درخواست پیش فاکتور
0

ماژول فیبر نوری سیسکو

جستجو پیشرفته
...9

ماژول فیبر نوری سیسکو

آیا می‌دانید ماژول فیبر نوری چیست و با بهترین برند تولید‌کننده ماژول فیبر آشنایی دارید؟ سیسکو را می‌توان به عنوان بهترین شرکت تولید‌کننده ماژول فیبر نوری شناخت. شایان ذکر است بدانید ماژول فیبر نوری سیسکو در دو نوع مختلف تولید می‌شود و بخش اعظمی از بازار ایران را به خود اختصاص داده است به همین دلیل ما تصمیم داریم در این صفحه شما را با انواع ماژول فیبر نوری cisco آشنا کنیم و اطلاعات دقیقی در مورد ویژگی‌ها و قیمت ماژول فیبر نوری سیسکو در اختیار شما قرار دهیم و یک راهنمای خرید ماژول فیبر نوری سیسکو به شما ارائه کنیم. در نتیجه پیشنهاد می‌کنیم تا پایان این مقاله با ما در وب سایت برقچی همراه باشید تا بتوانید با دید باز و آگاهی کامل یک انتخاب درست و یک خرید هوشمندانه را تجربه کنید.

ویژگی‌های ماژول فیبر نوری سیسکو

ماژول فیبر نوری سیسکو دارای ویژگی‌های متعددی است و همین ویژگی‌ها باعث شده است تا ماژول‌های فیبر نوری این برند طرفداران زیادی پیدا کند. اولین ویژگی‌های ماژول فیبر نوری سیسکو (سرعت انتقال داده) است. ماژول‌های فیبر نوری سیسکو در سرعت‌های مختلفی از 10 گیگابیت بر ثانیه تا 400 گیگابیت بر ثانیه موجود هستند. ماژول‌های 10 گیگابیت بر ثانیه برای شبکه‌های سازمانی کوچک و متوسط مناسب هستند. ماژول‌های 40 گیگابیت بر ثانیه و بالاتر برای شبکه‌های سازمانی بزرگ و مراکز داده مورد استفاده قرار می‌گیرند. دومین ویژگی به میزان برد این ماژول مربوط می‌شود، در واقع ماژول‌های فیبر نوری سیسکو در برد‌های مختلفی از 100 متر تا 10 کیلومتر موجود هستند. این نکته را در نظر داشته باشید ماژول‌های فیبر نوری سیسکو قابل استفاده با انواع تجهیزات شبکه هستند. این ماژول‌ها در پورت‌های SFP تجهیزات شبکه مانند روتر، سوئیچ، و آنتنهای بی‌سیم قرار می‌گیرند.

انواع ماژول فیبر نوری سیسکو

در این بخش از محتوا تصمیم بر این است شما را با انواع ماژول فیبر نوری سیسکو آشنا کنیم. توجه داشته باشید ماژول فیبر نوری سیسکو در دو نوع sfp و xfp تولید می‌شوند که هر کدام دارای ویژگی‌های مختص به خود هستند و با یکدیگر تفاوت‌هایی دارند. این نکته را در نظر داشته داشته باشید شرکت سیسکو این دو ماژول فیبر نوری را به گونه‌ای طراحی و تولید کرده است که بتواند نیاز‌های تمام کاربران خود را پوشش دهد. برای مثال کاربرد ماژول فیبر نوری سیسکو SFP در شبکه‌های سازمانی، مراکز داده، شبکه‌های بی‌سیم است و ماژول فیبر نوری سیسکو XFP برای استفاده در مراکز داده و شبکه‌های بزرگ مناسب می‌باشد، در ادامه با این دو نوع ماژول فیبر نوری بیشتر آشنا خواهید شد.

ماژول فیبر نوری سیسکو SFP

در ابتدا می‌خواهیم به بررسی ماژول فیبر نوری سیسکو SFP بپردازیم. توجه داشته باشید عبارت SFP مخفف Small Form-factor Pluggable است. این ماژول‌ها کوچک و قابل حمل هستند و در پورت‌های SFP تجهیزات شبکه مانند روتر، سوئیچ، و آنتنهای بی‌سیم قرار می‌گیرند. ماژول‌های SFP از نظر سرعت انواع مختلفی دارند و شما می‌توانید بر اساس نیاز خود ماژول فیبر نوری سیسکو را با سرعت 10 گیگابیت بر ثانیه الی 100 گیگابیت بر ثانیه تهیه کنید.

