جشنواره عید تا عید
درخواست پیش فاکتور
0

مبدل فیبر نوری (مدیا کانورتر)

جستجو پیشرفته
در این مطلب در فروشگاه برقچی می‌خواهیم درمورد مبدل فیبر نوری که یکی از تجهیزات فیبر نوری میباشد صحبت کنیم. به همین جهت در ابتدا شما را با مفهوم و کارایی مدیا کانورتر آشنا می‌کنیم، سپس به مفهوم مبدل فیبر نوری می پردازیم. در آخر هم با دادن اطلاعاتی در زمینه خرید مبدل فیبر نوری و قیمت آن مطلب را به پایان می‌رسانیم. پس برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه در ادامه با برقچی همراه باشید.

مدیا کانورتر چیست؟

مدیا کانورتر به زبان ساده، مبدلی‌ست که کابل‌های مسی را به فیبر نوری و حتی فیبر نوری را به فیبر نوری متصل می‌کند. با استفاده از نوعی از این قطعه شما همچنین می‌توانید یک کابل فیبر نوری سینگل مود را به یک کابل فیبر مولتی مود تبدیل کنید.

انواع مدیا کانورتر

این قطعات انواع بسیار متنوعی دارند و از جهات زیادی می‌توان آن‌ها را دسته‌بندی کرد.از جمله:
  • تعداد پورت‌ها
  • نوع پورت‌های الکتریکال
  • نوع و تعداد پورت فیبر نوری
  • تعداد و نوع کانکتور فیبر نوری
  • برد ماژول فیبر نوری
  • و...

مزایای مدیا کانورتر

این قطعات می‌توانند چند سیگنال را مالتی پلکس کنند و از طریق کابل فیبر نوری که پهنای باند بسیار بالایی دارد، انتقال دهد. همچنین با استفاده از مدیا کانورتر، می‌توانید دریافت نویز را به حداقل برسانید. این قطعه‌ها بسیار مقاوم نیز هستند و در برابر ولتاژ‌های گذرا از سیستم شما محافظت می‌کنند.

مبدل فیبر نوری چیست؟

مبدل فیبر نوری یا مدیا کانورتر فیبر نوری در واقع دستگاهی‌ست که امکان ارتباط دو مدیای ناهمسان مثل کابل زوج به هم تابیده (Twisted pair) و کابل فیبر نوری را فراهم می‌کند. این کار را هم با دریافت سیگنال از کابل مسی، تبدیل آن به یک سیگنال نوری سبک و انتقال از طریق کابل فیبر نوری انجام می‌دهد. و در انتها نیز برعکس همین کار راانجام می‌دهد. یعنی فیبر نوری گیرنده، سیگنال نوری را می‌گیرد و آن را مجددا به کابل مسی بر می‌گرداند. [caption id="attachment_32289" align="aligncenter" width="696"]مبدل فیبر نوری مبدل فیبر نوری[/caption]

خرید مبدل فیبر نوری (مدیا کانورتر)

برای خرید مبدل فیبر نوری می‌توانید سری به وبسایت برقچی بزنید و پس از انتخاب مدل و ثبت سفارش، مدیا کانوتر فیبر نوری خود را درب منزل تحویل بگیرید.به این نکته توجه داشته باشید که برقچی زمانت بازگشت کالا تا 7 روز را دارد تا شما بتوانید با خیال راحت خرید کنید.

قیمت مبدل فیبر نوری (مدیا کانورتر)

مدیا کانوترهای فیبر نوری بسته به ویژگی‌هایشان در قیمت‌های متفاوتی عرضه می‌شوند. از این رو به شما پیشنهاد می‌کنیم که با ورود به فروشگاه برقچی، قیمت‌ها را مشاهده کرده تا با مقایسه و خواندن ویژگی‌ها بتوانید بهترین تصمیم‌گیری را داشته باشید.

جمع بندی

در این مطلب تلاش کردیم تا ذهنیت بهتری درمورد مفهوم مدیا کانوتر و مبدل فیبر نوری برای شما ایجاد کرده و شما را در خرید مبدل فیبر نوری یاری دهیم. امیدواریم از خواندن این بخش در فروشگاه برقچی لذت برده باشید.
مشاهده بیشتر


روال کار برقچی

درخواست خرید

درخواست خرید


مشاوره و راهنمایی

اعلام قیمت

اعلام قیمت


صدور پیش‌فاکتور

آماده‌سازی کالا

آماده‌سازی کالا


ارسال کالا در همان روز

تسویه نهایی

تسویه نهایی


صدور فاکتور

ارسال کالا

ارسال کالا


در همان روز