سیسکو | Cisco

نمایش 1–16 از 42 نتیجه

نمایش 1–16 از 42 نتیجه

جستجو پیشرفته
ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-LH-SMD
ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-LR
سوییچ شبکه 48 پورت سیسکو مدل WS-C2960-48PST-L
سوئیچ شبکه 48 پورت سیسکو مدل WS-C2960-48TC-L
ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-SX-MMD
ماژول فیبر نوری GLC-T
سوئیچ شبکه 8 پورت سیسکو WS-C2960-8TC-L
ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-BX-U
روتر سیسکو مدل Cisco 1841
ماژول فیبر نوری سیسکو مدل X2-10GB-LR
ماژول فیبر نوری سیسکو X2-10GB-SR
ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-ER
ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-SR
ماژول فیبر نوری مدل GLC-BX-D
سوئیچ 48 پورت سیسکو مدل WS-C2960G-48TC-L
سوئیچ 24 پورت سیسکو مدل WS-C2960G-24TC-L

معرفی برند سیسکو

 محصولات برند سیسکو تجهیزات پسیو شبکه هستند که با کیفیت و تنوع خیلی زیادی به بازار عرضه می شوند، شرکت سیسکو زیر ساخت های جهانی کامپیوتر، تجهیزات الکترونیکی و دیجیتالی دنیا را تولید می کند، این شرکت در حال حاضر در کالیفرنیای آمریکا قرار دارد.

تاریخچه برند سیسکو CISCO

 دو زوج به نام های  لیونارد بوساک و سن لرنر در سال ۱۹۸۴ سیسکو را بنیان گذاری کردند، شرکت CISCO به تولید و طراحی روتر و سایر لوازم شبکه می پردازد، همچنین اولین شرکتی بود که توانست یک روتر چند پروتکلی برای ارتباط برقرار کردن بین انواع پروتکل ها در شبکه عرضه کند، پس از اینکه پروتکل اینترنت به عنوان یک استاندارد تعریف شد ارزش روترهای چند پروتکل کم شد، در سال ۱۹۹۰ شرکت سیسکو سهام خود را در بازار بورس نزدک ارائه کرد، در سال ۲۰۰۷ این شرکت به عنوان مهم ترین و ارزشمندترین شرکت ها انتخاب شد.

 در واقع نام سیسکو از سانفرانسیسکو برگرفته شده است طبق گفته های جان مرگریج، مدیر سابق شرکت CISCO که ۳۴ سال در این شرکت خدمت می کرد، هنگامی که برای به ثبت رساندن شرکت به طرف ساکرامنتو حرکت می کردند، عکس پل گلدن گیت را در نور خورشید مشاهده می کنند به همین دلیل اسم شرکت را طبق این نشانه انتخاب می کنند.

 اسم سیسکو نماد اصالت سان فرانسیسکویی آن می باشد  چراکه پل گلدن گیت را که براساس طراحی های خاص و شگفت انگیزی بنا شده است نشان می دهد.

 پس از اینکه این کمپانی توسعه بسیار زیادی پیدا کرد قطعات شبکه متنوعی را تولید کرد.

 انواع محصولات برند سیسکو CISCO

 شرکت سیسکو سیستمز جزء شرکت‌های آمریکایی است که تجهیزات پسیو شبکه را تولید می کند و مرکز آن در شهر سن خوزه در اطراف سیلیکان ولی در کالیفرنیا واقع است، شرکت سیسکو محصولات بسیار زیادی در رابطه با شبکه و ارتباطات طراحی می کند و توسط سه شرکت تجاری CISCO لینک سیس و  ساینتیفیک وارد بازار می کند، در اوایل شرکت CISCO فقط روتر های چند پروتکل را عرض می کرد اما در حال حاضر محصولات بسیار متنوعی را که می ‌توان در اکثر جاها استفاده کرد عرضه می کند.

 در سال ۲۰۱۱ شرکت سیسکو در این زمینه رشد قابل توجهی داشت، از جمله محصولاتی که شرکت سیسکو عرضه می کند به صورت زیر می باشد؛

  مسیریاب های برند سیسکو

 مسیریاب هایی که دارای برند CISCO هستند می ‌توانند به نرم افزارهای کاربردی و سرویس های مبتنی بر شبکه که در چارچوب یک فناوری واحد قرار دارند دسترسی داشته باشند.

 یکی از مزایای این روترها تجهیزات کافی شعب می باشد که وظیفه دارند سرویس‌های شعب را روی یک پلتفرم واحد بهینه کنند و به طور همزمان تجربه مناسب کار با نرم افزار های کاربردی توسط زیر ساخت های  wan ارائه می دهند.

