درخواست پیش فاکتور
0

متعلقات رک

جستجو پیشرفته
...10

تجهیزات رک و متعلقات آن

 تجهیزات رک شامل تجهیزاتی جانبی هستند که به رک شبکه اضافه می‌شوند و باعث افزایش کارایی انواع رک های دیواری و ایستاده می شوند. رک ها ابزاری هستند که برای نگه داری تجهیزات مختلف در شبکه از آن ها استفاده می شود. آنها طیف بسیار گسترده‌ای از قطعات را شامل می شوند که در ادامه به چندی از مهمترین آن ها اشاره خواهیم کرد.

فن و خنک کننده

بحث خنک کنندگی و کولینگ برای حفظ سلامت و افزایش کارایی تجهیزات شبکه ضروری است. فن ها جزو مهمترین تجهیزاتی هستند که وظیفه خنک کنندگی تجهیزات را بر عهده دارند و در ابعاد و اندازه های مختلف در دسترس است.

مدیریت کننده کابل

مدیریت کننده کابل از جمله تجهیزات رک است و در حقیقت شامل لوله ها و مجراهایی است که کابل ها را از بخش های افقی رک ها عبور می دهد و باعث افزایش نظم شده و از خمیدگی های اضافی کابل ها نیز جلوگیری می کند.

سینی ثابت یا متحرک

سینی ثابت و متحرک در ابعاد و اندازه های مختلف و با قابلیت تحمل وزن های مختلف در دسترس هستند و وظیفه نظم دهی و همینطور نگه داری تجهیزات در سایز های مختلف را بر عهده دارند.

نگه دارنده مودم

نگه دارنده مودم جزو متعلقات رک است و مودم ها به صورت عمودی در آن قرار می گیرند و باعث می شود در فضای محدود رک، تعداد بیشتری از آن ها جای بگیرد.

جعبه توزیع AC

رک های شبکه دارای تجهیزات بسیاری هستند که برای کار به منابع AC نیاز دارند و چنانچه هر کدام از آن ها از منبعی مجزا استفاده کنند، بر هم خوردن نظم را به دنبال دارد. جعبه های توزیع AC از جمله تجهیزاتی است که در درون رک ها قرار می گیرد و توان مناسب را انتقال می دهند.

آنها شامل تجهیزات جانبی دیگری نیز می شود از جمله بلانک پنل، داکت پنل، داکت پنل، لایت پنل، چرخ رک، سیستم کنترل حرارت، پیچ و مهره رک، درب ها، دستگیره ها و غیره که در صورت خرابی هر کدام از قسمت های رک قابل تهیه و تعویض هستند.

مشاهده بیشتر


روال کار برقچی

درخواست خرید

درخواست خرید


مشاوره و راهنمایی

اعلام قیمت

اعلام قیمت


صدور پیش‌فاکتور

آماده‌سازی کالا

آماده‌سازی کالا


ارسال کالا در همان روز

تسویه نهایی

تسویه نهایی


صدور فاکتور

ارسال کالا

ارسال کالا


در همان روز