درخواست پیش فاکتور
0

سوئیچ شبکه PoE

جستجو پیشرفته
5
سوئیچ 24 پورت سیسکو WS-C2960-24PC-L سری New
barghchi

سوئیچ 24 پورت سیسکو WS-C2960-24PC-L

۹٬۳۰۰٬۰۰۰
۸٬۹۰۰٬۰۰۰
کاربردی‌ترین
سوئیچ 48 پورت سیسکو مدل WS-C3560G-48PS-S
barghchi

سوئیچ 48 پورت سیسکو مدل WS-C3560G-48PS-S

۱۰٬۵۰۰٬۰۰۰
۱۰٬۰۰۰٬۰۰۰
سوئیچ 24 پورت سیسکو مدل WS-C3750X-24P-S
barghchi

سوئیچ 24 پورت سیسکو مدل WS-C3750X-24P-S

۱۴٬۰۰۰٬۰۰۰
۱۲٬۵۰۰٬۰۰۰
سوئیچ 48 پورت سیسکو مدل WS-C2960X-48FPS-L
barghchi

سوئيچ سيسكو WS-C2960X-48FPS-L

۱۲٬۰۰۰٬۰۰۰
۱۱٬۵۰۰٬۰۰۰
محبوب ترین
سوئیچ شبکه 24 پورت سیسکو مدل WS-C2960X-24PS-L
barghchi

سوئيچ سيسكو WS-C2960X 24PS-L

۱۱٬۹۰۰٬۰۰۰
۱۱٬۴۰۰٬۰۰۰
سوئیچ شبکه PoE از تجیهزات اکتیو شبکه مورد استفاده در شبکه poe است. در ادامه با کاربرد این نوع سوئیچ شبکه در شبکه و انواع آن آشنا خواهید شد. با ما همراه باشید.

شبکه و منبع تغذیه poe چیست؟

poe یا عبارت Power Over Ethernet به معنی تامین منبع تغذیه از طریق کابل شبکه اترنت بدون نیاز به منبع تغذیه مجزا نیاز است. بنابراین برق دستگاه‌هایی با قابلیت POE از طریق همان کابلی تأمین می‌شود که آنها را به شبکه متصل می‌کند. برای اتصال یک شبکه به چندین دستگاه سوئیچ شبکه poe بسیار کارامد خواهد بود.

سوئیچ شبکه poe چیست؟

در سوئیچ شبکه POE به صورت پیش فرض یک انژکتور یا poe injector  قرار داده شده است و قابل استفاده برای هم دستگاه‌هایی با قابلیت poe و هم دستگاه‌های معمولی است. سوئیچ مشخص می‌کند آیا دستگاه با PoE سازگاری دارد یا خیر و بعد برق آن را تامین می‌کند. [caption id="attachment_20995" align="aligncenter" width="696"]انژکتور یا poe injector انژکتور یا poe injector[/caption]

کاربرد و مزایا

PoE در دستگاه‌های فکس و پرینتر،دوربین تحت شبکه PoE IP، اکسس پوینت وایرلس (wifi) و تلفن تحت شبکه (VOIP) کاربرد دارد که از لحاظ زمان و هزینه مقرون‌به‌صرفه است.

قیمت انواع سوئیچ  poe

سوئیچ‌ PoE از شاخه غیرمدیریتی، کم‌هزینه، با پورت کم  تا سوئیچ‌ مدیریتی، رک مونت با پورت بالا قابل استفاده هستند که در ادامه به قیمت انواع محبوب آن در رده‌های پرکاربرد می‌پردازیم.

قیمت سوئیچ poe 8 پورت و 16 پورت

سوئیچ poe 8 و 16 پورت حدودا از یک میلیون و هشتصد هزرا تومان شروع شده و بسته به نوع امکانات و تکنولوژی‌های مضاعف سازنده آن تا 10 میلیون تومان در بازار ایران قیمت دارند.

قیمت سوئیچ poe kdt

[caption id="attachment_20996" align="aligncenter" width="696"]قیمت سوئیچ poe kdt سوئیچ poe kdt[/caption] از سوئیچ‌های محبوب می‌توان به محصولات کی دی تی kdt اشاره کرد که در تعداد پورت‌های گوناگون یافت شده و محصولات آن از نیز از هشتصد هزار تومان تا 10 میلیون تومان در بازار عرضه شده‌اند.

بهترین سوئیچ poe

بهترین سوئیچ PoE با درنظر گرفتن استفاده و نوع شبکه به تعداد پورت‌های آن، تامین برق کافی و داشتن استاندارد بین المللی PoE (802.3af / 802.3at)  بستگی دارد.

جمع‌بندی

با مقالۀ سوئیچ شبکه poe با این تکنولوژی به کار رفته در تجیهزات اکتیو شبکه و  کاربرد آن در شبکه و انواع آن آشنا شدید. از همراهی شما سپاسگزاریم.
مشاهده بیشتر


روال کار برقچی

درخواست خرید

درخواست خرید


مشاوره و راهنمایی

اعلام قیمت

اعلام قیمت


صدور پیش‌فاکتور

آماده‌سازی کالا

آماده‌سازی کالا


ارسال کالا در همان روز

تسویه نهایی

تسویه نهایی


صدور فاکتور

ارسال کالا

ارسال کالا


در همان روز