 از دیگر مزایای مسیریاب های برند سیسکو CISCO لوازم لبه شبکه می باشد، طوری که شبکه را به یک سیستم با کارایی بالا تبدیل می کند علاوه بر این امنیت آن بسیار زیاد است و می توانید از آن در ارتباط های راه دور استفاده کنید.

 مسیریاب های برند سیسکو می توانند تجهیزات تأمین کننده سرویس را ارائه دهند طوری که  در سرویس ارائه کننده تمایز ایجاد می کنند و از طریق آن  و راه کار های مقیاس پذیر و ارائه خدمات راهنمایی مشتریان در آمد شرکت را افزایش می دهند.

 سوئیچ های برند سیسکو CISCO

 شرکت سیسکو CISCO سوئیچ های بسیار متنوعی در ابعاد و انواع مختلفی تولید می کند، از جمله سوئیچ هایی که توسط این شرکت ارائه می ‌شود به صورت زیر است؛

  با استفاده از سوئیچ سیسکو می توانید شبکه خودتان را با نیازهای کسب و کار بهینه سازی کنید.

 یکی دیگه از سوئیچ شبکه که توسط شرکت سیسکو تولید می شود سوئیچ های توزیع و هسته نام دارد، که قابلیت اطمینان و بالا بردن کارایی شبکه های مقیاس پذیر را با استفاده از ماژول های خدمات و راه کار های طراحی دارد .

  سوئیچ های مرکز داده وظیفه طراحی و اجرای شبکه مرکز داده تحت سوئیچ را دارند که به توسعه زیر ساخت ها کمک می کنند و ماندگاری ارائه سرویس و انعطاف پذیری را ضمانت می کنند.

مزایای برند سیسکو

 روتر هایی که برند سیسکو دارند نسبت به سایر روتر هایی که در بازار وجود دارد قابلیت انعطاف پذیری خیلی زیادی دارند همچنین ماژول های بسیار متنوعی بر روی آنها می توانید نصب کنید.

 از جمله ماژول هایی که قابل نصب روی روترهای سیسکو هستند به صورت زیر می باشد؛

  • ماژول data برای ۱۶ خط تلفن
  • ماژول data برای ۳۲ خط تلفن
  • ماژول ram
  • ماژول flash
  • ماژول wic1t
  • و ...

 شرکت سیسکو در ۱۵۰ کشور جهان مرکز های آموزشی زیادی را برای طراحی کردن و حفظ شبکه ها تأسیس کرده است، مدارکی که در عرصه های مختلف شبکه به کاربران داده می شود به صورت زیر است؛

 متخصص شبکه بندی، متخصص حرفه ای شبکه، متخصص حرفه ای شبکه بندی، متخصص حرفه ای طراحی، متخصص حرفه ای امنیت، متخصص حرفه ای تلفن اینترنتی، اخذ مدرک همکار طراحی،  اخذ مدرک همکار شبکه و  دریافت مدرک آموزش سیستم های سیسکو  اوایل مدرک متخصص شبکه بندی سیسکو بالاترین مدرکی بود که شرکت  در عرصه شبکه های کامپیوتری ارائه می کرد، مدرک همکار شبکه سیسکو مدرکی است که فرد  وارد چرخه تحصیلی و کسب علوم شبکه ای می شود و می تواند نصب و پشتیبانی ادوات شبکه های سیسکو را انجام بدهد.

 مدرک های حرفه ای طراحی،حرفه ای شبکه بندی و حرفه ای شبکه به عنوان کنترل شبکه های پیشرفته و پیچیده CISCO شناخته شده اند همچنین با اخذ مدرک متخصص شبکه بندی CISCO فرد در سطح متخصص قرار می گیرد و می‌ تواند به طراحی اصلی شبکه و مدیریت سطح های بالای آن بپردازد.

 امروزه در رأس هرم تحصیلی سیسکو مدرک تازه‌ای به نام ccar ارائه شده است، زمانی می توانید این مدرک را اخذ کنید که مدرک متخصص شبکه بندی را دریافت کرده باشید، مدرک دکترای تخصصی شبکه یاcca  جزء گرایش طراحی شبکه قرار داد.

 خدمات برند سیسکو

 شرکت سیسکو جزء یکی از ارائه دهنده های مهم تلفن اینترنتی می باشد و با خرید دو شرکت ساینتیفیک آتلانتا و شرکت لینکسیس  قصد دارد وارد بازار خانگی آن شود.

 شرکت ساینتیفیک آتلانتا  لوازم کافی صدا روی پروتکل اینترنت برای کابل هایی که سرویس دهنده هستند مثل: کابل وارنر، ویژن، کابل راجرز و upc عرضه می کند همچنین شرکت لینکسیس قادر به همکاری با شرکت های اسکایپ و یاهو به منظور عرضه خدمات voip با کمک لوازم بیسیم برای کار فرمایان می باشد.