درخواست پیش فاکتور
0

سوئیچ تی پی لینک

جستجو پیشرفته
سوئیچ 16 پورت تی پی لینک TL-SF1016D
barghchi

سوئیچ 16 پورت تی پی لینک TL-SF1016D

۱٬۴۵۰٬۰۰۰
۱٬۳۵۰٬۰۰۰
barghchi

سوئیچ 24 پورت تی پی لینک TL-SG1024

۳٬۶۰۰٬۰۰۰
۳٬۱۰۰٬۰۰۰
سوئیچ 16 پورت تی پی لینک مدل TL-SF1016DS
barghchi

سوئیچ 16 پورت تی پی لینک مدل TL-SF1016DS

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
سوئیچ 16 پورت تی پی-لینک TL-SF1016
barghchi

سوئیچ 16 پورت تی پی لینک TL-SF1016

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
خرید سوئیچ تی پی لینک با درنظر گرفتن نیاز و بودجۀ شما ممکن است تصمیم سختی به نظر برسد. با توجه به اینکه سوئیچ تی پی لینک در تنوعی از مصارف شبکه‌های خانگی و اداری کوچک، مصارف تجاری، مدیریتی و غیرمدیریتی قرار دارد، برای خرید آن احتیاج به بررسی بیش‌تری است. با ما همراه باشید تا با انواع سوئیچ تی پی لینک و نمونه‌های محبوب آن در بازار آشنا شوید.

خرید سوئیچ تی پی لینک (Tplink)

همان‌طور که می‌دانیم اهیمت خرید سوئیچ تی پی لینک ارتباط مستقیمی با نقش کلیدی سوئیچ شبکه در ارتباطات و اتصالات شبکه دارد. یک شبکه برای مدیریت و کارایی بهتر علاوه بر مودم و روتر به تجیهزات اکتیو دیگری مانند سوئیچ نیز احتیاج دارد.

سوئیچ تی پی لینک مخصوص مصارف خانگی و اداری کوچک:

این نوع سوئیچ‌ها معمولا در سه دسته سوئیچ 5 پورت، 8 پورت و 16 پورت، تقسیم‌بندی می‌شوند. همچنین هر کدام از این دسته‌بندی‌ها در این محصول با توجه به ویژگی‌های منحصر به فرد از جمله نحوه اتصال و سرعت برقراری این اتصال، خود در مدل‌های مختلفی تولید و عرضه شده‌اند.

سوئیچ تی پی لینک مخصوص مصارف تجاری (smart and managed):

ن بسیاری از این شبکه‌های تجاری، نیازمند استفاده از ویژگی‌های منحصر به فردی هستند و در نتیجه باید از سوئیچ‌هایی در آن‌ شبکه‌ها استفاده شوند که بتوانند پاسخگوی نیاز این شبکه‌های مدرن باشند. این نوع سوئیچ‌ها معمولا از 16 تا 52 دو پورت و قابلیت‌های ویژه‌ای عرضه می‌شوند.

سوئیچ‌ تی پی لینک با قابلیت poe:

همچنین بسیاری از مدل‌های  تی پی لینک، از تکنولوژی PoE نیز استفاده می‌کنند و با استفاده از این قابلیت می‌توانند علاوه بر اطلاعات، توان مورد نیاز برای را‌ه‌اندازی تجهیزات دیگر شبکه را نیز از طریق کابل‌های اترنت ارسال کنند. این امر به این معنی است که با وجود قابلیت PoE، می‌توان بدون نیاز به وجود منبع توانی مجزا، توان مورد نیاز بسیاری از تجهیزات شبکه را با وجود این مدل‌ها تامین کرد.

1.خرید سوئیچ تی پی لینک 5 پورت

برای خرید سوئیچ تی پی لینک 5 پورت گزینه‌های متنوعی وجود دارند که در ادامه به بعضی از آن‌ها اشاره می‌کنیم :

سوئیچ 5 پورت تی پی لینک مدل TL-SF1005D:

[caption id="attachment_21317" align="aligncenter" width="696"]سوئیچ 5 پورت تی پی لینک مدل TL-SF1005D سوئیچ 5 پورت تی پی لینک مدل TL-SF1005D[/caption]
سوئیچ 5 پورت تی پی لینک مدل TL-SF1005D  مدل دسکتاپ با پورت های RJ45 با مذاکره خودکار 10 / 100Mbps از MDI / MDIX پشتیبانی می‌کند و فن آوری اترنت سبز قدرت را تا 68٪ ذخیره می کند. کنترل جریان IEEE 802.3x این سوئیچ نیاز به پیکربندی ندارد و به عنوان گزینۀ مناسب مصارف خانگی و برای خرید سوئیچ تی پی لینک 5 پورت عمل می‌کند.