ماژول فیبر نوری سیسکو XFP

اگر تصمیم دارید برای خرید ماژول فیبر نوری سیسکو XFP اقدام کنید بهتر است بدانید این ماژول‌ها بزرگتر از ماژول‌های SFP هستند و در پورت‌های XFP تجهیزات شبکه قرار می‌گیرند. در ادامه بهتر است بدانید ماژول‌های XFP از سرعت‌های بالاتری نسبت به ماژول‌های SFP برخوردار می‌باشند، و سرعتی بالغ بر 400 گیگابیت بر ثانیه را به شما ارائه می‌کنند. البته باید به این نکته اشاره کنیم که این نوع از ماژول فیبر نوری cisco به دلیل ابعاد بزرگی که دارد قابل حمل نمی‌باشد.

قیمت ماژول فیبر نوری سیسکو

مطمئناً قبل از خرید این محصول تصمیم می‌گیرید برای استعلام قیمت ماژول فیبر نوری سیسکو اقدام کنید. همانطور که می‌دانید عوامل مختلفی همچون تورم، عدم ثبات دلار و غیره باعث می‌شود قیمت ماژول فیبر نوری سیسکو متغیر باشد در نتیجه وب سایت‌ها نمی‌توانند در هنگام فروش ماژول فیبر نوری سیسکو، یک قیمت ثابت برای هر ماژول در نظر بگیرند. اما وب سایت برقچی با یک برنامه‌ریزی دقیق این مشکل را برطرف کرده است. در واقع برقچی با اختصاص دادن یک تیم جهت به روز‌رسانی قیمت محصولات به صورت روزانه می‌تواند به شما کمک کند تا در هر زمان برای استعلام قیمت ماژول فیبر نوری سیسکو اقدام کنید.

خرید ماژول فیبر نوری سیسکو

حال که در این بخش پست هستید مطمئنا تصمیم به خرید ماژول فیبر نوری سیسکو گرفته‌اید. توجه داشته باشید در هنگام خرید ماژول فیبر نوری سیسکو باید به برخی از موارد توجه کنید تا بتوانید یک خرید هوشمندانه را تجربه نمایید. در ابتدا اطمینان حاصل کنید که از یک فروشنده معتبر خرید می‌کنید. از سوی دیگر قیمت ماژول‌های فیبر نوری سیسکو متفاوت است. قیمت ماژول فیبر نوری مورد نیاز خود را با قیمت سایر فروشندگان مقایسه کنید تا بهترین قیمت را دریافت کنید. در مجموع برقچی به دلیل حق واردات و بستر اختصاصی فروش می‌تواند برای شما بهترین گزینه باشد زرا تمام ویژگی‌هایی که یک وب سایت باید داشته باشد در برقچی خلاصه شده است و شما می‌توانید به صورت مستقیم و بدون دخالت دلال‌ها خرید ماژول فیبر نوری سیسکو را تجربه کنید.

نتیجه‌گیری

در این محتوا اطلاعات دقیقی در مورد ماژول فیبر نوری سیسکو در اختیار شما قرار دادیم و انواع ماژول فیبر نوری cisco را به شما معرفی کردم. در نهایت‌امیدواریم بتوانید با بررسی (ماژول فیبر نوری سیسکو SFP و ماژول فیبر نوری سیسکو XFP) و آگاهی نسبت به ویژگی‌های ماژول فیبر نوری سیسکو یک انتخاب درست بر اساس نیاز خود و یک خرید هوشمندانه را تجربه کنید.

 

مشاهده بیشتر


روال کار برقچی

درخواست خرید

درخواست خرید


مشاوره و راهنمایی

اعلام قیمت

اعلام قیمت


صدور پیش‌فاکتور

آماده‌سازی کالا

آماده‌سازی کالا


ارسال کالا در همان روز

تسویه نهایی

تسویه نهایی


صدور فاکتور

ارسال کالا

ارسال کالا


در همان روز