درخواست پیش فاکتور
0

گیرنده دیجیتال

جستجو پیشرفته

گیرنده دیجیتال و ویژگی ها و کاربردهای آن

هدف از این مقاله بررسی و آشنایی با گیرنده دیجیتال و افزون نمودن اطلاعاتی است که همه ما به صورت کم یا زیاد با آن آشنا هستیم.

معرفی دستگاه و گیرنده دیجیتال

حدود 20 سال قبل تلویزیون ها بدون نیاز به دستگاه گیرنده دیجیتال چندین شبکه رسمی را دریافت می کردند و افراد به همان میزان استفاده اکتفا داشتند اما به مرور پیشرفت هایی در دنیای دیجیتال رخ داد و سبب شد توقعات بیشتر شود همچنین این نیاز متناسب با تغییراتی بود که به طور همزمان در کشورهای سطح جهان در حال انجام بود، از این رو دولت های هر کشور تصمیم به اضافه نمودن شبکه های بیشتری برای سرگرمی و اوقات فراغت افراد گرفتند و از همین جا بود که ایده طراحی و ساخت گیرنده دیجیتال به وجود آمد و طولی نکشید که در مدت کوتاهی عملی شد. با کمک این دستگاه افراد با علاقه بیشتری نسبت به قبل به استفاده از تلویزیون و شبکه های متفاوتی که در نظر گرفته شده پرداختند، اما پیشرفت ها در زمینه دستگاه های دیجیتال به همین جا محدود نشد و با گذشت چندین سال از این مسئله همچنان ساخت نمونه های دیگر گیرنده دیجیتال به همراه مزایا و آپشن های بیشتر ادامه یافت و اکنون این دستگاه ها در بسیاری از منازل، محیط های کار و... جایگاهی ثابت را به خود اختصاص داده اند و طرفداران زیادی دارند.

ساختار گیرنده های جدید به گونه ای شده که این دستگاه ها دارای درگاه هایی برای خواندن فلش ها و یو اس بی ها را دارند و شما می توانید با اتصال این ابزارهای جدید و کاربردی به دستگاه دیجیتال اطلاعاتی نظیر تصاویر و فیلم ها و کلیپ هایی که در فلش خود ذخیره کرده اید را مشاهده نمایید.

قابلیت دیگری که به دستگاه های دستگاه دیجیتال افزون شده این است که شما از جدول پخش فیلم های بعدی اطلاع پیدا می کنید ویا می توانید با اتصال فلش به گیرنده دیجیتال و انجام تنظیمات مربوطه فیلمی که در حال پخش است و شما برای دیدن آن به کاری مشغول هستید را ضبط کرده و بعدأ آن را مشاهده نمایید.

مورد دیگر آن که از طریق درگاه یو اس بی می توانید تلفن همراه خود را گیرنده دیجیتال متصل نمایید و آن را شارژ کرده و مورد استفاده قرار دهید.

از مزیت های قابل توجهی که طراحان برای دستگاه گیرنده دیجیتال در نظر گرفته اند می توان به ویژگی هایی که برای افراد نابینا و ناشنوا انتخاب شده است اشاره کرد.

شبکه هایی که برای گیرنده های دیجیتال در نظر گرفته شده قابلیت پخش تصاویر و فیلم ها را به صورت اچ دی دارند.

خرید گیرنده دیجیتال

برای خرید گیرنده دیجیتال میتوانید از بخش بالای همین صفحه محصول مورد نظر خود را انتخاب و بر روی آن کلیک کنید تا اطلاعات و مشخصات کاملی از محصولات را مشاهده و اقدام به خرید کنید. همچنین برای ارتباط با بخش فروش و مشاوره برای خرید محصول می توانید با شماره 35000020 021 تماس حاصل فرمایید.

مشاهده بیشتر


روال کار برقچی

درخواست خرید

درخواست خرید


مشاوره و راهنمایی

اعلام قیمت

اعلام قیمت


صدور پیش‌فاکتور

آماده‌سازی کالا

آماده‌سازی کالا


ارسال کالا در همان روز

تسویه نهایی

تسویه نهایی


صدور فاکتور

ارسال کالا

ارسال کالا


در همان روز