درخواست پیش فاکتور
0

متعلقات کلید و پریز

جستجو پیشرفته

انواع متعلقات کلید و پریز

همه ما در طول زندگی روزمره خود بیش از چندین بار از کلید و پریزهای برق استفاده می کنیم، در واقع کلید و پریزها یکی از ضروریات زندگی افراد می باشد زیرا همه انسان ها به دنیال یکی زندگی آرام، راحت و بی دغدغه هستند و یکی از این مسائل نیاز به روشنایی و نور است. در دنیای امروز بسیاری از وسایل برقی بوده و برای استفاده از آن ها ابتدا باید به پریز برق متصل شوند یا اگر بخواهیم لامپ و پراغ و لوستر ها را روشن کنیم از کلیدهای برق باید استفاده شود.

منظور از متعلقات کلید و پریز همه وسایل و تجهیزاتی است که در روند استفاده از انرژی برق مورد استفاده قرار می گیرد و یکی از این تعلقات برقی کلید و پریزها هستند.

توضیحاتی از متعلقات کلید و پریز

کلید و پریز یک جز اساسی  و مهم در هر ساختمان محسوب می شود، در گذشته کلید و پریزها بسیار ساده و بی آلایش طراحی می شدند اما امروزه تفاوت های بسیاری در مدل ها، رنگ ها و طرح های کلید و پریزها رخ داده است و در واقع جایگاهی که کلید و پریزها در زندگی ها پیدا کرده اند به این صورت است که آن ها را یک روش دیزاین و طراحی محیط به حساب می آورند، همچنین نمونه های جدیدی از کلید و پریزها هست که حالت هوشمند داشته و به واسطه ریموت ها قابل کنترل هستند، نوعی دیگر از این کلیدها به صورت لمسی بوده و تنها با اشاره ای آسان عمل مد نظر را انجام می دهند.

وظایف متعلقات کلید و پریز

هر ساختمان برای بهره مندی از برق نیازمند انجام برق کشی است و جریانات برق به واسطه کابل ها و سیم ها به داخل محیط فرستاده می شود اما آیا ما می توانیم از سیم ها و کابل ها به همان صورت که هستند استفاده کنیم؟ پاسخ منفی است، زیرا این کار سبب برق گرفتگی و یا مسائل حاد تر خواهد شد از این رو نقش کلید و پریز مشخص خواهد شد که متعلقات کلید و پریز کامل کننده جریانات برق هستند و به ارسال سیم ها و کابل ها به داخل کلید و پریزها ما به راحتی و تنها با یک فشار مختصر می توانیم از روشنایی که در محیط به واسطه این کلید و پریزها ایجاد می شود استفاده کنیم.

ارائه مدل های مختلفی از کلید و پریز

۱. کلید و پریز مدل یک پل

۲. کلید و پریز مدل دو پل

۳. کلید و پریز مدل سه پل

۴. کلید و پریز مدل صلیب

۵. کلید و پریز مدل جیوه

در نصب کلید و پریز باید به چه مواردی توجه کرد؟

۱. مدل کلید و پریز از نظر روکار یا توکار بودن

۲. مدل کلید و پریز از نظر تعداد فازها

۳. مدل کلید و پریز براساس قدرت و نیرویی که دارد.

مشاهده بیشتر


روال کار برقچی

درخواست خرید

درخواست خرید


مشاوره و راهنمایی

اعلام قیمت

اعلام قیمت


صدور پیش‌فاکتور

آماده‌سازی کالا

آماده‌سازی کالا


ارسال کالا در همان روز

تسویه نهایی

تسویه نهایی


صدور فاکتور

ارسال کالا

ارسال کالا


در همان روز