سوئیچ 5 پورت تی پی لینک گیگابیتی مدل TL-SG1005D:

[caption id="attachment_21318" align="aligncenter" width="696"]سوئیچ 5 پورت تی پی لینک گیگابیتی مدل TL-SG1005D سوئیچ 5 پورت تی پی لینک گیگابیتی مدل TL-SG1005D[/caption] سوئیچ 5 پورت تی پی لینک گیگابیتی مدل TL-SG1005D دستگاهی ساده برای توسعه و گسترش شبکه کابلی است که برای ادارات کوچک، شبکه های خانگی و کاربران گروهی طراحی و تولید شده است. تمام 5 پورت این سوئیچ شبکه از قابلیت MDI/MDIX خودکار پشتیبانی می‌کنند بنابراین نیازی به نگرانی در مورد کابل مورد استفاده نیست.  تکنولوژی سبز (Green Technology) بهره می‌برد که باعث کاهش برق مصرفی شده که در نتیجه در مصرف برق تا 85 درصد صرفه جویی می‌شود. در نهایت، سازگاری با طبیعت (Eco-Friendly) و محیط زیست را به ارمغان می آورد. این محصول بطور خودکار مصرف انرژی را بر اساس وضعیت ارتباط (Link) و طول کابل تنظیم می‌کند. همچنین از استاندارد زیست محیطی RoHS اتحادیه اروپا، که استفاده از مواد خطرناک خاص را ممنوع کرده است، پیروی می‌کند.

2 .خرید سوئیچ تی پی لینک 8 پورت:

مانند مدل 5 پورت که پیش‌تر به آن اشاره شد، سوئیچ 8 پورت تی پی لینک TL-SF1008D نیز گزینه مناسبی برای خرید سوئیچ تی پی لینک 8 پورت و به منظور استفاده در مصارف خانگی و اداری کوچک می‌باشد. از مدل‌های گیگاباتی نیز می‌توان به سوئیچ 8 پورت تی پی لینک گیگابیتی مدل TL-SG1008D اشاره کرد که در عین جمع‌وجور بودن سرعت فوق‌العاده‌ای را به کاربران ارائه می‌دهد. در واقع سوئیچ با 8 پورت 10/100 / 1000Mbps ، TL-SG1008D ظرفیت شبکه شما را تا حد زیادی گسترش می دهد و امکان انتقال فایل‌های بزرگ را به صورت فوری فراهم می‌کند. [caption id="attachment_21322" align="aligncenter" width="696"]سوئیچ 8 پورت تی پی لینک گیگابیتی مدل TL-SG1008D سوئیچ 8 پورت تی پی لینک گیگابیتی مدل TL-SG1008D[/caption] [sta_anchor id="4" /]

3 .خرید سوئیچ تی پی لینک 10 پورت:

سوئیچ شبکه تی پی لینک 10 پورت TL-SG3210 سوئیچی مدیریتی و مناسب برای اداره های و موسسات میباشد.این سوئیچ تمام ویژگی های مدیریتی لایه 2 را برای شما فراهم میکند. همچنین با عملکردی بالا به ارائه حداکثر فضای پهنای باند برای سرور و کاربران نهایی میپردازد. علاوه بر آن این سوئیچ دارای 2 پورت SFP میباشد که با سرعتی بالا میتوان به آن متصل شد.لیست کنترل دسترسی پیشرفته ACL و امنیت قوی این امکان را برای شما فراهم میکند که از هسته شبکه تا کاربران نهایی امنیت بالایی را در اختیار داشته باشید. این سوئیچ همچنین از QOS نیز پشتیبانی میکند که به شما امکان مدیریت پهنای باند را میدهد.

خرید سوئیچ  تی پی لینک 16 پورت:

تی پی لینک در تولید مدل 16 پورتی نیز تنوع زیادی دارد که در ادامه گزینه‌های مناسب برای خرید سوئیچ  تی پی لینک 16 پورت را معرفی می‌کنیم.

سوئیچ 16 پورت تی پی لینک TL-SG1016:

[caption id="attachment_21325" align="aligncenter" width="696"]سوئیچ 16 پورت تی پی لینک TL-SG1016 سوئیچ 16 پورت تی پی لینک TL-SG1016[/caption] سوئیچ 16 پورت تی پی لینک TL-SG1016 راهی آسان برای انتقال به اترنت گیگابیت را فراهم می‌کند. تمام 16 پورت از auto MDI/MDIX پشتیبانی می‌کنند.  این سوییچ دارای بدنه فلزی 19 اینچی می‌باشد که به راحتی در رک نصب می‌شود. به علاوه با تکنولوژی نوآورانه حفظ انرژی، TL-SG1016D تا 40 درصد در مصرف انرژی صرف جویی کرده و آن را به راه حلی مناسب برای شبکه محل کار شما تبدیل می کند.

