جشنواره عید تا عید
درخواست پیش فاکتور
0
سوئیچ 24 پورت سیسکو مدل WS-C2960S-24PS-L

سوئیچ سیسکو مدل WS-2960S-24PS-L

WS-C2960S-24PS-L Catalyst 2960-S Series GE Switch
کد کالا :
2960S-24PSL
5.0(1)
1 دیدگاه
0 پرسش
برند کالا:
وضعیت کالا:

ریفر

گارانتی :

ضمانت 7 روز بازگشت کالا

کوپن تخفیف
انتخاب کد تخفیف
بنرهای سیسکو
 
گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا
مشاهده
وضعیت محصول:ناموجود
زمان و هزینه ارسال:مشاهده
سریع‌ترین ارسال:-
expert barghchi
گفتگو با کارشناسان
استعلام قیمت کالا برای همکاران و کارفرمایان

ویژگی های محصول

ویژگی‌های سوئیچ 24 پورت سیسکو مدل WS-C2960S-24PS-L:
  • سرعت پهنای باند: 20 گیگابیت بر ثانیه
  • ظرفیت حافظه ذخیره سازی: 128MB
  • ظرفیت سوئیچینگ: 176Gbps
  • تعداد پورت‌های فیبر: 4 عدد

نقد و بررسی محصول

این روزها بسیاری از کسب و کارها و سازمان ها به سوئیچ شبکه نیاز دارند و به دنبال یک سوئیچ شبکه باکیفیت هستند. یکی از بهترین سوئیچ‌‌های شبکه موجود در بازار سوييچ سيسكو WS-2960S-24PS-L است که دارای ویژگی‌های زیادی می‌باشد. برای مثال این سوئیچ 24 پورتی سیسکو می‎‌تواند برای شبکه‌های شاخه‌ای سازمان‌های از راه دور و البته شبکه‌های اداری کوچک، به لطف برخورداری از درگاه‌های LAN دارای سرعت Gigabit Ethernet، امکان ارائه سرویس‌های شبکه‌های پیشرفته را فراهم کند. در ادامه باید ذکر کنیم شما با مطالعه محتویات این پست نسبت به ویژگی‌های برجسته این دستگاه آگاه می‌شوید. از سوی دیگر با پنل جلو و پشت این سوئیچ اشنا خواهید شد. پیشنهاد می‌کنیم برای آشنایی کامل با سوييچ سيسكو WS-2960S-24PS-L تا پایان این پست با ما همراه باشید.

سوئيچ سيسكو WS-2960S-24PS-L

تصویری که در قسمت زیر مشاهده می‌کنید مربوط به سوييچ سيسكو WS-2960S-24PS-L است. در گام اول باید به چراغ های ال ای دی موجود بر روی این سوئیچ اشاره کنیم زیرا وضعیت دستگاه را به شما نمایش می دهد و این ل ای دی ها از کاربرد فراوانی برخوردار هستند. لازم به ذکر است بدانید این دستگاه از 24عدد پورت شبکه با قابلیت POE برخوردار می‌باشد که در کاهش مصرف انرژی تاثیر مستقیم می‌گذارد زیرا می‌تواند برق مورد نیاز تجهیزات مورد نظر شما را تامین کند. این دستگاه 4 عدد پورت فیبر SFP دارد و از تکنولوژی Cisco FlexStack برخوردار می‌باشد که امکان استک کردن حداکثر 4 سوئیچ با استفاده از ماژول مخصوص را برای شما فراهم می‌کند. سوييچ سيسكو WS-2960S-24PS-L جزو پرفروش ترین سوئیچ های سری 2960 شرکت سیسکو در بازار محسوب می‌شود، لایق عملکرد این سوئیچ لایه 2 است، سرعت پورت های آن گیگابیت می باشد. در نهایت هم باید ذکر کنیم که این سوئیچ شبکه یک سوئیچ مدیریتی می‌باشد.   سوييچ سيسكو WS-2960S-24PS-L 

