت دی لینک مدل DES-1018MP
barghchi

سوئیچ 18 پورت دی لینک مدل DES-1018MP

۷٬۰۰۰٬۰۰۰
۶٬۵۰۰٬۰۰۰
سوئیچ شبکه PoE از تجیهزات اکتیو شبکه مورد استفاده در شبکه poe است. در ادامه با کاربرد این نوع سوئیچ شبکه در شبکه و انواع آن آشنا خواهید شد. با ما همراه باشید.

شبکه و منبع تغذیه poe چیست؟

poe یا عبارت Power Over Ethernet به معنی تامین منبع تغذیه از طریق کابل شبکه اترنت بدون نیاز به منبع تغذیه مجزا نیاز است. بنابراین برق دستگاه‌هایی با قابلیت POE از طریق همان کابلی تأمین می‌شود که آنها را به شبکه متصل می‌کند. برای اتصال یک شبکه به چندین دستگاه سوئیچ شبکه poe بسیار کارامد خواهد بود.

سوئیچ شبکه poe چیست؟

در سوئیچ شبکه POE به صورت پیش فرض یک انژکتور یا poe injector  قرار داده شده است و قابل استفاده برای هم دستگاه‌هایی با قابلیت poe و هم دستگاه‌های معمولی است. سوئیچ مشخص می‌کند آیا دستگاه با PoE سازگاری دارد یا خیر و بعد برق آن را تامین می‌کند. [caption id="attachment_20995" align="aligncenter" width="696"]انژکتور یا poe injector انژکتور یا poe injector[/caption]

کاربرد و مزایا

PoE در دستگاه‌های فکس و پرینتر،دوربین تحت شبکه PoE IP، اکسس پوینت وایرلس (wifi) و تلفن تحت شبکه (VOIP) کاربرد دارد که از لحاظ زمان و هزینه مقرون‌به‌صرفه است.

قیمت انواع سوئیچ  poe

سوئیچ‌ PoE از شاخه غیرمدیریتی، کم‌هزینه، با پورت کم  تا سوئیچ‌ مدیریتی، رک مونت با پورت بالا قابل استفاده هستند که در ادامه به قیمت انواع محبوب آن در رده‌های پرکاربرد می‌پردازیم.

قیمت سوئیچ poe 8 پورت و 16 پورت

سوئیچ poe 8 و 16 پورت حدودا از یک میلیون و هشتصد هزرا تومان شروع شده و بسته به نوع امکانات و تکنولوژی‌های مضاعف سازنده آن تا 10 میلیون تومان در بازار ایران قیمت دارند.

قیمت سوئیچ poe kdt

[caption id="attachment_20996" align="aligncenter" width="696"]قیمت سوئیچ poe kdt سوئیچ poe kdt[/caption] از سوئیچ‌های محبوب می‌توان به محصولات کی دی تی kdt اشاره کرد که در تعداد پورت‌های گوناگون یافت شده و محصولات آن از نیز از هشتصد هزار تومان تا 10 میلیون تومان در بازار عرضه شده‌اند.

بهترین سوئیچ poe

بهترین سوئیچ PoE با درنظر گرفتن استفاده و نوع شبکه به تعداد پورت‌های آن، تامین برق کافی و داشتن استاندارد بین المللی PoE (802.3af / 802.3at)  بستگی دارد.

جمع‌بندی

با مقالۀ سوئیچ شبکه poe با این تکنولوژی به کار رفته در تجیهزات اکتیو شبکه و  کاربرد آن در شبکه و انواع آن آشنا شدید. از همراهی شما سپاسگزاریم.
مشاهده بیشتر