سوئیچ 16 پورت تی پی لینک TL-SF1016:

[caption id="attachment_21328" align="aligncenter" width="696"]سوئیچ 16 پورت تی پی لینک TL-SF1016 سوئیچ 16 پورت تی پی لینک TL-SF1016[/caption] سوئیچ 16 پورت تی پی لینک TL-SF1016 با عملکرد بالا، هزینه کم و نصب ساده است و می‌توانید سرعت شبکه قدیمی شما را تا ۱۰۰ مگابیت در ثانیه ارتقاء دهد. تمام ۱۶ پورت از قابلیت MDI/MDIX خودکار پشتیبانی می‌کنند و نیازی به نگرانی در مورد نوع کابل نیست. علاوه بر این، با فناوری بهره وری انرژی، TL-SF1016 می‌تواند تا ۷۵ درصد در مصرف انرژی صرفه جویی کند و ۸۰ درصد از مواد استفاده شده قابل بازیافت هستند. TL-SF1016 یک راه حل سازگار با محیط زیست را برای شبکه تجاری شما فراهم می‌آورد.

5 .خرید سوئیچ تی پی لینک 24 پورت مدل TL-SF1024D:

[caption id="attachment_21329" align="aligncenter" width="696"]سوئیچ تی پی لینک 24 پورت مدل TL-SF1024D سوئیچ تی پی لینک 24 پورت مدل TL-SF1024D[/caption] سوئیچ 24 پورت مگابیتی و رکمونت تی پی لینک مدل TL-SF1024D  از آدرس MAC از خودآموزي و خودکار MDI / MDIX پشتيباني مي‌کند. بدنۀ آن فولادی است و برای صرفه‌جویی در مصرف انرژی (ذخیره انرژی تا 75 درصد) نیز طراحی شده است. قابلیت ارتباط دو طرفه کامل این امکان را می‌دهد تا اطلاعات با حداکثر سرعت 200 مگابیت در ثانیه انتقال یابند و این گزینه ای ایده آل برای گسترش شبکه‌های کابلی با عملکرد بالا می‌باشد.

6 .خرید سوئیچ تی پی لینک poe:

خرید سوئیچ تی پی لینک با قابلیت poe می‌توان برای مصارف معمولی‌تر به سوییچ 8 پورت گیگابیتی تی پی-لینک به همراه 4 پورت POE مدل TL-SG1008P اشاره کرد. برای مصارف حرفه‌ای‌تر نیز سوئیچ شبکه +PoE تی پی لینک 24 پورت TL-SG2424P گزینۀ دیگری است که کمپانی تی پی لینک در اختیار کاربران گذاشته است.

نمایندگی سوئیچ تی پی لینک

برای داشتن شرایط نمایندگی سوئیچ تی پی لینک، یک شرکت نه تنها باید محصولات متنوعی از این برند را وارد کرده و بی‌واسطه در اختیار کاربران قرار دهد، بلکه با تیم فنی و مهندسی قوی‌ای که دارد برای راهنمایی و مشاوره کاربران امکانات منحصر‌به‌فردی را ارائه دهد. در این میان شرکت برقچی با سابقه‌ای درخشان در زمینه تجهیزات شبکه نیز نمایندگی فروش سوئیچ دی لینک در تهران به عهده گرفته است. برای اطلاعات بیشتر و ارتباط با گروه مهندسی و فنی نیز می‌توانید با شماره تلفن 02135000020 تماس بگیرید.

قیمت سوئیچ تی پی لینک

تی پی لینک برند شناخته شده‌ای است و بنابراین محصولات بسیاری نیز برای فروش دارد. وجود انواع سوئیچ تی پی لینک اعم از مدیریتی غیرمدیریتی، خانگی تجاری صنعتی و هوشمند باعث می‌شود قیمت سوئیچ تی پی لینک در رنج قیمت مناسب تا قیمت بالا قرار بگیرد. با این حال برای اینکه از سودجویی برخی از فروشندگان در امان بمانید باید این محصولات را از نمایندگی‌ای که بی‌واسطه آن‌ها را به دست شما می‌رسانند خرید کنید. بار دیگر پیشنهاد ما به شما خرید از فروشگاه برقچی است.

جمع‌بندی

با  خرید سوئیچ تی پی لینک با انواع سوئیچ تی پی لینک و کاربرد آن‌ها آشنا شدید. همچنین به نمون‌های محبود بازار نیز اشاره شد. از همراهی شما نهایت سپاس را داریم.
همچنین شما می‌توانید با مرکز مشاوره و راهنمایی تیم برقچی با شماره 35000020-021 در تماس باشید تا مشاورین ما در اسرع وقت پاسخگوی شما باشند.
مشاهده بیشتر


روال کار برقچی

درخواست خرید

درخواست خرید


مشاوره و راهنمایی

اعلام قیمت

اعلام قیمت


صدور پیش‌فاکتور

آماده‌سازی کالا

آماده‌سازی کالا


ارسال کالا در همان روز

تسویه نهایی

تسویه نهایی


صدور فاکتور

ارسال کالا

ارسال کالا


در همان روز