سوييچ سيسكو WS-2960S-24PS-L

ویژگی‌های برجسته سوييچ سيسكو WS-2960S-24PS-L

در این بخش از مقاله تصمیم داریم ویژگی های برجسته سوييچ سيسكو WS-2960S-24PS-L بررسی کنیم. زیرا در این صورت شما می‌‍توانید با دید باز و آگاهی کامل برای خرید این سوئیچ اقدام نمایید. در قسمت زیر تمام ویژگی‌های برجسته سوييچ سيسكو WS-2960S-24PS-L یک به یک نام برده شده است در نتیجه پیشنهاد می‌کنیم آن ها را با توجه زیاد مطالعه کنید.

  • داشتن 24 عدد پورت با سرعت گیگابیت
  • سرعت پهنای باند 20 گیگابیت بر ثانیه
  • داشتن رابط USB
  • قابلیت استک شدن
  • قابلیت POE با توان 370w
  • حافظه رم 128MB
  • حافظه فلش 64GB

پورت‌های سوييچ سيسكو WS-2960S-24PS-L

همانطور که از پارت نامبر این سوئیچ مشخص می‌باشد، 24 عدد پورت شبکه در این دستگاه تعبیه شده است. این دستگاه از پورت هایی که در قسمت زیر نام برده می‌شود تشکیل شده است.

  1. 24 پورت اترنت گیگابیت با قابلیت POE
  2. 4 عدد اسلات ماژول SFP
  3. پورت مدیریت اترنت
  4. پورت کنسول RJ-45
  5. پورت Mini-USB Type B
  6. پورت USB Type A

نگاهی به پنل جلویی سوييچ سيسكو WS-2960S-24PS-L

شاید اطلاعات کافی نسبت به پنل جلویی سوييچ سيسكو WS-2960S-24PS-L در اختیار نداشته باشید. مطمئنا مطلع شدن از جزئیات پنل جلویی این دستگاه می‌تواند به شما در انتخاب و خرید این سوئیچ کمک شایانی کند. زیرا در صورت شناخت قابلیت‌هایی موجود بر روی پنل جلویی سوييچ سيسكو WS-2960S-24PS-L میتوانید به این آگاهی برسید که این سوئیچ جوابگو نیاز های شما است یا خیر. نگاهی به پنل جلویی سوييچ سيسكو WS-2960S-24PS-L 

نگاهی به پنل جلویی سوييچ سيسكو WS-2960S-24PS-L

  1. فضای LED
  2. دکمه Mode
  3. 24 پورت اترنت 10/100/1000 +POE
  4. 4 اسلات ماژول SFP
  5. پورت مدیریت اترنت
  6. پورت کنسول RJ-45
  7. پورت Mini-USB Type B
  8. پورت USB Type A

نگاهی به پنل پشتی سوئیچ سیسکو WS-C2960S-24PS-L

در قسمت زیر تصویر و قابلیت های موجود بر روی پنل پشتی سوئیچ سیسکو WS-C2960S-24PS-L را درج کردیم تا با پنل پشتی این دستگاه هم به صورت کامل آشنا شوید. نگاهی به پنل پشتی سوئیچ سیسکو WS-C2960S-24PS-L نگاهی به پنل پشتی سوئیچ سیسکو WS-C2960S-24PS-L

  1. ماژول Stack (اختیاری)
  2. محفظه Fan
  3. کانکتور RPS
  4. کانکتور AC Power

لوازم جانبی

مدل‌هاتوضیحات
C2960S-STACKماژول FlexStack به صورت اختیاری برای سیستم عامل LAN Base
GLC-LH-SMGE ، SFP اتصال دهنده ی LC گیرنده ی LX/LH
GLC-SX-MMDماژول گیرنده ی DOM ، 850nm ، MMF ، 1000BASE-SX SFP

مقایسه با مدل های مشابه

قابلیت‌هاپشتی سوئیچ سیسکو WS-C2960S-24PS-Lسوئیچ سیسکو WS-C2960-24TC-L
PoEداردندارد
Feature SetLAN BaseLAN Base
پورت‌ها24 پورت اترنت گیگابیت24 پورت مگابیت
Stackableداردندارد

خرید سوئیچ سیسکو WS-C2960S-24PS-L

سوئیچ سیسکو WS-C2960S-24PS-L یکی از بهترین سوئیچ های مدیریتی است که بسیاری از افراد به دنبال آن هستند. شایان ذکر است بدانید وب سایت برقچی به دلیل داشتن حق واردات و بستر اختصاصی فروش میتوانید این سوئیچ شبکه را با گارانتی و قیمت مناسب در اختیار شما قرار دهد.

قیمت سوئیچ سیسکو WS-C2960S-24PS-L

همانطور که می‌دانید سوئیچ های سیسکو محصول کشور آمریکا می باشد. به دلیل نوسانات دلار در داخل کشور نمیتوان قیمت ثابت برای این محصول ارائه کرد اما وب سایت برقچی به صورت لحظه ای قیمت این محصول را به روز رسانی می کند و کمترین قیمت بازار را بر روی محصولات خود اللخصوص سوئیچ سیسکو WS-C2960S-24PS-L قرار می دهد.

نتیجه گیری

مطمئنا تا قبل از مطالعه این مقاله اطلاعات دقیقی نسبت به این محصول در اختیار نداشته اید اما در حال حاضر نسبت به ویژگی های برجسته، پنل جلویی و پشتی، لوازم جانبی، تعداد پورت و غیره آگاه هستید. در نهایت هم که اطلاعاتی را نسبت به قیمت سوئیچ سیسکو WS-C2960S-24PS-L در اختیار شما قرار دادیم. امیدواریم محتویات موجود در این مقاله شما را به سمت یک انتخاب درست و یک خرید هوشمندانه سوق دهد.  

مشاهده بیشتر

مشخصات کالا

PoE
دارد
نوع سوئیچ
مدیریتی
قابلیت استک شدن
دارد
سرعت پهنای باند
20 گیگابیت بر ثانیه
تعداد پورت شبکه
24 پورت
Uplinks
Eth: 4*SFP
سرعت پورت شبکه
گیگابیت (10/100/1000)
سری سوئیچ سیسکو
2960
مقایسه کالاهای مشابه
امتیاز
بدون امتیاز
بدون امتیاز
بدون امتیاز
قیمت
۱۰٬۵۰۰٬۰۰۰
۱۱٬۴۰۰٬۰۰۰
۱۱٬۵۰۰٬۰۰۰
۸٬۷۰۰٬۰۰۰
۱۲٬۶۰۰٬۰۰۰
PoE
دارد
دارد
دارد
دارد
دارد
نوع سوئیچ
مدیریتی
مدیریتی
مدیریتی
مدیریتی
مدیریتی
سری سوئیچ سیسکو
2960
2960
2960
2960
2960
سرعت پورت شبکه
گیگابیت (10/100/1000)
گیگابیت (10/100/1000)
گیگابیت (10/100/1000)
-
گیگابیت (10/100/1000)
Uplinks
Eth: 4*SFP
Eth: 4*SFP
Eth: 4*SFP
Eth: 2*1G + 2*SFP
Eth: 4*SFP
قابلیت استک شدن
دارد
دارد
دارد
ندارد
دارد

دیدگاه کاربران

5.0 از 5
از مجموع 1 دیدگاه
  • عملکرد و کارایی
  • ارزش خرید
  • کیفیت
  • کارایی
دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید
1دیدگاه ثبت شده است
کاربر سایت
پرکاربرد
بخاطر داشتن poe و 24 پورت گیگ یکی از بهترین سوئیچ ها برای استفاده در شرکت ها می باشد.
خرید این محصول را توصیه میکنم

پرسش و پاسخ

کارشناسان ما آماده پاسخگویی به پرسش‌های شما هستند